Teraz jest 14 lipca 2020, 17:32 - Wt

• Reklama

Les Liquides Imaginaires - Desert Suave

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Les Liquides Imaginaires - Desert Suave (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
2
67%
5 - Bardzo dobry
1
33%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Les Liquides Imaginaires - Desert Suave

Post13 lutego 2019, 19:52 - Śr

Za polską Fragrą :arrow: Desert Suave marki Les Liquides Imaginaires to perfumy dla kobiet i mężczyzn wydane w 2018 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kardamon, kwiat pomarańczy, mandarynka, róża, daktyle, sezam i cedr.

Obrazek

torion

Forumowicz

Re: Les Liquides Imaginaires - Desert Suave

Post21 czerwca 2019, 21:44 - Pt

Miałem okazję dzisiaj wąchać w Dragonfly w Krakowie.
Pierwotnie bez entuzjazmu, ale teraz po kilku godzinach na bloterze coraz bardziej mi się podoba. Pomino rezerwy do słodyczy połączenie pomarańczy i daktyli z różą i cedrem w tle coraz bardziej mnie urzeka. Wyobraźnia podpowiada mi kobietę i niej detykowalbym ten niezwykle piękny, niebanalny i zmysłowy zapach.

wahoo

Perfumaniak

Post24 czerwca 2019, 21:16 - Pn

I mi nosiło się go z przyjemnością. Daktylowy, ale nie przesłodzony, orientalny dzięki przebijającym się z tła kardamonowi i kwiatom pomarańczy. Momentami z lekkim przechyłem na damską stronę. Sampla zużyłem, lekka tęsknota pozostała, ale nie na tyle duża, żeby myśleć o całej flaszce, prędzej o małej odlewce, żeby DS sobie od czasu do czasu przypomnieć.
4+/6

foxdojcz

Aktywny forumowicz

Post25 czerwca 2019, 09:06 - Wt

Ja też czuję przechył w damską stronę. Do tego stopnia, że raczej zrezygnuję z noszenia tych perfum.
"Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa"
Julian Tuwim

Jester

Super Perfumaniak

Post25 czerwca 2019, 22:38 - Wt

Przechył, jeśli się upierać, że rzeczywiście jest, to na tyle mały, że również mi się go bardzo komfortowo nosiło ;)

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post18 listopada 2019, 20:01 - Pn

Frapujące są to perfumy, bo potrafią się różnie na mnie ułożyć. Gdy dominującym akordem jest coś w stylu mleczka do opalania, to źle mi się je nosi. Wtedy przyprawy są na dalszym planie, a dominuje akord ciała na plaży, które jest posmarowane kremem. Ale kilka razy ułożyły się na mnie pikantnie. I wtedy są o wiele przyjemniejsze. Kardamon z cedrem świdruje nos, suszone owoce dodają kremowej słodyczy. Najlepszym jednak momentem jest otwarcie. Soczyste, pikantne, przyprawowe i po części wesołe. Za te niuanse należy się duży plus. I tylko przez nie bym chętnie do nich wracał, bo nie jest to kompozycja, którą bym mógł z chęcią nosić. Na plus parametry i oryginalność. Nie znam podobnych perfum, a wyczuwam je na sobie przez większość dnia.

Ode mnie 4+/6. Testy jak najbardziej polecam.

Powrót do Perfumy unisex