Teraz jest 16 stycznia 2019, 19:56 - Śr

• Reklama

Frapin - 1697

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Frapin - 1697 (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
6%
4 - Dobry
3
18%
5 - Bardzo dobry
8
47%
6 - Genialny
5
29%

Liczba głosów : 17

• Autor
  • Wiadomość

Artplum

Mega Perfumaniak

Re: Frapin - 1697

Post13 maja 2018, 15:51 - N

1901 napisał(a):
Machiavelli napisał(a):Co tu się rozpisywać - po prostu piękne i aż chce się zejść!

Co te zapachy z nami robią... eeeech... ;)

:lol:
Artur

Bear Nose

Forumowicz

Re: Frapin - 1697

Post07 stycznia 2019, 20:06 - Pn

Frapin 1697 po powiedzmy pojemnościowo jednej aplikacji na zewnątrz mróz, czułem ładnie pachnący smakowy alkohol - to najwyraźniej rum 8-) , rum taki jakby musujący w nos mocno się "wgryzyał", po 3 minutach czuję praliny czekoladowe z sokiem z wiśni lub czereśni lub w czekoladę ciepłą w kubku i wrzucone te dwa rodzaje owoców-mniam ;) 8-) po około 10 minutach , znowu alkohol się wydobył i jakaś dziwna nuta: jaśmin lub ylang-ylang, któraś z nich wywołała ból głowy i zamuliła mnie aż do żołądka. Nie dotrwałem do dry down tego zapachu, ale nie dam za wygraną :D :lol: . Później musiałem go zmyć bo "zamulał mnie ten zapach z środkowych nut". Swoją droga długo na mnie środkowe nuty się rozwijały co najmniej 30 minut :) .To chyba pierwsza reakcja na jakiś nieznany mi dotąd składnik-chyba. Zapach jakościowo super. 8-) . Wrócę do tego zapachu za jakiś czas ,spróbuję go poczuć na nowo :lol:. Pomimo mojego zamulenia od tego zapachu , ocena 5. :)
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex