Teraz jest 18 lipca 2019, 18:04 - Cz

• Reklama

Carner Barcelona - D600

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Carner Barcelona - D600 (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
20%
4 - Dobry
2
40%
5 - Bardzo dobry
2
40%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

Peter

Bardzo aktywny forumowicz

Carner Barcelona - D600

Post08 listopada 2012, 21:27 - Cz

Głowa - Bergamotka,Grapefruit,Pieprz
Serce - Irys,Jaśmin,Kardamon
Baza - Wetyweria,Cedr,Wanilia

Obrazek

Po pierwszym teście muszę stwierdzić,iż bardzo przypomina mi L'Occitane Eau de Baux,z chyba jeszcze ciut większą ilością wanilii.Wielu osobom kojarzy się ten zapach z Dior Homme,mnie raczej nie.Gdzieś może i niby przebrzmiewa tam w tle irys,ale bardzo dyskretnie ;)
Zapach na pewno unisex,bez przechyłu w żadną ze stron.Jesień to chyba najlepsza pora dla niego.

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Re: Carner Barcelona - D600

Post18 listopada 2012, 18:02 - N

Gdyby nie było tu wpisu Peter'a ,to tak sobie myślę,że raczej napisałbym identycznie o tym zapachu.Dzisiaj po raz pierwszy zrobiłem mały test i po jakiejś godzinie stwierdziłem,że skądś już znam ten zapach.I przeczytałem to,co napisał Peter:tak,to niemal kopia Eau des Baux!
Miałem kiedyś dekant tego zapachu,która jako nagroda (starsi użytkownicy forum pewnie pamiętają) poleciał do Belora.Moim zdaniem ma również coś w sobie z Roma Uomo L.BIAGIOTTIOba wymienione zapachy jakoś nie są w moim guście,dlatego też i D600 mnie nie powalił.
Dla mnie to zapach nieco zbyt pudrowy z wyczuwalnym pieprzem,a do tego dochodzi później wanilia.Kto chce poznać,niech powącha dużo tańszy L'Occitene :)

Biral

Perfumaniak

Post18 listopada 2012, 18:20 - N

Czyli zasadna jest opinia wielu blogerów, którzy wspominają o kopiowaniu zapachów przez Carnera. Szkoda.

agat1969

Bardzo aktywny forumowicz

Post20 czerwca 2015, 10:21 - So

Typowy zapach na "półki mainstinowe".
Bardzo łatwy i przyjemny w odbiorze o przyzwoitych parametrach użytkowych.
Podobieństwo do Diora Homme jest i to znaczne, choć dla mnie osobiście najbardziej podobny jest do Iceberg'a Fragrance for men.

Jeśli ktoś lubi ładne zapachy, niemęczące, przyjemne w odbiorze to jest to wybór doskonały. :D
Mente et Malleo

vanix

Forumowicz

Post08 kwietnia 2019, 21:35 - Pn

Bardzo ciekawy zapach. Faktycznie jest tu trochę tego irysa, ale nie uznałbym go za brata bliźniaka Dior Homme/Valentino Uomo Intense. D600 jest dodatkowo pięknie przyprawowy: wanilia, kardamon, pieprz są dobrze wyczuwalne. I są też według mnie całkiem wysokiej jakości. Może nie jest to super nowatorski zapach, ale dla mnie ma to coś. Chropowatość i realistyczność przypraw w połączeniu z naprawdę dobrą trwałością (choć przeciętną projekcją) - dają kawał porządnego pachnidła.

Trochę mnie dziwi mnie mało opinii o tym zapachu, ale to może po prostu kwestia słabszej dostępności/niszowości cenowej;).

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex