Teraz jest 19 października 2019, 03:48 - So

• Reklama

By Kilian - Pure Oud

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena By Kilian - Pure Oud (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
33%
5 - Bardzo dobry
2
67%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

darivsz

Aktywny forumowicz

By Kilian - Pure Oud

Post28 lipca 2014, 19:39 - Pn

Obrazek
"PURE OUD Kiliana nie jest czystą postacią esencji z drzewa agarowego. To współczesna interpretacja dla tych, którzy cenią sobie bogate zapachy. W celu stworzenia tej kompozycji Calice Becker połączyła oud z innymi składnikami takimi jak cypriol (indyjski papirus), drzewo gwajakowe, balsam kopaiwowy i szafran. Ze szlachetnymi składnikami współgra symbolika złota we flakonie i opakowaniu. Zapach jest ciepły i drzewny, a zarazem nowoczesny i elegancki. Zaprasza do odkrycia olfaktorycznego uroku Bliskiego Wschodu."

Złoto do tego zapachu mi po prostu nie pasuje. Perfumy nazwałbym prędzej Pure Leather, bo takie właśnie wywołuje we mnie skojarzenia: skórzany pasek, skórzane buty. Wydaje mi się, że to połączenie oudu i szafranu daje taki wydźwięk zapachu. Choć trochę mnie zdziwił, to zdecydowanie najlepszy skórzany zapach, który dane mi było wąchać. Parametry użytkowe przeciętne, znośna projekcja przy marnej trwałości na skórze.

srG

Perfumaniak

Re: By Kilian - Pure Oud

Post28 lipca 2014, 23:04 - Pn

Faktycznie czuć skórę, ale w moim przypadku jest ona daleko za oudem. Ogólnie Pure Oud jest dość jednostajny, nie ewoluuje na skórze. Dla mnie jest również nudny.
Rzeczywiście złoty kolor tutaj nie pasuje, ale w ogóle seria Arabian Nights jest taka mało arabska. Z Kilianem mi nie po drodze. Mam wrażenie, jakby te zapachy były płaskie, czegoś im brakowało. Jedynie lubię Imperial Tea, ale widziałbym go bardziej jako perfumy do domu.

darivsz

Aktywny forumowicz

Re: By Kilian - Pure Oud

Post29 lipca 2014, 00:06 - Wt

srG napisał(a):Dla mnie jest również nudny.
Niestety, ale tak można go określić.
Całą serię "Arabian Nights" mogę śmiało uznać za dość udaną. Ale jak na zapachy poświęcone wschodniej kulturze, to brakuje im dalekowschodniego przepychu.

Powrót do Perfumy unisex