Teraz jest 19 grudnia 2018, 15:34 - Śr

• Reklama

Etat Libre d'Orange - Rien Intense Incense

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Etat Libre D'Orange - Rien Intense Incense

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
6%
3 - Przeciętny
1
6%
4 - Dobry
2
11%
5 - Bardzo dobry
2
11%
6 - Genialny
12
67%

Liczba głosów : 18

• Autor
  • Wiadomość

xisio

Perfumaniak

Re:

Post09 listopada 2015, 23:40 - Pn

pknbgr napisał(a):Aktualnie 3 godzinki wyraźnej projekcji po czym dostaje mocnej zadyszki.

To nie wiem... A zwykły Rien testowales ??

kudzior

Ultra Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 3

Re: Re:

Post11 listopada 2015, 10:12 - Śr

xisio napisał(a):
pknbgr napisał(a):Aktualnie 3 godzinki wyraźnej projekcji po czym dostaje mocnej zadyszki.

Zwykly to miazdzy system trwałością :)

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Re: Etat Libre d'Orange - Rien Intense Incense

Post11 listopada 2015, 11:22 - Śr

Nie testowałem.
Zarzucę Intense do pracy i może mój odbiór odnośnie trwałości się zmieni.

xisio

Perfumaniak

Re: Re:

Post11 listopada 2015, 23:09 - Śr

kudzior napisał(a):
xisio napisał(a):

Zwykly to miazdzy system trwałością :)

Kiedyś jak mi kropla spadła przy rozlewaniu to do dziś dziura została w podłodze wypalona...

Obrazek

wahoo

Bardzo aktywny forumowicz

Post15 listopada 2015, 20:38 - N

Dziś rano jedna skromna chmura na łokieć. Gdy już wywietrzyłem mieszkanie, wyrzuciłem zwiędłe storczyki i wyciągnąłem spod łóżka przerażone koty, mogłem zacząć ostrożnie zbliżać nos do łokcia. Otwarcie to coś niesamowitego i niespotykanego. Ciężko wręcz opisać tę feerię zapachów, nut i skojarzeń, które nasuwają się przy pierwszej styczności z tymi perfumami - jest ona tak bogata i złożona. Gdy projekcja trochę zelżeje można spróbować przyjrzeć się bliżej temu zapachowi. Nie wiem czy to zasługa mojej skóry, ale po paru godzinach mocno uwydatnia się róża i kmin. A to już mocno przypomina mi mieszankę Declaration d'un Soir i jej wersji Intense. Oczywiście cały czas z wyraźnie wyczuwalnym kadziłem i skórą. Wspaniałe połączenie! Ode mnie również 6.

Marcin__

Super Perfumaniak

Post16 listopada 2015, 10:35 - Pn

Czy ten zapach można spotkać w większych S., czy też może akurat ten model nie znalazł się wśród "wybranych"?
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post16 listopada 2015, 10:49 - Pn

W wybranych i to prawdopodobnie tylko w stołecznych.

Marcin__

Super Perfumaniak

Post16 listopada 2015, 13:52 - Pn

Znalazłem.

Właśnie jestem "w oparach" Rien Intense Incense, a dałem tylko po psiku na przedramiona. Projekcja jest bardzo duża, jak nie ogromna.

Kompozycja bardzo dobra, ale dla mnie jest to połączenie starego Chanel Antaeus (róża, wosk i dym) z Dsquared2 Potion Royal Black(róża, dużo mroku, drewno dym), plus piwnica (czyli dużo paczuli). Niby nic nowego (dla mojego nosa), ale kurde, jak to jest połączone!!!!

Kolejny must have.
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

baphomet

Post18 stycznia 2016, 19:13 - Pn

Rewelacyjny zapach. Ode mnie 6. Nie wiem czy tylko ja to tak odbieram, ale zapachy tej marki charakteryzują się świetną jakością. Boję się to napisać, ale niedaleko mu do Amłaża.

srG

Perfumaniak

Post18 stycznia 2016, 21:33 - Pn

No patrz, ja niestety im dużej go znam, tym mniej mi się podoba. Dzisiaj go nawet nosiłem globalnie, ale chyba ostatni raz.

baphomet

Post18 stycznia 2016, 22:12 - Pn

Skosztuj Vierges et Toreros, też fajny.

