Teraz jest 18 lipca 2019, 14:11 - Cz

• Reklama

The Different Company - Tokyo Bloom

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena The Different Company - Tokyo Bloom (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
4
57%
5 - Bardzo dobry
2
29%
6 - Genialny
1
14%

Liczba głosów : 7

• Autor
  • Wiadomość

ghostdog

Forumowicz

The Different Company - Tokyo Bloom

Post26 lutego 2015, 21:10 - Cz

Obrazek

Głowa: bazylia, dmuchawiec, czarna porzeczka;
Serce: jaśmin, cyklamen;
Baza: drzewo gwajakowe, piżmo, żywica bursztynowa.

Jest bardzo świeżo i zielono, coś jak łąka wiosną. Zapach trochę przypomina Yerbamate, oczywiście nie ma takiej mocy jak produkt L.Villoresi. Przyjemny wiosenno-letni zapach, trochę za bardzo ulotny.

myk

Forumowicz

Re: The Different Company - Tokyo Bloom

Post08 sierpnia 2018, 11:00 - Śr

Na mnie Tokyo Bloom trzymało się naprawdę długo, sporo czasu minęło odkąd skończyłem próbkę, ale z tego co pamiętam to spokojnie 6 godzin albo i trochę więcej. Co ważne - nie tylko otoczenie czuło ten zapach po tych kilku godzinach, ale ja również. Jeden z najlepszych zielonych zapachów jakie dane mi było wąchać. Świeży i zielony ale nie nachalny. Mniszek faktycznie wyczuwalny, ja miałem jeszcze skojarzenia ze świeżo ściętą młodziutką trawą oraz zerwanymi siewkami żyta. Myślę, że to najlepszy z 9 poznanych przeze mnie zapachów tej firmy (no może ex aequo z Sublime Balkiss). W pełni zasłużona piąteczka. Zapach oczywiście raczej na ciepłe pory roku.

Jarek

Forumowicz

Post08 sierpnia 2018, 12:04 - Śr

Zazdroszczę parametrów. Zapach wspaniały ale niestety na mojej skórze parametry kiepskawe. Wręcz mgiełka.

yoongeew

Forumowicz

Post16 sierpnia 2018, 21:26 - Cz

Bardzo to urokliwe swą zielonością :) Pierwsze dni wiosny mi się kojarzą, zanim bzy zakwitną. Bardzo ulotny, ale przy wąchaniu robi człowiekowi to co wiosna!

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post10 maja 2019, 05:06 - Pt

Bardzo dobry zapach, i tak też go oceniłem, pomimo tragicznych, niestety, na mnie parametrów.
Zapach jest bardzo naturalny, idealnie koresponduje z soczystym kolorem soku we flakonie. Jest zielony, deliaktnie słodki, są i kwiaty, do tego odrobina owoców, ta czarna porzeczka jest naprawdę smakowita! Naturalność tutaj rekompensuje słabowite parametry. Całość idealnie pasuje na okres, kiedy po zimie robi się coraz cieplej, wszystko w koło kwitnie, zapach jest bardzo radosną kompozycją, chce się go wąchać i wąchać (tylko jak wąchać, jak go w ogóle nie czuć na skórze :roll: ). Niestety po aplikacji czterech soczystych chmur na dłoń w jedno miejsce po 30 minutach projekcja jest praktycznie zerowa :cry: Trzeba szurać nosem po skórze, żeby cokolwiek wyczuć. Trwałość na poziomie 4h. Zazdroszczę tym, na których ten sok w ogóle pachnie. Chyba, że w temepraturze 30 stopni zachował by się lepiej... Jak będę mieć okazję to z chęcią go jeszcze spróbuję w upalne lato.
Dopisuję tą pozycję do kompozycji, które pomimo tragicznych parametrów bardzo mi się spodobały. Leci piątka (z wielkim minusem)!
Ostatnio edytowano 10 maja 2019, 09:31 - Pt przez supermariobros, łącznie edytowano 1 raz
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

kio

Forumowicz

Post10 maja 2019, 06:55 - Pt

supermariobros, chyba bym lepiej nie ujął tego opisu niż Ty. Mlecz roztarty w dłoni, coś pięknego. Gdyby nie parametry to już dawno butelka gościła by na mojej półce. :P

myperfumestories

Post23 czerwca 2019, 07:58 - N

Mi Tokyo Bloom przywołuje coś z dzieciństwa, pewnie wianki z mleczy i koniczyny. Bardzo go polubiłam (sample) i podoba mi się jego naturalny wydźwięk, jednak parametry zdecydowały o tym, że jednak wolę Bachmakova i na niego się sępię :D .
Love from MPS

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex