Teraz jest 19 października 2019, 16:42 - So

• Reklama

Lubin - Bluff

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Lubin - Bluff (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
2
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

rabarbary

Super Perfumaniak

Lubin - Bluff

Post09 lipca 2013, 20:19 - Wt

Wg fragrantica:
drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn z 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thomas Fontaine.
Nutami głowy są gałka muszkatołowa, cynamon, bergamotka i lima; nutami serca są irys, szałwia muszkatołowa i orzech brazylijski; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i wanilia.
Obrazek
Ciekawa jestem Waszej opinii, kończę testować próbkę z Q i coraz bardziej nabieram apetytu na większą ilość ml :)
Po pierwszej świeżości mocnej czuję drewno (szczególnie sandałowe, troszkę nawet wpadające w kadzidło) niż przyprawy, trochę wytrawnej zieloności, wanilię już bardzo w tle, całość sprawia wrażenie bardzo dystyngowane :)
Orzeszków cola nie czuję, ale może to dlatego, że nie mam pojęcia jak pachną orzeszki cola :)))
Miałam w dzieciństwie wachlarz z drzewa sandałowego, uwielbiałam go wąchać, ten zapach ma z tamtym wiele wspólnego...

Wydaje się bardziej męski niż unisex, ale ja nie mam przesądów i używam co mi się podoba :)

A, ale jeden problem - bardzo bliskoskórny...
Ostatnio edytowano 25 marca 2014, 20:23 - Wt przez rabarbary, łącznie edytowano 1 raz

ghostdog

Forumowicz

Re: Lubin - Bluff

Post26 lutego 2014, 16:23 - Śr

Oczko niżej niż Itasca, dałem 4. Otwarcie jest świeże i dość ostre. Po chwili kompozycja łagodnieje i niestety trzyma się blisko skóry. Jest coś w tym zapachu dziwnego, pewnie są to orzechy cola. Może właśnie to ten składnik powoduje, że nie mogłem przestać go wąchać. Nie trwało to długo, zapach całkowicie uleciał z nadgarstka po niecałych 5 godzinach od aplikacji. Trochę jestem rozczarowany trwałością, podobnie jak w przypadku Le Vetiver i Itasca (choć ten ostatni wypadł najlepiej).

HMR

Aktywny forumowicz

Post16 marca 2014, 15:57 - N

Pierwszy poznany przeze mnie zapach od Lubin. Niestety nie zrobił na mnie większego wrażenia.
Poprawny i bezpieczny. Niczym mnie nie zaskoczył. Projekcja i trwałość średnia. Zapach z kategorii unisex. Facet spokojnie może używać.

Jadwing

Bardzo aktywny forumowicz

Post16 marca 2014, 16:22 - N

HMR napisał(a):Niestety nie zrobił na mnie większego wrażenia.
Poprawny i bezpieczny. Niczym mnie nie zaskoczył.

+1
Wiem, że kiedyś testowałam, ale dla mnie to zapach z kategorii nijakich i niezapamiętywalnych. Parametry słabiutkie, po 15 minutach nic nie czułam.

ghostdog

Forumowicz

Post25 marca 2014, 19:29 - Wt

Dzisiaj przetestowałem go w pracy, wyczuwalny był przez 8 godzin. Myślałem, że słabiej wypadnie.

Powrót do Perfumy unisex