Teraz jest 19 października 2019, 04:00 - So

• Reklama

Rasasi - Odah Al Abiyad

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Rasasi - Odah Al Abiyad

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Rasasi - Odah Al Abiyad

Post16 marca 2014, 16:59 - N

Skład:
Głowa-bergamota, przyprawy, róża.
Serce-nuty drzewne, konwalia, cedr, bez, drzewo sandałowe.
Baza-nuty drzewne, piżmo, mech dębowy, ambra.

Obrazek

Zachęcony opinią o rzekomym podobieństwie do Emira zakupiłem cały flakon w ciemno. Cena niska, więc ryzyko niewielkie.
Jak to u Rasasi pudełko ładne, flakon dobrej jakości, korek z metalowego odlewu zwieńczony mieniącym się "klejnotem". Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. Szkoda tylko, że po kilku dniach noszenia wciąż nie mogę o tym zapachu zbyt wiele powiedzieć. Na pewno nie jest podobny do Emira. Natomiast ma dużo wspólnego z innymi wodami Rasasi. Obecną tutaj "spaloną lawendę" spotkać można w m.in. Kun Mukhtalifan, Al Wisam Evening czy nawet Faqat Lil Rijal. Podoba mi się to, że zapachy mają jakieś wspólne DNA. Do tego delikatnie dokomponowano musujące cytrusy i przyprawy. I tyle mogę napisać po kilku dniach. Słabo go czuję od siebie, choć trwałość ma dobrą.
Zakupu nie żałuję, bo lubię tę markę i flakony (jak i same zapachy) sprawiają mi przyjemność. Daleko im do banalnych europejskich woni i mogą stanowić odskocznię od wymagających perfum. Samego Odah Al Abiyad póki co jeszcze nie oceniam.

Powrót do Perfumy unisex