Teraz jest 09 grudnia 2019, 17:07 - Pn

• Reklama

Kenzo - Jungle L'Elephant

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Kenzo - Jungle L'Elephant (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
2
4%
2 - Słaby
1
2%
3 - Przeciętny
5
11%
4 - Dobry
4
9%
5 - Bardzo dobry
8
17%
6 - Genialny
27
57%

Liczba głosów : 47

• Autor
  • Wiadomość

Rozwielittka

Re: Kenzo - Jungle L'Elephant

Post07 czerwca 2019, 12:14 - Pt

moje cacuszko ukochane. od dobrych 2 lat jakoś kupuje sobie co chwile jakieś butelki :D

namingway

Forumowicz

Post05 sierpnia 2019, 09:34 - Pn

Perfumy jednej z moich "byłych bliskich znajomych" ;) . No jakby nie patrzeć, dość oryginalne podejście do tematu. Taki kulinarny przyprawowiec, dość ładnie skonstruowany. Szczerze jednak ni to mnie grzało ni ziębiło - jest masa seksowniejszych, bardziej sensualnych damskich zapachów. Parametry użytkowe słonica ma wręcz monstrualne (wg mnie przebija pod tym względem nawet mocarnego Joopa Homme) więc ostrożnie z rozpędzaniem palca na atomizerze drogie Panie ;)
To, jak pachniesz, mówi o Tobie więcej, niż myślisz...

Aktualnie na sprzedaż - https://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=27198

Grafinya

Post11 sierpnia 2019, 17:06 - N

Z czystym sercem 6 :) No chyba, że mogę dać więcej punktów ;) Cudny zapach o mega parametrach. I ten korek uroczy słonik. Czy można coś więcej chcieć???

leonidas

Forumowicz

Post13 sierpnia 2019, 14:56 - Wt

To zapach mojej żony , która wychodząc do pracy zostawia za sobą ślad swej obecności - uwielbiam jak kobieta ubiera takie pachnidło , zapach ponadczasowy

Martius777

Post24 sierpnia 2019, 16:32 - So

Jedna osoba w tym wątku stwierdziła, że to uniseks a druga, że nie. Postanowiłem sprawdzić co to za cudo.

Psiknąłem trzy razy.
O TRZY za dużo!
Słoń momentalnie mnie przygniótł swoim zapachowym cielskiem. Pierwszy raz w życiu poczułem co to jest ściana zapachu i jak waży. Ważyła tyle co kloc z Baalbek, 150 ton zapachu!

Pierwsza godzina była przechodzeniem przez gorącą, duszną dżunglę, liście uderzały mnie w twarz, chmura zapachu zrobiła dosłownie afrykański mikroklimat. Przypomniało mi się wrocławskie afrykarium, gdzie odwzorowane zostały panujące warunki w dżungli w Kongo. Warunki były iście identyczne! Ten sam zapach ciężkiego, gorącego powietrza pełnego egzotycznej roślinności.

Po godzinie nagle powiało czymś lekkim, wyszedłem na pustynię, z daleka majaczyła oaza.

Cały dzień, cały boski dzień byłem na pustyni, szedłem przez pustynię, oaza pojawiała się i znikała, dolatywał od niej zapach obiecujący wybawienie, pustynia nie kończyła się, czyżby oaza była mirażem?

Poszedłem spać. Rano obudził mnie zapach czegoś smacznego. Słonica obudziła mnie trąbą. Znalazłem się w oazie. Na ziemi był pucharek z budyniem. Zapach przyjemny, lekki, apetyczny, taki, że zgłodniałem.

Nie skończyło się przedstawienie pana Kenzo. Czekała mnie jeszcze przygoda w baśniowej oazie. Bardzo lekka zabawa i pożegnanie ze słoniem.

Joop! Homme pochlipuje bliski załamania nerwowego, Montalaki popełniły zbiorowe samobójstwo, Kourosy, Bogarty i inni mocarze kupili bilet w jedną stronę na wyspę Wielkanocną. Linie lotnicze odwołały loty do Kongo.

Kenzo Jungle Elephant - to nie są perfumy.
To podróż życia.

PS: To uniseks :)

RAVENSHEART

Aktywny forumowicz

Post16 września 2019, 16:51 - Pn

Po letniej przerwie, wczoraj żona wróciła do tych perfum. Po prostu boskie. To chyba jej najbardziej komplementogenne perfumy (potem Alien).
Poprzednia strona

Powrót do Perfumy damskie