Teraz jest 19 lipca 2019, 07:17 - Pt

• Reklama

Diptyque - L'Eau de Tarocco

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Diptyque - L'Eau de Tarocco (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

rabarbary

Super Perfumaniak

Diptyque - L'Eau de Tarocco

Post17 listopada 2013, 15:53 - N

Fr: L`Eau de Tarocco marki Diptyque to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn z 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, cedr virginia, szafran, imbir, cynamon, kadzidło, grejpfrut, pomarańcza i esencja różana.
Obrazek
Zaczyna się tak, jakby ktoś obierał ze skórki pomarańczę.
Chwilę później robi się trochę bardziej kwaśno i gorzkawo - ktoś obiera grejpfruta.
Grejpfrut zostaje z nami, a w tle pojawia się bardzo ciekawa baza, wyczuwam głównie cedr, cynamon i piżmo, ale czuję, że jest też coś więcej, kremowego, prawie ciepłego, bogatego.
Uwielbiałam kiedyś Pamplelune Guerlain, ale ten zapach zrobiono w sposób znacznie bardziej intrygujący, nic nie tracąc z grejpfrutowości ;)
Na mnie raczej bliskoskórny i średniotrwały, jednak resztę odlewki zostawiam na lato - mam wielką nadzieję, że będzie znacznie lepiej :)

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Re: Diptyque - L'Eau de Tarocco

Post08 kwietnia 2017, 16:03 - So

i jak? poprawił się odbiór?

Podobno zapach zbliżony do Rive d'Ambre, prawada to?

rabarbary

Super Perfumaniak

Post08 kwietnia 2017, 18:21 - So

Obecnie moim ulubionym grejpfrutem jest Pomelo Paradis AC, tamtego już słabo pamiętam.
A Rive d'Ambre nie znam :(

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post13 kwietnia 2017, 09:00 - Cz

W skrócie: świetne pomarańcze w otwarciu, serce to dodane tony cynamonu, kiedy to minie zostaje imbirowa baza a na samym końcu dochodzi sandał + delikatna róża.
Wyraźnie zaznaczone 3 (a może i 4!) fazy, zapach niezwykły, świetne składniki (na mój nos).
Pachnie super, unisex pełną gębą, łatwy w noszeniu. Trwałość całodniowa, po kilku (2-3h) godzinach osiada bliżej ciała.
Daję 5 i POLECAM!

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex