Teraz jest 18 lipca 2019, 14:43 - Cz

• Reklama

Odin - 08 Seylon

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Odin - 08 Seylon (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

marso

Forumowicz

Odin - 08 Seylon

Post10 marca 2013, 20:20 - N

Seylon = Cejlon - od 40lat nazwa tego państwa brzmi Sri Lanka.

Panie i Panowie. To jedno z moich odkryć 2013r. i mój faworyt, któremu będę zagorzale kibicował aby odniósł sukces.
Przepiękna kombinacja aromatyczno-drzewna trochę pikantna i dymna. Prawdziwy majstersztyk. Ciekawostką może być fakt, że nie ma w składzie herbaty, z której słynie ta wyspa.
Już dawno się tak nie zachwycałem nowopoznanym zapachem. Jest to tak cudowna ciecz, że żal mi próbki marnować:) Na razie odbył się test domowy i nie mam żadnego "ale". No może poza ceną. W PL kosztuje 620 zł za 100ml w jednym ze sklepów warszawskich.
O trwałosci i projekcji wypowiem się po teście globalnym.

Nuty głowy: świeży yuzu, gorzka pomarańcza, bergamota
Nuty serca: korzenna gałka muszkatołowa, żywica elemi, piołun
Nuty bazy: ciepła benzoina, wilgotny mech dębowy, łagodna wetyweria
Załączniki
08_Odin.JPG
08_Odin.JPG (5.47 KiB) Przeglądane 9481 razy
Ostatnio edytowano 11 marca 2013, 20:28 - Pn przez marso, łącznie edytowano 1 raz

zolt

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Odin - 08 Seylon

Post11 marca 2013, 07:27 - Pn

Miałem w tamtym roku nawet zakładać temat o tym zapachu. Również mnie bardzo zaintrygował od pierwszego niuchnięcia.
Niestety próbka nie ma atomizera i nie miałem okazji jeszcze przetestować go globalnie. Piękna kompozycja.
Brakuje mi tylko testów globalnych i oceny trwałości i projekcji... no i cena wysoka...
Ja dość mocno wyczuwam w tym zapachu herbatę. Pewnie jest to wypadkowa kilku składników, co daje taki efekt. ;-)

Bach_rules!

Perfumaniak

Post03 kwietnia 2013, 23:11 - Śr

Kompozycja może i ciekawa, ale cóż, gdy "mizerna, cicha projekcja licha..." ;) Próbkę nabyłem w Galilu, miła pani skusiła mnie obietnicą wyczuwalnej wetywerii, ja jednak najbardziej czuję super delikatną różę z oudem, których w składzie oczywiście nie ma, więc wtf??? Ale to wszystko słabiutkie na mnie, słabiutkie (aplikacja globalna).

marso

Forumowicz

Post05 kwietnia 2013, 19:51 - Pt

Trwałość Odinów jest zróżnicowana. Jak dotąd mogę rzec, że sposród zasmakowanych: 07,08,09, ósemka jest najsłabsza, choć jej test jeszcze trwa.

zolt

Bardzo aktywny forumowicz

Post06 kwietnia 2013, 18:44 - So

Ehh... strasznie szkoda, że parametry takie liche, bo kompozycyjnie mi się ten zapach bardzo spodobał...

marso

Forumowicz

Post12 lutego 2014, 20:36 - Śr

Juz po teście globalnym. Drewniane motywy to moje klimaty. Otulony zapachem mokrego lasu i dymu palących się niezbyt suchych szczap po owocowym szybko zstępującym początku.
Niestety wspólnym mianownikiem wszystkich Odinów jest bardzo słaba projekcja. Zapach wytrzymuje na mojej skórze max 5h. To dużo za mało jak na tak kosztowną wodę. A szkoda bo to jeden z najbardziej wartościowych zapachów tej marki. Gdyby nie ta mizerna trwałość i projekcja byłaby szóstka.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex