Teraz jest 11 sierpnia 2020, 02:18 - Wt

• Reklama

Fragrance One - Office For Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Fragrance One - Office For Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
3
13%
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
9
39%
4 - Dobry
5
22%
5 - Bardzo dobry
5
22%
6 - Genialny
1
4%

Liczba głosów : 23

• Autor
  • Wiadomość

streak

Forumowicz

Post22 stycznia 2020, 20:21 - Śr

Moze dzeremaja zaczal mieszac skladniki do ofis łan posilkujac sie oryginalnymi zlewkami z aventusa + amary + lemalea + saważa. To by wyjasnialo cene :)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
I tak powiem..

kema

Re: Fragrance One - Office For Men

Post22 stycznia 2020, 21:10 - Śr

Akurat Ultra Male lubię , co do Date to muszę sam ocenić jak z nim jest naprawdę :mrgreen:

mattis

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post22 stycznia 2020, 22:56 - Śr

Mam Ofice’a i mam Date’a i zgodzę się absolutnie z twierdzeniem że nie są to zapachy powalające. Moim zdaniem są to produkty w 100% poprawne. Są przyjemne w odbiorze. Dałem do oceny zapachy kilku znajomym i nie było osoby, która by je skrytykowała. Większość mówiła że bardzo fajne i przyjemne. Tyle tylko że moim skromnym zdaniem zapach „poprawny” i nie wybitny powinien zdecydowanie kosztować mniej $$. Decyzja o kupnie ich w regularnej cenie to już szaleństwo. Jedno jest pewne. Kto kupi nie spotka się z krytyką otoczenia. Wręcz przeciwnie.

the_fifth_horseman

Forumowicz

Post03 lutego 2020, 14:04 - Pn

Pełna zgoda, zapachy pachną designersko, mainstreamowo, jak coś co mógłby wypuścić Dior albo Chanel, a cenę mają niszowe. Już nie wspominając o tym, że nie płaci on za dystrybucję i miejsce w standardowych perfumeriach.
Moim zdaniem Daniel vel Jeremy wyznaje taką politykę, gdzie nominalna cena jest zaporowa i jak jakiś jeleń to kupi to J ma spory zysk, a promki wrzuca co chwilę, żeby było wrażenie okazyjności, a i tak po naliczeniu promocji zapachy są niewarte tej ceny. Strasznie pazerny koleś.

Yolocaust

Post14 lutego 2020, 13:00 - Pt

Jest zniżka 60% i darmowa wysyłka. Warto? Wychodzi jakieś 280zł za office for men

streak

Forumowicz

Post14 lutego 2020, 15:40 - Pt

Nadal lepiej inwestowac w cos bardziej znanego.. lokalnie

I tak powiem..

Rokundrol

Aktywny forumowicz

Post14 lutego 2020, 16:55 - Pt

Też tak uważam. W tej cenie spokojnie znajdziesz lepsze.

Yolocaust

Post18 lutego 2020, 23:12 - Wt

Kupiłem i jestem troszkę rozczarowany. Gdybym zapłacił pełną cenę to byłbym wkur... ogólnie zapach naprawdę ładny, ludziom się podoba, ale niestety nie jest trwały :| po 4-5h już nic nie czuć na skórze

Zapach: 8/10
Trwałość: 2/10
Projekcja: 4/10
Cena: gdy jest zniżka 60% to jak ktoś bardzo chce to może kupić, ale przy tej trwałości/projekcji drugi raz bym nie kupił nawet ze zniżką 60%. 70%? Wtedy pewnie tak.

Grzech

Forumowicz

Post19 lutego 2020, 00:02 - Śr

Przyjrzałem się dzisiaj Jeremiemu, na YouTube, kurna taki zwykły chłopak z wyglądu, a jak się jego ogląda gdy raklamuje te wszystkie perfumy na swoim kanale to te zapachy ściągają dziewczynom majtki przez głowę. Jak na 40 kilka lat życia to takie cuda widzę pierwszy raz w moim życiu ;)

Wysłane z mojego ZTE B2017G przy użyciu Tapatalka

Yolocaust

Post19 lutego 2020, 15:30 - Śr

Grzech napisał(a):Przyjrzałem się dzisiaj Jeremiemu, na YouTube, kurna taki zwykły chłopak z wyglądu, a jak się jego ogląda gdy raklamuje te wszystkie perfumy na swoim kanale to te zapachy ściągają dziewczynom majtki przez głowę. Jak na 40 kilka lat życia to takie cuda widzę pierwszy raz w moim życiu ;)

On wygląda świetnie z twarzy i mówi to każda dziewczyna, której wysyłałem jakiś jego filmik, no i jest też wysoki, wysportowany i bogaty, a jak wiadomo wygląd się liczy najbardziej.

streak

Forumowicz

Post23 lutego 2020, 22:09 - N

Ale pozerow to my nie lubimy :). Zaprosil kobitki na 'obniuchanie' perfum Na wizji i wlaczyla mu sie szydera. Zeby nie bylo hejta z mojej strony, powiem ze dziewki ladne .. no i.. tyle. Ale dzeremaja nie powinien ich zapraszac, bo to nosy wielbladzie i sie nie znaja. To tak jakby zaprosic elektryka na sprawdzenie jakosci wypalonych glinianych garnkow. btch, .. sorry, dzeremaja plisss... ale nie.. musi byc poza, bo to w koncu laski , wygladowo top, a merytorycznie low level.

Ostatnio edytowano 24 lutego 2020, 14:27 - Pn przez streak, łącznie edytowano 1 raz
I tak powiem..

sebastianw203

Forumowicz

Post23 lutego 2020, 22:44 - N

Przepraszam wyjaśnisz może znaczenie "wielbłądziego nosa"?
Nie wiem komu Ty się chcesz podobać, ale ja właśnie takim laseczkom jak te na jego filmach. A jeśli dla Ciebie największym wykladnikiem jest zdanie tutejszych "znafcuff" co szczyny określają mianem "arcydzieła" to nawet nie odpisuj :)
I dzięki Bogu jest taki "dzeremaja" dzięki któremu nie muszę robić rozeznania własnoręcznie tylko mam wszystko na tacy :)

streak

Forumowicz

Post24 lutego 2020, 14:13 - Pn

Jak mawia lebowski "this is your opinion, maaaaaan". Ja mam tez swoja. Generalnie wiesz ze majtek przez glowie dziewczyny nie beda sciagac tylko dlatego ze uzywasz 'saważa' czy 'aventusa'. Ja jestem sobą a ty?

I tak powiem..

sebastianw203

Forumowicz

Post24 lutego 2020, 16:29 - Pn

Nie wiem. Mam przeciwne doświadczenia. Ale z pewnością wiesz o tym więcej odemnie :)

-pepe-

Forumowicz

Post24 lutego 2020, 22:28 - Pn

streak napisał(a):Ale pozerow to my nie lubimy :). Zaprosil kobitki na 'obniuchanie' perfum Na wizji i wlaczyla mu sie szydera. Zeby nie bylo hejta z mojej strony, powiem ze dziewki ladne .. no i.. tyle. Ale dzeremaja nie powinien ich zapraszac, bo to nosy wielbladzie i sie nie znaja. To tak jakby zaprosic elektryka na sprawdzenie jakosci wypalonych glinianych garnkow. btch, .. sorry, dzeremaja plisss... ale nie.. musi byc poza, bo to w koncu laski , wygladowo top, a merytorycznie low level.

Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale większych głupot dawno tutaj nie czytalem...

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 4

Post25 lutego 2020, 01:06 - Wt

sebastianw203 napisał(a):Przepraszam wyjaśnisz może znaczenie "wielbłądziego nosa"?
Nie wiem komu Ty się chcesz podobać, ale ja właśnie takim laseczkom jak te na jego filmach. A jeśli dla Ciebie największym wykladnikiem jest zdanie tutejszych "znafcuff" co szczyny określają mianem "arcydzieła" to nawet nie odpisuj :)
I dzięki Bogu jest taki "dzeremaja" dzięki któremu nie muszę robić rozeznania własnoręcznie tylko mam wszystko na tacy :)

Sebastian, znamy Twoje zdanie i Twoje zdolności uwodzicielskie. Szczerze zazdrościmy i życzymy dalszych sukcesów.
Ja tak z pewną taką nieśmiałością, w imieniu tych pogardzanych przez Ciebie znafcuff, choć nie czuję się do końca godny...
PS. Pamiętaj przy tych podbojach o regularnej zmianie ręki, bo Jeremi pomija to na swoim kanale :lol:
Artur

MHW

Bardzo aktywny forumowicz

Post25 lutego 2020, 07:53 - Wt

Yolocaust napisał(a):
Grzech napisał(a):Przyjrzałem się dzisiaj Jeremiemu, na YouTube, kurna taki zwykły chłopak z wyglądu, a jak się jego ogląda gdy raklamuje te wszystkie perfumy na swoim kanale to te zapachy ściągają dziewczynom majtki przez głowę. Jak na 40 kilka lat życia to takie cuda widzę pierwszy raz w moim życiu ;)

On wygląda świetnie z twarzy i mówi to każda dziewczyna, której wysyłałem jakiś jego filmik, no i jest też wysoki, wysportowany i bogaty, a jak wiadomo wygląd się liczy najbardziej.

Dziewczyną nie jestem, ale obeznanie w temacie mam :lol:
On wyglada z twarzy jak podpity 45 latek, nie wiem ile ma na serio, ale jeśli tacy faceci podobają się kobietom, to nie dziwię się, że uwielbiają też savaża czy inwiktusa. Kasa kasa, pachnie kasą i tyle, ona daje mu pewność siebie Oli napędza kanał.

Swoją drogą to takich głupot dawno tu nie czytałem, aż musiałem się zalogować, chociaż miałem zamiar się tu więcej. Je wypowiadać.
http://www.perfumoholik.pl
Mój blog poświęcony perfumom, a na nim recenzje, szybkie testy i autorskie zdjęcia.
Zapraszam!

TOTALNA wyprzedaż kolekcji

Grzech

Forumowicz

Post25 lutego 2020, 08:26 - Wt

To napisz jeszcze, czy on jest lekko podmalowany na tych filmach? Takie odnoszę wrażenie, ale ja się na tym nie znam.
Uszczegóławiając mój post, w którym nazwałem Jeremiego zwykłym chłopakiem, chodziło mi właśnie o to o czym mniej więcej piszesz, że jest to około 40 letni gość, zadbany i dobrze ubrany. Pewnie z 90% mężczyzn, którzy by o siebie zadbali i się ładnie ubrali też by tak wyglądało.
Nie ma charakterystycznych rysów twarzy, które czynią mężczyzn wyjątkowym na + czy -. Tylko to miałem na myśli pisząc o wyglądzie. Natomiast filmy muszą mieć oglądalność więc ładne panie grają to co trzeba, żeby ta oglądalność była i kasa się zgadzała ;).
Nie mam natomiast nic przeciwko temu, że niektórzy są czymś takim zafascynowani, to podobno wolny kraj więc nic mi do tego.

sebastianw203

Forumowicz

Post25 lutego 2020, 17:28 - Wt

Artplum napisał(a):
sebastianw203 napisał(a):Przepraszam wyjaśnisz może znaczenie "wielbłądziego nosa"?

Sebastian, znamy Twoje zdanie i Twoje zdolności uwodzicielskie. Szczerze zazdrościmy i życzymy dalszych sukcesów.
Ja tak z pewną taką nieśmiałością, w imieniu tych pogardzanych przez Ciebie znafcuff, choć nie czuję się do końca godny...
PS. Pamiętaj przy tych podbojach o regularnej zmianie ręki, bo Jeremi pomija to na swoim kanale :lol:

My również znamy Twoje zdanie znawco na wiele tematów. Zawsze jak Cię czytam mam przed oczami zakompleksionego nielubianego typka z którego cała klasa się śmieje w szkole ale on jest mądrzejszy od nich. Kiedyś im pokaże wszystkim ;D A jego wyśmiewanie ludzi ktorych hobby są kobiety wcale nie bierze się stąd że całe jego życie był pomiatany przez kobiety i niechciany ;D w ogóle ;D
Tak btw. Zauważyliście że to zawsze konkretny sort ludzi nasmiewa się z ludzi pokroju Jeremiego? Ludzi którzy takiemu YouTuberowi nie mogliby possac małego palca u nogi nawet. Ale mają swój mały zamknięty świat w którym są guru i wyrocznią. A Internet i kółko podobnych sobie zapewnia mu wsparcie i odwagę bo w realnym swiecie wiadomo jak by było :D koniec offtopu już ostatni razem dałem się sprowokować "znaffcy" bawienia się ręką przed laptopem. Stąd ta wiedza kto co robi gdzie i z którą ręką ;)

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 4

Post25 lutego 2020, 17:33 - Wt

Tylko zauważ, że ja wcale nie śmieję się z Jeremiego... ;)
Artur
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Perfumy męskie