Teraz jest 20 lipca 2019, 13:31 - So

• Reklama

The Different Company - South Bay

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena The Different Company - South Bay (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
33%
5 - Bardzo dobry
2
67%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

ghostdog

Forumowicz

The Different Company - South Bay

Post12 marca 2015, 18:55 - Cz

Obrazek

Głowa: grejpfrut, tamaryndowiec, petitgrain
Serce: frezja, nuty drzewne, owoc dzikiej róży
Baza: drzewo sandałowe, wetyweria, biały zamsz

Świeża propozycja na lato. Otwarcie bardzo cytrusowe, orzeźwiające oraz trochę kwaskowe. Szkoda, że tylko otwarcie jest ciekawe, a zapach bardzo szybko robi się nijaki. Cytrusy zostają, trochę czuć frezję oraz mydło :D . Coś w stylu Kenzo Power. Projekcja oraz trwałość poniżej średniej, nie jest dobrze.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Re: The Different Company - South Bay

Post10 kwietnia 2019, 07:13 - Śr

Świetna propozycja na nadchodzące lato! Przyznam się, że sampel wpadł w moje ręce zupełnie przypadkowo. Zrobiłem sobie listę zapachów TdC, które chciałbym poznać i zapisałem ją na telefonie, na niej widniał bohater wątku. Później zweryfikowałem sobie zapachy z fragrą i kiedy przeczytałem o podobieństwie South Bay do Hermesa to w głowie w sekundzie go skreśliłem z listy ale z telefonu już zapomniałem :P I tym sposobem w lulua kupiłem sample z listy z telefonu, jak już go miałem to zaryzykowałem i zaaplikował go na łapę (do Hermesa miałem kilka podejść i nie mogę go znieść!). South Bay otwiera się niesłodkimi, drzewnymi cytrusami. Z czasem rzeczywiście idzie wyraźnie wyczuć spore pokrewieństwo do Hermesa, ale jest zdecydowanie lżejszy, jaśniejszy. To będzie dobry zapach na wiosnę/lato, na pewno inny niż większość obecnych kompozycji, jest szlachetniejszy, nawet bym powiedział elegancki, także do jasnej, szarej marynarki i białej koszuli będzie idealny! Polecam miłośnikom Hermesa, wetywerii i tym, co szukają nieco szorstkich cytrusów z charakterem.
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex