Teraz jest 03 grudnia 2020, 02:03 - Cz

• Reklama

Comptoir Sud Pacifique - Aloha Tiare

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Comptoir Sud Pacifique - Aloha Tiare (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Fabrice

Forumowicz

Post21 maja 2017, 12:40 - N

Na forum jak do tej pory ani słowa o tej kompozycji?
(opis i zdjęcie pochodzą z Fragrantica.com)

Obrazek

Aloha Tiare Eau de Toilette marki Comptoir Sud Pacifique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aloha Tiare Eau de Toilette został wydany w 1975 roku. Nutę głowy stanowi plumeria; nutami serca są gardenia tahitańska i ylang-ylang; nutami bazy są kokos, benzoes, wanilia i piżmo.

Wydana w 2010 roku wersja EdP została w nutach głowy wzbogacona o paczulę, tuberozę i kwiat lotosu. Zmieniono nieco także szatę graficzną flakonu i opakowania.
Zastanawia mnie, czy ktoś ma doświadczenia z tym zapachem i czy jest w stanie odpisać, czy podchodzi pod unisex czy jednak układa się ewidentnie damsko? Opinie na angielskiej Fragrantica dość podzielone. Moje pytanie kieruję w stronę oryginalnej kompozycji z 1975r EdT.

myperfumestories

Re: Comptoir Sud Pacifique - Aloha Tiare

Post04 kwietnia 2020, 20:26 - So

Mialam te wersje edt i po kilku godzinach pachniala super, uwalnia sie kremowa i lekko kokosowa gardenia thaitanska, tiare, jednak jak dla mnie ta wersja jest zbyt retro wiec sprzedalam. Jestem ciekawa wersji edp.

Powrót do Perfumy damskie