Teraz jest 14 października 2019, 01:33 - Pn

• Reklama

YSL La Nuit EDT vs Dior Sauvage EDT vs F by Ferragamo

Tutaj toczą się pojedynki pomiędzy perfumowymi mocarzami (i nie tylko).
  • Reklama

Którego wybierasz ?

YSL La Nuit EDT
1
33%
Dior Sauvage EDT
2
67%
F by Ferragamo
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

Elegist

Forumowicz

YSL La Nuit EDT vs Dior Sauvage EDT vs F by Ferragamo

Post15 września 2019, 18:09 - N

Zamówiłem La Nuit EDT i F by Ferragamo - La Nuit dlatego, że mnie oczarowal, a F, bo kosztował 50zl/100ml i jest niezły jak na tę cenę. Martwi mnie jednak słaba projekcja tego pierwszego - po 4-5h był ledwie wyczuwalny. Potrzebuję perfumu na uczelnie i zależy mi, żeby po 1. wytrzymał prawie cały dzień, po 2. był powszechnie lubiany przez płeć przeciwną (z tego co wiem Sauvage nie ma sobie równych), po 3. miał dobrą projekcję, ale nie zadusil wszystkich w klasach. Mogę mieć 100ml Sauvage EDT w cenie dwóch które zamówiłem. Myślicie, że warto zmieniać?
Nie wiem niestety, jak dodać ankietę (chyba że nowi użytkownicy nie mają takiej możliwości).

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Re: La Nuit EDT vs Sauvage EDT vs F by Ferragamo

Post15 września 2019, 18:17 - N

odnosnie parametrow bo chyba o to Ci chodzi to oczywiscie sauvage :P odnosnie w/w zapachow to warte sa posiadania wszystkie,ferragamo i sauvage dziennie ,la nuit wieczoro

Elegist

Forumowicz

Post15 września 2019, 18:23 - N

Niestety, mój budżet to w tym momencie tylko 300zł. Posiadanie dwóch perfum na pewno zapewnia większą wszechstronność (i oczywiście na dłużej starczą), ale żaden z nich nie ma specjalnie dobrych parametrów. Nie mam problemu z kolejną aplikacją po południu tylko zastanawiam się, czy takiego La Nuit w ogóle będzie czuł ktokolwiek oprócz mnie - niemniej jednak zdecydowanie bardziej podoba mi się jego zapach od Sauvage.

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post15 września 2019, 18:29 - N

zainteresuj sie la nuit eau de parfum,albo zainwestuj we flakony z ubytkami albo odleweczki ;)

Elegist

Forumowicz

Post15 września 2019, 18:30 - N

Czytałem wiele opinii, że EDP wcale nie ma lepszych parametrów od EDT, to jednak nieważne, bo EDP mi się zwyczajnie nie podoba - zupełnie różne zapachy.

Powrót do Pojedynki