srG

Perfumaniak

Post18 stycznia 2016, 22:55 - Pn

Znam, ale to nie moja bajka.
Ogólnie nie podchodzą mi rzeczy od ELdO. Są na pewno dobre, ale nie trafiłem na nic w moim stylu

baphomet

Post19 stycznia 2016, 08:41 - Wt

Za wiele zapachów od nich nie znam, ale tytułowy jest genialny, a VeT bardzo dobry, taki przyjemniaczek :) I tak jak napisałem, te co znam są świetnej jakości.

wahoo

Bardzo aktywny forumowicz

Post19 stycznia 2016, 22:24 - Wt

Dziś globalnie Rien Intense Incense. Tym razem prawie nie było róży a pierwsze skrzypce grało suche kadzidło. Dobrych kilka godzin miałem przed oczami dogasające nocą ognisko - dym, popiół, suche igliwie. Dopiero gdy ognisko dogasło zapach nabrał bardziej skórzanego charakteru. Mam wrażenie, że w przypadku tych perfum trudno jest mówić o zwyczajowych trzech fazach rozwoju zapachu. Tu poszczególne nuty zdają się żyć własnym życiem, zaczynają się i kończą niezależnie od siebie i za każdym razem trochę w innym momencie. Dziś już nie mogę napisać o podobieństwie do d'un soir, z którym nowy Rien kojrzył mi się na początku. Ale oceny to nie zmienia. ;)
4 chmury na szyję ze szkła globe okazały się być już przesadą. :) Po ponad 15 godzinach od aplikacji Rien nadal delikatnie projektuje ciepłą, lekko przydymioną skórą. Coś fantastycznego...

Greg

Aktywny forumowicz

Post08 lutego 2016, 02:14 - Pn

Przejmująca zapachowa wizja - te słowa Cookiego doskonale oddają istotę Rien Intense Incense.

Wydawało mi się, że już trochę oswoiłem się z rożnymi dziwactwami w świecie perfum, ale RII zrobił na mnie niesamowite wrażenie - do tego stopnia, że ciągle nie odważyłem się jeszcze na test globalny, tylko od czasu do czasu wącham nadgarstek i próbuję się oswoić z tym przedziwnym stworzeniem. Zapach jest dla mnie skrajnie zimny, bezosobowy, metaliczny, techniczny. Trudny i niepokojący. Pachnie jak garaż, w którym gdzieś w rogu leżą umazane smarem szmaty i kurzą się metalowe klucze. Albo ładownia promu kosmicznego z Obcego. Trwałość i projekcja porażają.

Będę testował, dawno nic tak mną nie wstrząsnęło.

Mikâil

Forumowicz

Post22 sierpnia 2016, 21:26 - Pn

Błędem było testowanie go w ciepły dzień. Projekcja mnie przerosła na tyle, że prowadząc samochód musiałem jechać z otwartą szybą. Wystarczył jeden strzał w nadgarstek by pojazd zamienił się w komorę gazową.

Może wrócę do niego zimą i wtedy ocenię. W obecnie panującej temperaturze jest dla mnie nienoszalny i przyprawia o ból głowy. Projekcja 10/10.
Kod: Zaznacz cały

marcin198225

Post17 sierpnia 2017, 09:14 - Cz

Zapach jest obledny. Wytrawny, tajemniczy i mroczny. Połączenie lateksu z kamfora, skóra i nutami zwierzęcym. Czuć wysoka jakość składników , zaryzykuję stwierdzenie, że pod tym względem niedaleko mu do Amouage i innych perfumeryjnych marek z najwyższej półki. Czuć niewątpliwy talent perfumiarza, wszystko jest znakomicie zmiksowane tworząc piękny spójny obraz. Pod względem parametrów, zazdroszczę tym osobom na których są mocarne , bo niestety na mnie dobre bądź maksymalnie bdb minus. Niemniej jednak perfumy są genialne.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post17 sierpnia 2017, 10:39 - Cz

Miażdżą.

BlueJeans

Moderator

Post17 sierpnia 2017, 10:45 - Cz

Testowałem go przelotem w Lulua na blotterku i jakoś specjalnie nie zaskoczył mnie. Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi mam ochotę na test globalny jak się trochę ochłodzi. Jeżli nuty Rien układają się faktycznie podobnie jak w Antku to dla mnie bomba. Koniecznie muszę dać mu szansę na skórze.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post17 sierpnia 2017, 11:15 - Cz

Nie układają się jak w Antku. Dlatego tym większa jest to bomba. Dosłownie i w przenośni.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex