Teraz jest 17 sierpnia 2019, 22:31 - So

• Reklama

Avon - Today, Tomorrow, Always

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Avon - Today, Tomorrow, Always (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
10%
3 - Przeciętny
2
20%
4 - Dobry
5
50%
5 - Bardzo dobry
2
20%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 10

• Autor
  • Wiadomość

belor

Post13 września 2011, 08:05 - Wt

Używam go tylko w domu, tylko dla siebie i tylko wieczorami. Delikatna projekcja, wprowadza mnie w spokojny nastrój, poprawia humor, uspokaja.

Bendigo

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Avon - Today, Tomorrow, Always

Post13 września 2011, 08:05 - Wt

To jeden z niewielu udanych męskich zapachów Avonu, a do tego bardzo trwały. Też go lubię, zwłaszcza zimą. Dla mnie pachnie anyżkiem :)
(w 2006 r. otrzymał nagrodę FiFi Awards w kategorii Fragrance Of The Year – Men’s Private Label)

belor

Post13 września 2011, 08:06 - Wt

Zapach jest orientalny, ciepły, i bardzo delikatny w projekcji (na mnie raczej średnio trwały, ale używam go tylko w domu wieczorami, więc to nie minus), a co do reszty, to odsyłam do operfumach.pl, tam zamieściłem jakiś czas temu recenzję, bodajże. Niestety ulotny bardzo, a szkoda. Jednak chyba się z nim nie zdecyduje do pracy, słabo go czuć, niezależnie od aplikacji, więc chyba padnie na inną propozycję.

Robert z Barcina

Super Perfumaniak

Post21 lipca 2012, 15:42 - So

Własnie jest w Avonie za 60 zł 75ml.

domurst

Perfumaniak

Post22 lipca 2012, 21:44 - N

W produkty Avonu polecam zaopatrywać się na aukcjach internetowych - w katalogach i u dystrybutorów, nawet w "promocji" przebitka bywa 100%.

A wracając do tytułowego zapachu to jeden z lepszych Avon'ów. Bardzo noszalny, wcale nie przytłaczający zapach z kategorii gourmand.
Luksus dla mnie - piękna kobieta u boku, perfumy i dobre espresso

Opium dla mas - blog o męskich perfumach
Fragrantica PL - mój profil

gilbert

Perfumaniak

Post22 lipca 2012, 22:06 - N

Miałem kiedyś tego Avon. Fajny zapach, za dobrą cenę.
Słodki, nieco pudrowy, 'nowoczesny' orient.

edK

Aktywny forumowicz

Post24 maja 2015, 15:09 - N

W swojej wymowie bardzo ,przypomina Rochas Man nutka kawy zostaje ,podmieniona nutką słodkiego kakao ,szkoda tylko jednego, że nie ma tej projecki i trwałości co rochas ,bo flakon ,byłby już u mnie nie od wczoraj
let's rock!!!
,,Mam nadzieje, że łańcuchy podziałów ludzkości pękną,
Stworzymy wspólne niebo, bo już stworzyliśmy piekło"

Flaszkii
Odlewki

xentrix

Super Perfumaniak

Post25 maja 2015, 20:12 - Pn

belor napisał(a):Używam go tylko w domu, tylko dla siebie i tylko wieczorami. Delikatna projekcja, wprowadza mnie w spokojny nastrój, poprawia humor, uspokaja.

też go używam w dokładnie taki sposób , tylko w domu , bo na wyjscia mam lepsze zapachy. Dla mnie to taki domowy , ciepły, poprawiający nastrój, tani Givenchy PI :mrgreen:
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

Viking

Post03 października 2017, 23:22 - Wt

Przy okazji Avon Classic natrafiłem na opinię, jakoby Avon często wycofywał udane zapachy oprócz właśnie Classic i Tommorow. Jako żem ciekawska istota, to nie wytrzymałem zbyt długo i w ciemno postanowiłem wydać 32PLN na TTA. Poczytałem sobie wcześniej, że słodki, że otulający i ciepły, no i że oczywiście nietrwały i ulotny. Wczoraj pierwsze zapoznanie z zapachem - zaaplikowałem 2 psiki na pżamkę, żeby mi coś miło pachniało do książki. Tuż po aplikacji faktycznie jakby zapach uleciał.. dobrze, że nie jestem raptowny z natury i nie poprawiłem jeszcze kilkoma psikami :-)
Okazało się wkrótce, że zapach potrzebuje trochę ciepła i ruchu, wtedy zaczyna żyć własnym życiem. Utrzymuje mi się na piżamie od wczoraj i to z taką mocą, że czuć go w pomieszczeniach, w których dłuższą chwilkę spędzę. Ciekawe jest w nim to, że nie wali po nosie cały czas, tylko właśnie wtedy jak się trochę poruszam, podgrzeję, wtedy z nienacka czuć go na prawdę bardzo solidnie. Także trwałość mnie zaskakuje.
Co do samego zapachu, to przyznam że nie spodziewałem się czegoś takiego - czuję się jak Charlie w fabryce czekolady :-) słodki, ale nie mdły... pierwsze skojarzenia to święta, gorące ciasta (z przewagą pierników), grzane wino z dużą ilością przypraw, rozcierana w palcach wanilia... Bardzo fajny, odprężający zapach. Jak najbardziej noszalny - w pracy dziś dostałem same pozytywne opinie, w tym przeważały coś w stylu "ojej, jaki smaczny zapach" :-D

Tracershy

Aktywny forumowicz

Post11 lutego 2019, 22:21 - Pn

Potwierdzam to o czym mówi Viking na temat trwałości. Na pierwszy rzut oka/nosa wydaje się że ma dość słabe parametry i projekcja jest bardzo bliska skóra, nawet czasem wydawało mi się że niemal nie istnieje. Ale zapach robi się o wiele żwawszy gdy się trochę poruszamy. Pod wpływem ruchu i wytwarzanego ciepła Tomorrow zaczyna bardzo dobrze projektować i co rusz daje o sobie znać. Więc jak zamierzamy siedzieć przy biurku w pracy to on się kompletnie nie nadaje, ale już np na wesele jak najbardziej :D
Zaskakuje też jego trwałość na ubraniach, pachnie na nich bardzo intensywnie nawet na drugi dzień. Na ciele u mnie raczej nie wyciąga dłużej jak 5 godzin. Jednak ta trwałość na ubraniach i projekcja na ciele w ruchu naprawdę daje radę.
Sam zapach naprawdę miły, mi się niezmiennie kojarzy z czarnymi duńskimi cukierkami narodowymi z lukrecji.

Viking

Post11 lutego 2019, 23:04 - Pn

Ja się tak zakochałem w Tomorrow, że mam zapas kilku flaszek na wypadek jakby Avon postanowił, że kolejne zacne pachnidło wycofa. Na chwilę obecną jest to dla mnie jeden z najseksowniejszych zapachów jakie znam, mieszanka brandy i czekoladek jest po prostu pyszna. U mnie lubi ciepłe miejsca - wrzucam go na tors, wewnętrzną stronę bicepsów i dolną część brzucha, wtedy projektuje na prawdę solidnie. Nie żałuję sobie soku, te 10 chmurek to lekko leci :lol: ale ja po prostu cholernie lubię tego pachniucha i co najważniejsze - "kobietą" się podoba ;)

Tracershy

Aktywny forumowicz

Post12 lutego 2019, 11:15 - Wt

Ja również bardzo lubię, to zdecydowanie najlepsze pachnidło Avonu i ciężko znaleźć coś co pachniało by podobnie. 10 chmur to śmiało można aplikować, zwłaszcza że bez problemu można to kupić za 25-30zł. Ja nawet nie liczę ilości chmur, być może jest ich nawet kilkanaście, ale mam tego dużo. Zawsze jak widzę że jest w dobrej cenie to biorę tak na wszelki wypadek. Nie wiem nawet dokładnie ile mam w tej chwili flaszek...z 5-6? Więcej chmur w odpowiednich miejscach zdecydowanie poprawia projekcję, aczkolwiek 10 lat temu miał dużo lepsze parametry.

Viking

Post12 lutego 2019, 13:16 - Wt

Jeżeli chodzi o parametry, to od kiedy wybadałem gdzie na mnie jest mu najlepiej, to jest petarda. Jedyne moje perfumki, które działają jak brandy - kiedy dostają ciepła, to tak parują, że nawet kilka razy czułem się podduszany, ale było to akurat bardzo miłe. Woń alkoholu jest tutaj jedyna w swoim rodzaju, to tak jakbym trzymał nos w koniakówce i im cieplej, tym większą moc zyskuje. O dziwo, jak na zapach gourmand, nie czuję się zmęczony po kilku godzinach. Gdyby nie przypadkowa wizyta na fragrze, to w życiu bym nie zwrócił uwagi na zapach od Avona. Ten jest na tle całej reszty ich produkcji po prostu wybitny. Chyba obecnie jedyny w ofercie, który nie jest "inspiracją".

Tracershy

Aktywny forumowicz

Post12 lutego 2019, 14:16 - Wt

To fakt to jedyny ich zapach o którym można rzec że nie jest niczym inspirowany - ale nie do końca bo Avon wzorował się na zapachach ze swojej stajni tworząc Tomorrow,ale o tym napiszę niżej. Ja od nich lubię jeszcze czarnego Premiere Luxe, Mesmerize Black - niby podobny do 1 million, ale jednak trochę inny i oba zapachy z serii Destination Grand Canyon i Wilderness. Z wycofanych Classic i dwa starocia które udało mi się zdobyć - niebieski Mesmerize i Intrique. Zwłaszcza ten ostatni Intrigue, stawiam nawet wyżej niż Tomorrow i te dwa zapachy są że sobą powiązane. To był świetny zapach z 2001 roku, kojarzący się trochę z Yohji Homme sprzed 20 lat. Otwierał się nutami bergamotki i lukrecji a potem było bardzo smakowicie za sprawą suchej wanilii i kawy, dalej opary tytoniu, dymnego wetiweru, trochę cedru i paczuli, drzewna baza mchu i tonki. Wszystko te składniki wirowały razem tworząc aromatyczny, bogaty i dymno-słodkawy zapach. Ale po roku go wycofali bo miał nieco niszowy wydźwięk i nie sprzedawał się dobrze, a był to moim zdaniem najlepiej zrobiony Avon zapach jaki poznałem. Fajnie że go mam po tylu latach. Parametry petarda :D
Tomorrow jest tak naprawdę skrzyżowaniem dwóch wcześniej wydanych zapachów przez Avon - Passion Dance for him i Intrique właśnie z nieco większą złożonością. Baza jest jota w jotę wzięta z Passion Dance - drzewo sandałowe, paczula i bursztyn były podstawą tamtego zapachu. Nuty głowy to wypisz wymaluj Intrigue - bergamotka i lukrecja z waniliowym posmakiem. Dodali do tego głównie anyż, kakao i wyszedł im skrzyżowany gourmand z dwóch wcześniejszych zapachów które nie przyjęły się na masową skalę i tym razem się udało. Zresztą niegdyś pisano o tym, że Tomorrow jest mocno inspirowany właśnie tymi zapachami i wzorowanie się na własnych zapachach wyszło avonowi świetnie. Dla mnie jednak Intrigue był zdecydowanie lepszy.

Bazyli

Post26 marca 2019, 10:45 - Wt

Good Life, Xeryus Rouge, Kouros, Zino, Declaration, Egoiste, Cacharel PH, Fleur du Male, Obsession - mój mały świat zamknięty w butelce...

Viking

Post26 marca 2019, 11:08 - Wt

Dokładnie

Tracershy

Aktywny forumowicz

Post26 marca 2019, 11:11 - Wt

Tak to ten, ale na allegro można taniej kupić. Choć w empiku z dostawą do sklepu nie płaci się za przesyłkę chyba, więc wychodzi na to samo.
Nie widziałem że w empiku sprzedają Avon.

Bazyli

Post26 marca 2019, 11:25 - Wt

Widziałem, ale chciałem domówić przy okazji zamówienia z empiku. Oprócz darmowej dostawy do salonu jest jeszcze - 10zł za zakupy powyżej 129zł :)

Bazyli nadaje mobilnie...
Good Life, Xeryus Rouge, Kouros, Zino, Declaration, Egoiste, Cacharel PH, Fleur du Male, Obsession - mój mały świat zamknięty w butelce...

Tracershy

Aktywny forumowicz

Post26 marca 2019, 11:30 - Wt

Za tą cenę można śmiało brać. Bardzo dobry jest ten zapach.

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie