Teraz jest 19 lipca 2019, 04:30 - Pt

• Reklama

Al Rehab - Jasmin

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Al Rehab - Jasmin (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Al Rehab - Jasmin

Post18 marca 2019, 21:53 - Pn

Obrazek

Skład: jaśmin, piżmo

Dlaczego niektóre polskie dziewczyny farbują włosy na czarno, albo stosują jasny makijaż na twarzy?
Dziś taką widziałem, one nawet nie wiedzą do kogo chcą się upodobnić bo zobaczą w telewizji jakąś latynoską albo post-portorykańską twarz ze stanów i myślą - jak też tak chcę.
Nie dopuszczają do siebie myśli że mogą wyglądać jak np Pasztunka lub Kurdyjka - powiesz takiej takie coś, to uzna to za obelgę o ile w ogóle będzie wiedzieć "co to".
Polacy to przeróbka po Persach, Niemcy po Hindusach.
Przykład bliskowschodniej urody u znanej polskiej aktorki

Obrazek

Wąchając jaśmin człowiek uświadamia sobie, że życie bez jaśminu nie jest kompletne, nie jest pełne i nie ma prawa bytu.
Każdy cywilizowany człowiek żyjący w domach z betonu czuł go kiedyś i czy jego pamięć pozwala sięgać daleko lub bliżej jest w stanie go skądś pamiętać.
Przekuresko mocny bubelos z tego Al Rehaba, a ma on jeszcze kilka innych jaśminów, w ogóle to tak, lubię jaśmin.
Fajnie się nazywa - jaśmin.
Bogactwo interpretacji jaśminu jest bardzo duże, a to dopiero pierwszy jaki poznaję.
Jest to unisex, i jest to zapach trudny, niezainteresowani mogą reagować nieprzychylnie.

Viking

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Al Rehab - Jasmin

Post18 marca 2019, 22:34 - Pn

Tego zapachu jeszcze nie poznałem, ale jaśmin to obok róży jeden z najczęściej używanych składników arabskich zapachów. Ja sobie ten kwiat bardzo cenię i w arabskich i europejskich pachnidłach. Uważam, że nadaje seksownego pierwiastka perfumom. Jedne z moich ulubionych perfum, w których jaśmin gra pierwsze skrzypce to ostatnio poznany Faqat, a z europejskich to oczywiście Jaipur. Pewnie i z Al Rehab niedługo będzie mi dane się poznać

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex