Teraz jest 03 grudnia 2020, 03:26 - Cz

• Reklama

Guerlain - Angélique Noire

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Guerlain - Angélique Noire (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Guerlain - Angélique Noire

Post12 listopada 2019, 11:34 - Wt

Za polską Fragrą :arrow: Angélique Noire marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Angélique Noire został wydany w 2005 roku. Należą do linii L'Art et la Matière. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Nutami głowy są dzięgiel, gruszka i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin i kminek; nutami bazy są wanilia, dzięgiel i cedr.

Obrazek

Błażeju, napiszesz coś o tym zapachu :?:

Proszę o ankietę i dodanie zapachu do katalogu.

bejo82

Perfumaniak

Re: Guerlain - Angélique Noire

Post13 listopada 2019, 14:22 - Śr

Otwarcie jest przepiękne, jasno zielone, seledynowe. Dzięgiel zdecydowanie wyczuwalny, tylko trochę przypomina ten podany w Malle French Lover, osłodzony gruszką i wanilią daje odczucie delikatności i zwiewności. Zieloność podbija też smużka jaśminu, ale bez cielesnych konotacji. Chciałbym, żeby ta faza trwała znacznie dłużej, niestety bardzo szybko zaczyna dominować wanilia. Nie jest to budyń waniliowy, czuć odrobinę pieprzu, kminku nie wyczuwam, ale nie jestem fanem waniliowych perfum, ta grupa jest dla mnie jednoznacznie damska. Dlatego też flakon pojechał do koleżanki, która jest wniebowzięta.

Powrót do Perfumy unisex