Teraz jest 20 lipca 2019, 12:18 - So

• Reklama

Odin - 01 Sunda (dawniej Nomad)

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

aktyna

Forumowicz

Post14 lutego 2012, 22:34 - Wt

Z uporem maniaka i niezrażona brakiem odzewu ze strony szanownych forumowiczów ;) , wprowadzam do bazy następnego Odina. Ostatniego w mojej próbkowej kolekcji. Century się zachwycałam, Petrana bardzo mi się podobała. Sunda natomiast mnie drażni. Jest to ciężki zapach,gęsty i słodko-oleisty. Z czasów liceum pamiętam perfumy Salvador Dali, z flaszką w kształcie ust. Sunda bardzo mi je przypomina. Ten sam bezceremonialny cukier i wielka moc rażenia. Głowa mnie już boli i idę się myć :mrgreen:

Sabbath

Forumowicz

Re: ODIN 01-Sunda (dawniej Nomad)

Post15 lutego 2012, 05:48 - Śr

aktyna napisał(a):Z uporem maniaka i niezrażona brakiem odzewu ze strony szanownych forumowiczów ;) , wprowadzam do bazy następnego Odina. Ostatniego w mojej próbkowej kolekcji. Century się zachwycałam, Petrana bardzo mi się podobała. Sunda natomiast mnie drażni. Jest to ciężki zapach,gęsty i słodko-oleisty. Z czasów liceum pamiętam perfumy Salvador Dali, z flaszką w kształcie ust. Sunda bardzo mi je przypomina. Ten sam bezceremonialny cukier i wielka moc rażenia. Głowa mnie już boli i idę się myć :mrgreen:

U mnie była Gunnold - córka olbrzyma. :) Ale nie, nie będę narzekała. Ładna jest, choć nie moja.
Daliego w kształcie ust (z nosem) też miałam dawno temu. Dalimanię konkretnie. Słodka była i chyba kupiłam ją ze względu na skojarzenia z malarstwem. :)
sabbathofsenses.blogspot.com

Mysza

Forumowicz

Re: ODIN 01-Sunda (dawniej Nomad)

Post25 lutego 2012, 17:35 - So

Przewąchałam ostatnio w Galilu całą serię Odynów.

Nie ma tam słabego zapachu, choć nie są to też arydzieła. Ładne są. Wszystkie, każdy jeden. Może to nie jest jakaś szczególna zaleta, bo nie zaskakują, nie wymagają wysiłku. Ale nie są też zupełnie nudne, jak wiele zapchów marketowych.

Sunda też jest ładna. Jest miło, gdy ją czuć, ale gdy zniknie, dość szybko się o niej zapomina.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex