Teraz jest 16 grudnia 2018, 00:04 - N

• Reklama

E. Coudray - Nohiba

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena E. Coudray - Nohiba (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

rabarbary

Super Perfumaniak

E. Coudray - Nohiba

Post15 października 2013, 21:25 - Wt

Fr: Nohiba marki E. Coudray to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nohiba został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, kolendra i różowy pieprz; nutami serca są ylang-ylang, róża, jaśmin i goździk (przyprawa); nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, piżmo i paczula.
Obrazek
Pierwsze skojarzenie po otwarciu - szampon ziołowy pokrzywowy czy brzozowy z dzieciństwa :)
Niech będzie, że to jest egzotycznie ;)
Pachnie przede wszystkim cedrowo i cytrusowo, trochę paczulowo, odrobina przypraw, trochę kwiatków.

mariolawiki1

Forumowicz

Re: E. Coudray - Nohiba

Post19 kwietnia 2017, 10:22 - Śr

Mam zupełnie inne wrażenia, choć może nowsza wersja pachnie lepiej? Trudno mi w to uwierzyć, gdyż zazwyczaj każda reforma pogarsza wyjściowy stan rzeczy, ale upierać się nie zamierzam.
Na mojej skórze są niezwykle trwałe, wyróżniają się, otrzymuję za nie masę komplementów, pachną przyprawami, słodkością, otulają, są przepiękne, w sam raz na chłodniejsze dni. Nie powiedziałabym, że są egzotyczne, raczej przypominają "stare, dobre" czasy i zapachy.
Bardzo się cieszę, że je nabyłam i nie zraziłam się opiniami, nie jeden raz przekonałam się bowiem, że moja skóra lubi inności i wydobywa z niektórych zapachów wszystko, co piękne.
Nie powiedziałabym, że należą do moich ulubionych, ale na pewno są jednym z bardziej trwałych i pięknie się rozwijających zapachów, jakie znam.
Moja ocena - mocna piątka.

Beniaminka

Re: E. Coudray - Nohiba

Post22 marca 2018, 23:42 - Cz

Cieszę się, że są również pozytywne, a nawet bardzo pozytywne opinie o Nohibie :-) Właśnie skuszona podobieństwem do starego Opium YSL zarezerwowałam flakon, nową wersję Nohiby . Mam nadzieję, że nie będzie rozczarowania :-)

• Reklama

Powrót do Perfumy damskie