Teraz jest 16 stycznia 2019, 19:24 - Śr

• Reklama

Tom Ford - Oud Wood

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Tom Ford - Oud Wood

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
1%
3 - Przeciętny
6
6%
4 - Dobry
9
9%
5 - Bardzo dobry
29
29%
6 - Genialny
55
55%

Liczba głosów : 100

• Autor
  • Wiadomość

Pufcypokiepcy

Re: Tom Ford - Oud Wood

Post05 czerwca 2018, 13:23 - Wt

Zapach o kompozycji absolutnie fantastycznej i trafiającej w mój gust idealnie w punkt. Oud Wood jest nieoczywisty, wyraźny ale nie przytłaczający, czuć w nim drewno, Oud, lekką cierpką słodycz i pogodny mrok. Coś pięknego. Obcowanie z tym zapachem jest dla mnie tak przyjemne, że czasem psikam sobie na przedramię, siedząc w domu, tylko po to żeby móc co trochę go powąchać i się rozkoszować. Trochę jak taka bombonierka dla nosa.

torion

Forumowicz

Post06 czerwca 2018, 07:23 - Śr

Uwielbiam. 6 bezdyskusyjnie.
Jest jednak zapachem piekielnie wymagajacym i mało uniwersalnym. Wymaga oprawy, ubioru, okolicznosci, elegancji. Już nawet pal licho garnitur, ale pewnie rodzaj klasy i dojrzałości jest przy nim niezbędny.

SinferusS

Post06 czerwca 2018, 16:38 - Śr

Czarujący. Numer 1 na zimę obok TV. Parametry ma przeciętne, ale potrafię mu wiele wybaczyć. Cena jak na Toma Forda przystało...

Ruben

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post07 czerwca 2018, 10:35 - Cz

Mój ulubiony zapach od Tomka. Parametry nie zachwycają, ale za kompozycję jestem mu to w stanie wybaczyć. No i te wielkie kobiece oczy "jak pięć złotych" jak go poczują...bezcenne :twisted:

slawekwch

Forumowicz

Post20 czerwca 2018, 23:08 - Śr

Dzisiaj się zdziwiłem, bo w hebe się pojawiły tomki, m.in. oud wood.
Na razie zapach poznałem tylko z blottera, ale kurde to jest petarda i miłość od pierwszego niuchnięcia. Gdyby nie ta cena to bym już szarpał flakon, a tak to się chyba przyczaję na 250tkę za jakiś czas.
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?p=539073 - Stragan - Odlewki Invictus Aqua, Prada L'Homme, Ultra Male, Ultra Zest i inny mainstream - Chanel, Dior, itp.

eduardo

Aktywny forumowicz

Post21 czerwca 2018, 05:44 - Cz

Aż dziwne, że Hebe rwie się na takie zapachy...
Zapach rewelacyjny. Trochę szkoda, że jednostajny i prostoliniowy, ale to mój główny zapach 'elegancki'.
Jak dla mnie czysto męski, nie określił bym go mianem unisexa...ale co ja tam wiem :ugeek:

everlasting

Forumowicz

Post21 czerwca 2018, 06:13 - Cz

jakie ceny w hebe ?

disaster3

Super Perfumaniak

Post21 czerwca 2018, 06:48 - Cz

Jak tylko pojawi się w elnino/eg w atrakcyjnej cenie jak pozostałe 250ml (ok 1000-1050) to jak się tylko pojawi rozbiórka to szarpie 30ml aż miło.
Ja go kiedyś sprawdziłem w D. i bardzo mi się spodobał ale zdania nie zmienię i dla mnie wszystkie Fordy są "overpri(z)ed" i 6 PLN za ml nie dam. 4 z groszami to górny limit i jak taka robiórka się pojawi to na mnie można liczyć.
Sprzedam
Korek od Loewe Solo Loewe Platinum 100ml chętnie kupię!!

slawekwch

Forumowicz

Post21 czerwca 2018, 07:24 - Cz

Ceny w hebe raczej stacjonarne, mieli chyba tylko 30 i 50ml w cenach rzędu 8-10zł/ml. Na pewno były Neroli, Mandarino i Oud Wood
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?p=539073 - Stragan - Odlewki Invictus Aqua, Prada L'Homme, Ultra Male, Ultra Zest i inny mainstream - Chanel, Dior, itp.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post22 czerwca 2018, 09:10 - Pt

500 zł/ 50 ml to bym powiedział okazja nie do odpuszczenia! :lol:
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Danny7

Forumowicz

Post23 czerwca 2018, 13:53 - So

Właśnie dziś przy pięknej jesiennej aurze zapodałem pierwszego psika na nadgarstek i cóż... jest doobrze!

Euz

Forumowicz

Post26 czerwca 2018, 23:29 - Wt

Oud Wood to chyba jakąś koszmarną reformulacje musiał przejść. Jakoś na początku marca stestowałem go w którejś z galeriowych drogerii, w wydaje się najlepsza, możliwą pogodę na testowanie perfum. Z 4 shoty na okolice szyi i po 1 na nadgarstki. Po 2-3 godzinach w ogóle go nie czułem, a wąchając nadgarstki zamiast Forda, wyłaniać zaczął się, o ile dobrze pamiętam Victor & Rolf Antidote, którego zaaplikowałem jakieś 5-6 godzin wcześniej w domu...

KrzysiekPL

Forumowicz

Post09 września 2018, 17:18 - N

Gdy wącham Oud Wood mam wrażenie jak bym znalazł się w środku lata w borze sosnowym. Koniec kropka. Ten zapach to jakieś perfumiarskie arcydzieło, żaden inny zapach nie potrafi mnie tak przenieść w miejscu i czasie. Od kupienia buteleczki powstrzymuje mnie jedynie to że nie bardzo pasuje mi on na perfumy które można by nosić na sobie. Wrażenie przebywania w środku lasu jest tak silne że bardziej mi pasuje ten zapach to spryskania jakiegoś pomieszczenia aniżeli konkretnej osoby.

gabriel@dag.pl

Perfumaniak

Post10 września 2018, 07:05 - Pn

Euz napisał(a):Oud Wood to chyba jakąś koszmarną reformulacje musiał przejść. Jakoś na początku marca stestowałem go w którejś z galeriowych drogerii, w wydaje się najlepsza, możliwą pogodę na testowanie perfum. Z 4 shoty na okolice szyi i po 1 na nadgarstki. Po 2-3 godzinach w ogóle go nie czułem, a wąchając nadgarstki zamiast Forda, wyłaniać zaczął się, o ile dobrze pamiętam Victor & Rolf Antidote, którego zaaplikowałem jakieś 5-6 godzin wcześniej w domu...

tak to z nim jest jedni sie zachwycają
inni jak ty i ja nie czują tego
nie wiem jak teraz ale ja zawsze miałem z nim problem :D

davegreg

Post15 września 2018, 14:00 - So

Perfum piękny i pasuje mi idealnie do zapachu luksusowego hotelu w środku lasku, np. w Szwajcarskiej części Alp - wiem poniosła mnie wyobraźnia, ale z tymi mi się on kojarzy i mam skojarzenia z przeszłości. Jedyny problem jest taki, że rzadko czuję chęć pachnieć tym pachnidłem, wąchanie go to czysta przyjemność, ale akurat średnio pasuje on do mojej osobowości, charakteru oraz stylu ubierania się. Mam 100 ml flakon kupiony z 4 lata temu i zużyłem max 10% i to zazwyczaj psikałem go na nadgarstek do tzw. poniuchania go sobie i relaksowania się.

ŻADNEJ próby handlu w temacie dyskusyjnym , tym bardziej bez stażu , przyznano ostrzeżenie - Lucjan

archie.m90

Super Perfumaniak

Post15 września 2018, 15:20 - So

perfum piękny mówisz

bialogardzianin

Forumowicz

Post17 września 2018, 06:48 - Pn

W sobotę wieczorem psiknąłem sobie w D. 3 sowite chmury na skórę przedramienia, po czym zsunąłem rękaw kurtki. Dziś rano w pracy siedzę przy biurku i czuję Oud Wood, uśmiech na twarzy- no tak, na wewnętrznej stronie rękawa zapach nadal siedział i przeniósł się na skórę po 2 dniach, niesamowite, :)

gilbert

Perfumaniak

Post27 września 2018, 17:34 - Cz

Niestety, ale w przypadku Oud Wood, nie potrafię podzielić zachwytów, których nie brakuje.
Mam w ogóle problem z oceną tego zapachu, bo o ile początek jest po prostu poprawny - drzewna, męska kompozycja, to dalej na mojej skórze wychodzi bardzo dziwna nuta - trochę jakby mydło, trochę jakiś detergent? Ktoś w tym temacie wspominał o chlorze - myślę, że to ten kierunek. Nie muszę mówić, że psuje to całkowicie końcowy efekt. Dodam, że test był wykonywany kilkukrotnie, z różnych źródeł, mam nawet próbkę OW, i zawsze jest to samo..

Vax

Post01 października 2018, 19:08 - Pn

Przymierzam się do zakupu tego Toma Forda, jednak póki co trochę raczkuje w tematach perfum więc mam dość podstawowe pytanie :) Słyszałem, że dobrą stroną do zakupu oryginalnych perfum w rozsądnych cenach jest aleperfumeria. Potwierdzacie to, że podróbek nie ma co się tam spodziewać? :) Drugie pytanie, na ich stronie jest aktualnie możliwość zamówienia 50ml za 619zl lub 100ml za 855zl. Czy nie jest lekko dziwna tak mała różnica cen za dwa razy większy flakon?

Artplum

Mega Perfumaniak

Post01 października 2018, 23:49 - Pn

Byłem przekonany, że pisałem już o tych perfumach. Okazuje się, że nie. Cóż, skleroza. ...
Bez wątpienia dobry zapach. No i tyle. Żadnych zachwytów, żadnych zauroczeń. Dobry, poprawnie skonstruowany, przyzwoity jakościowo produkt. Jak to u Forda - mocno przewartosciowany, ale kto bogatemu zabroni?
Acha, na mojej skórze wykazuje dość marne parametry, ale może to być uroda mojej skóry, która niektóre zapachy po prostu wsysa
Artur
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex