Teraz jest 18 lipca 2019, 18:38 - Cz

• Reklama

Comme des Garcons - Sequoia

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
2
40%
5 - Bardzo dobry
3
60%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

kapłan

Bardzo aktywny forumowicz

Post06 kwietnia 2012, 15:31 - Pt

Obrazek

Dla mnie to jest wybitnie wiosenny drzewny zapach. Nuta rumu podkreśla wrażenie, jakbyśmy wąchali świeży, soczysty, dopiero co przecięty pień drzewa. Nuty drzewne i odrobinę agaru zmieszano w sposób wyjątkowo optymistyczny, jeśli można ten przymiotnik zastosować do perfum, i kojarzący się nieodparcie z czerwonym kolorem opakowania. Nie jest to zapach ciężki, ale typowym świeżakiem bym go nie nazwał. Sytuuje się gdzieś po środku skali. Nie powala bogactwem, ale pomysł wg mnie bardzo ciekawy.

To był tak w ogóle jeden z pierwszych poznanych przeze mnie niszowych zapachów i jak możecie się domyślić, kompletnie zawrócił mi w głowie. Miałem go kiedyś w kolekcji, ale sprzedałem, w sumie może niesłusznie. Teraz kiedy przyszła wiosna, znów Sequoia zaczęła mi chodzić po głowie.

belor

Re: Comme des Garcons - Sequoia

Post06 kwietnia 2012, 15:44 - Pt

Wniosek nasuwa mi się taki, że musi mieć coś w sobie, skoro myślami do niego wracasz :)

rabarbary

Super Perfumaniak

Post16 stycznia 2014, 11:15 - Cz

Mam 5 ml od Jadwing (wielkie dzięki!) i nie mogę się nim nacieszyć...
Dla mnie pachnie on fajną imprezą w składzie drewna egzotycznego.
Zaczyna się dobrym gatunkowo słodkawym i intensywnym rumem, który stopniowo coraz ciszej snuje się po kwaskowo-żywicznym tle ze świeżo ściętych i oheblowanych desek z egzotycznych drzew, podkreślonych balsamicznym opoponaksem.
Agar jest słabo wyczuwalny.
Faktycznie, ani to zapach ciężki, ani świeżak, pięknie wyważony, optymistyczny.

rossonero

Forumowicz

Post16 stycznia 2014, 11:35 - Cz

Sequoia bardzo mi się podobała (miałem kiedyś próbkę 2,5 ml); rzeczywiście taki drzewno - świeży zapach, bardzo dobrze skrojony.
Jednakże na mojej skórze ta piękna woń trwała bardzo krótko, więc moje zapędy do nabycia go niestety zostały brutalnie zweryfikowane negatywnie. A szkoda... :( , bo zapach przedni...

lukesho

Moderator

Post05 listopada 2014, 21:05 - Śr

Drzewno-alkoholowy, na mnie z przewagą rumu (na wzór Bentley Intense, choć tu mamy go mniej). Przyjemny, choć w cieple potrafił nieco przytłoczyć. Myślę, że podobny efekt osiągnąłbym psikając w to samo miejsce np. Tumulte i poprawiając wspomnianym wcześniej Bentleyem. Generalnie dobre pachnidło, czułem je przez ~7 godzin, pomimo sporej aplikacji. Parametry mogłyby być lepsze.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex