Teraz jest 18 sierpnia 2019, 11:56 - N

• Reklama

Czy strój dresowy ma prawo nosić perfumy?

W tym dziale wszyscy szukający jakiegoś zapachu dla siebie mogą o niego pytać.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

chaber108

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post15 maja 2019, 21:37 - Śr

Pełna zgoda! Pisanie, że dres to obciach itd. to troszkę przesada jak dla mnie. Każdy sobie śmiga w czym lubi i psika się czym lubi :) . Nie mi to oceniać.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

titek

Re: Czy strój dresowy ma prawo nosić perfumy?

Post15 maja 2019, 21:43 - Śr

ech... widzę, że tylko dwóch kolegów wyżej podziela moje zdanie, za co im bardzo dziękuję. Wnioski wyciągnę według własnego uznania. Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze.
Temat bardzo proszę zamknąć/usunąć. Wystarczy mi już wypowiedzi.

wojtqq

Forumowicz

Post15 maja 2019, 22:00 - Śr

Nie przejmuj się i rób po swojemu nie popadając w skrajności. Poglądowych nazistów na szczęście jest mniejszość, więc jak już pisałem, o ile nie latasz przesadnie niechlujnie/ubrudzony etc. to nikt normalny Ci uwagi nie zwróci, żeś lump, a zdecydowana większość, choćbyś pachniał zwykłym Boss'em, czy Lacoste docenia, że człek używa perfum :D

titek

Post15 maja 2019, 22:05 - Śr

doceniam, dziękuję :)

Rokundrol

Forumowicz

Post15 maja 2019, 23:05 - Śr

Rasasi Hawas. Świetne, owocowe, trwałe i wszechstronne perfumy.
Pasują do koszuli, dresów, muchy i szortów. Nie pasują do upaćkanej odzieży, przetartych skarpet, smalcowatych włosów, czarnych pazurów i śpiochów w oczach.
Młodym dodaje lat, starym odejmuje. Magia urwał nać!

Artplum

Mega Perfumaniak

Post16 maja 2019, 00:14 - Cz

wojtqq napisał(a):Nie przejmuj się i rób po swojemu nie popadając w skrajności. Poglądowych nazistów na szczęście jest mniejszość, więc jak już pisałem, o ile nie latasz przesadnie niechlujnie/ubrudzony etc. to nikt normalny Ci uwagi nie zwróci, żeś lump, a zdecydowana większość, choćbyś pachniał zwykłym Boss'em, czy Lacoste docenia, że człek używa perfum :D

To ciekawe, co piszesz.
Nie wiedziałem, że ludzie przywiązujący wagę do stosownego ubrania to naziści.
Chociaż może coś w tym być - w końcu mieli mundury od Bossa :P
Jeśli ktoś zakłada temat z tego typu pytaniem, to musi się liczyć z różnymi odpowiedziami.
Niektóre mogą być niewygodne dla pytającego.
Artur

brz

Forumowicz

Post16 maja 2019, 05:18 - Cz

Może i musi, ale pewnie wolałby czytać na temat. Chłopak nie pyta przecież o zasadność noszenia dresu do pracy, a o dobór zapachów. Gdy ktoś prosi o instrukcję demontażu tylnej lampy w Focusie, nie chce słyszeć, że Focusem jeżdżą tylko budynie, a tak w ogóle to Fordów się nie kupuje, bo są na 'f'. ;)

Mirx

Bardzo aktywny forumowicz

Post16 maja 2019, 05:48 - Cz

titek napisał(a):(...)częstym moim strojem jest właśnie dres, ponieważ jest to jedyny wygodny strój w tej sytuacji (...)

Dyskusja dotyczyła całego wpisu, a więc i powyższego fragmentu.

sulek

Forumowicz

Post16 maja 2019, 07:09 - Cz

Mirx, Artplum jestem ciekawy po ilu dniach roznoszenia towarów w chinosach, bawełnianej koszuli, skórzanych butach, i wdzianku typu marynarka stwierdzilibyście, że jednak dres wcale nie jest taki zły :)

Owszem. Raz czy dwa można. Bo i kto komu zabroni. Ale dzień w dzień to jest mordęga. Już nie wspominając o tym, że zużycie tego typu ubrań podczas takiej pracy będzie bez porównania wyższe niż zwykłego dresu.

Oczywiście. Możemy iść w drugim kierunku - porządne spodnie typu ripstop i softshell.

sulek

Forumowicz

Post16 maja 2019, 07:12 - Cz

brz napisał(a):Może i musi, ale pewnie wolałby czytać na temat. Chłopak nie pyta przecież o zasadność noszenia dresu do pracy, a o dobór zapachów. Gdy ktoś prosi o instrukcję demontażu tylnej lampy w Focusie, nie chce słyszeć, że Focusem jeżdżą tylko budynie, a tak w ogóle to Fordów się nie kupuje, bo są na 'f'. ;)

Ja pierdziu. Ale mnie denerwują wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem, kurka, łowić ryby, sklejać samoloty, oglądać psa jak defekuje, cokolwiek i zadasz psim synom na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net
Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się rozwalą więc musisz uciąć nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego buty z aerożelem za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące pokonany dystans oraz tętno, bo inaczej jest ryzyko zawału. Przeczytaj też koniecznie poradnik Sebastiana Gałeckiego (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99zł) o przechodzeniu przez ulicę, bo z samochodami nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest wejście pod TIRa. Jeżeli chcesz kupować do 6-8 bułek to wystarczy taka torba sportowa za 500zł ale jeżeli 10 bułek i więcej to potrzebujesz już torby COMBAT z uranu i pajęczej sieci, czasami się pojawiają na allegro. Amerykański żołnierz w Iraku nosi w takiej granaty jak szczela więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO BUŁKI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ BUŁKĘ NA PODŁOGĘ

hehe pamiętacie obwarzan75 rogalking jak byliśmy w '99 na zlocie pieczywa tostowego w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD

Tak mi się zawsze przypomina :)

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post16 maja 2019, 07:21 - Cz

W sumie jest w tym torchę prawdy :lol:
Chłop szukał perfum, a już został ubrany od stóp do głów :P
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

rabarbary

Super Perfumaniak

Post16 maja 2019, 07:21 - Cz

Też mam wrażenie, że Kolega pyta a perfumy do dresu, a że dres wygodny to już jego opinia, a nie prośba o jej ocenę :)

brz

Forumowicz

Post16 maja 2019, 07:32 - Cz

Co było do udowodnienia. ;)

Prastary_Dziad

Forumowicz

Post16 maja 2019, 08:37 - Cz

@titek

Moja opinia: nie przejmuj się zdaniem ludzi z Internetu i nie dawaj sobie nikomu wmawiać, że dresy są "obciachowe", a "chinosy" i "marynarki" są "eleganckie" - dres to wygodny i praktyczny ubiór do wszelkiej aktywności fizycznej - czy to sport, czy praca (jak w Twoim przypadku), a "chinosy" i "marynarki" to wygodny i praktyczny ubiór do pracy biurowej. Nie mają zupełnie nic wspólnego z "elegancją".

Eleganckie to są smokingi, fraki albo mundury galowe, a obciachowe jest ocenianie człowieka będącego w pracy po jego ubiorze.

A perfumy w tym wszystkim? Pryskaj się tym, co Ci się podoba, i nie dawaj sobie nikomu wmawiać, że zapach X "pasuje" do stroju X, że perfumy Y są "typowo wieczorowe", natomiast Z to "typowy świeżak". To brednie współczesnych arbitrów elegancji, tudzież modnisiów.

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post16 maja 2019, 10:38 - Cz

Można zakończyć już tą dyskusje hehe czy dres jest taki czy owaki czy jest plugawy czy jeszcze co tam heh z propozycji ode mnie
Versace Dylan blue
dior sauvage edt
Ysl Y edp
Rasasi hawas
Armaf el cielo
To są takie proste przykłady a oczywiście nos co Ci się tylko podoba

everlasting

Forumowicz

Post16 maja 2019, 10:51 - Cz

Niektórzy chyba dres identyfikują z ortalionowymi dresami z rynku z początku lat 90'.

Moje propozycje:
JPG Le Male Superman
Versace Pour Homme
Abercrombie Fierce

Artplum

Mega Perfumaniak

Post16 maja 2019, 13:13 - Cz

sulek napisał(a):Mirx, Artplum jestem ciekawy po ilu dniach roznoszenia towarów w chinosach, bawełnianej koszuli, skórzanych butach, i wdzianku typu marynarka stwierdzilibyście, że jednak dres wcale nie jest taki zły :)

Sulek, różne rzeczy w życiu robiłem i robię i nie muszę jakoś do tego używać dresu.

brz napisał(a):Może i musi, ale pewnie wolałby czytać na temat. Chłopak nie pyta przecież o zasadność noszenia dresu do pracy, a o dobór zapachów. Gdy ktoś prosi o instrukcję demontażu tylnej lampy w Focusie, nie chce słyszeć, że Focusem jeżdżą tylko budynie, a tak w ogóle to Fordów się nie kupuje, bo są na 'f'. ;)

Trudno Ci odmówić logiki ;)
Jednakowoż, jest to forum dyskusyjne, a dyskusja to nie tylko proste odpowiedzi na proste pytania. Czasami warto zacząć od pryncypiów, a wątki poboczne mogą się okazać ważniejsze, niż prosta odpowiedź.
Jeśli ktoś mnie zapyta, jakiego divera kupić do garnituru, to mu odpowiem, że (o ile nie jest Akurat Jamesem Bondem), divera się nie nosi do garnituru.
Jeśli zapyta, jakie skarpety do brązowych sandałów, to mu powiem, że (o ile nie jest Januszem) do sandałów nie zakłada się skarpet.
Skoro więc Kolega spytał, jakie perfumy do dresu do pracy, to mu odpowiedziałem zgodnie ze swoją wiedzą i sumieniem.
A jak już Kolega zacznie używać dresu zgodnie z przeznaczeniem i poczuje potrzebę perfumowania się do aktywności fizycznej, to mu polecę raczej coś świeżego, energetyzującego i orzeźwiającego, o stonowanej projekcji. Ja bym stawiał na nuty cytrusowe, miętowe, wodne, bez kadzideł, dymów, ciężkich ambr itd.

PS. Założyciel wątku, w majestacie prawa, może mieć moje zdanie w dupie i ubierać się, jak chce, więc zluzujcie, obrońcy dresów ;)
Artur

titek

Post23 maja 2019, 20:37 - Cz

Dziękuję Wam serdecznie za odpowiedzi, każda coś wniosła, po to są dyskusje i takie tematy :D
Delikatnie odbijając, dostrzegłem, że przewinął się parę razy Rasasi Hawas w podpowiedziach dotyczących perfum. Zaintrygowany tą nazwą i opiniami na forum (po wcześniejszym sprawdzeniu Invictusa i wersji Aqua, bo czytałem, że wiele mają wspólnego) nabyłem flaszkę. Przyznaję, że jestem w ciężkim szoku jak dobre i niespotykane (w moim otoczeniu - uczelnia, znajomi) są to perfumy. Invictus oraz wersja Aqua szczerze nie mają przy Hawasie wiele do ''powiedzenia''.
Nie, nie użyję ich do dresów :lol: Dziękuję za propozycje, bez Was nie zwróciłbym na nie uwagi.

Bazyli

Bardzo aktywny forumowicz

Post23 maja 2019, 20:44 - Cz

Kup sobie Kourosa i będziesz mógł sobie nosić go do wszystkiego :)

Bazyli nadaje mobilnie...
Good Life, Xeryus Rouge, Kouros, Zino, Declaration, Egoiste, Cacharel PH, Fleur du Male, Obsession - mój mały świat zamknięty w butelce...

titek

Post23 maja 2019, 20:46 - Cz

Posiadam próbkę :) jest dla mnie zbyt srogi, jeszcze parę lat potrzebuję abym się przekonał... :D
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Szukam zapachu...