Teraz jest 14 lipca 2020, 17:05 - Wt

• Reklama

Lubin - Korrigan

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Lubin - Korrigan (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

supermariobros

Mega Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Lubin - Korrigan

Post18 stycznia 2019, 07:30 - Pt

Obrazek

Ze strony Perfumerii Quality:
Korrigan nie jest aż tak niebezpieczny, na jakiego wygląda. Drzewo karmelowe nie jest zapachem dzieciństwa; to zapach intymności, zdradliwie piżmowy i nie do odparcia, gdy pozostaje na skórze pożądanej istoty. To zapach uwolnionych zmysłów; zapach zarezerwowany dla chwil intymności i bliskości, kiedy szept towarzyszy słodkim pieszczotom. To zaproszenie do świata zmysłów, zmysłowych przyjemności i najbardziej ekstrawaganckich fantazji.
Korrigany urządzają sobie nocne figle na terenach historycznej Armoryki. Przybywają, aby zbierać jagody jałowca i dzikie orzeszki bukowe. Następnie, w ciemnych jaskiniach, przemieniają jęczmień w magiczne trunki przyprawione szafranem, nasionami ketmii piżmowej (ambrette) oraz aromatem lawendy. Podczas świętowania czy to przesilenia wiosennego, czy jesiennego wszystkie korrigany mają przy sobie skórzane sakiewki, z których piją swoje eliksiry wprawiające ciało i duszę w wir.

Skład:
Nuty głowy: owoc jałowca, szafran, koniak
Nuty serca: lawenda, ketmia piżmowa (ambrette), destylowana whisky
Nuty bazy: cedr, żywica agarowa, skóra, wetiwer, piżmo

Rodzina zapachowa: orientalna łagodna
Nos: Thomas Fontaine
Data powstania: 2012

375x500.16492.jpg

Otwarcie Korrigan bym określił jako ciemne, brudne, wręcz animalne. Może nie czuję w nim (jak niektórzy) "oddechu palacza, wyziewu z wczorajszej imprezy" ale zdecydowanie coś mnie zdecydowanie tam uwiera, nie wiem czy może to sprawka piżma ambrowego czy czegoś innego, ale nie jest dla mnie łatwie. Z czasem na szczęście ustępuje i wychodzą z niego już same smakowite nuty, na mojej skórze głównie alkoholowe :lol:
Jak mam ochotę na whiskey to jestem w stanie ją wyczuć, czasami jak pomyślę o koniaku, również da się go zasmakować nosem.
Równolegle z alkoholem pojawia się surowa, ciemno-brązowa skóra, która nadaje kompozycji szorstkości, nie jest to odmiana gładkiej, mięciutkiej skóry- o nie! Z czasem zapach łagodnieje, nabiera delikatnej kremowości ale w dalszym ciągu z ostrymi elementami alkoholowo-drzewnymi w tle.
Zapach ciekawy ale przez trudne (dla mnie) otwarcie raczej nie zagości w większej ilości w mojej kolekcji.
Projekcja bardzo umiarkowana.
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

myperfumestories

Re: Lubin - Korrigan

Post28 marca 2020, 11:07 - So

Cudnie mleczne! Tylko sample. Ale tesknie za nim.

Powrót do Perfumy unisex