Teraz jest 14 lipca 2020, 18:02 - Wt

• Reklama

The Merchant of Venice - Asian Inspirations

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena The Merchant of Venice - Asian Inspirations (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
20%
5 - Bardzo dobry
4
80%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

GPat

The Merchant of Venice - Asian Inspirations

Post06 grudnia 2018, 13:08 - Cz

Dziwi mnie, że ten zapach nie ma na forum wątku.
Kupiłem odlewkę od kolegi Icu i jestem zaskoczony tym zapachem.
Szczerze mówiąc nie byłem nigdy fanem uniseksów, ale ten zdaje się zmieniać ten trend.
Z pewnością czuć w nim Azję (zgodnie z nazwą), kaszmir, zielone drzewa i pewnego rodzaju orzeźwienie. I wetyweria, zdecydowanie.
Po aplikacji czuję w nim również nuty zwierzęce, które są dla mnie najciekawsze w całej kompozycji
Piękny zapach, zaraz po wejściu do pracy koleżanka skomentowała go słowami uznania, a później kilka innych też miało przychylne zdanie :)
Po niezwykle mocnym początku projekcja spada, ale jak na razie po 5 godzinach czuję go jeszcze na skórze.
Obrazek

GPat

Re: The Merchant of Venice - Asian Inspirations

Post06 grudnia 2018, 21:32 - Cz

Aktualizacja - właśnie mija 10 godzin od aplikacji na okolice szyi i zapach jest nadal wyczuwalny.
Chyba się w nim zakochałem.

Machiavelli

Bardzo aktywny forumowicz

Post27 stycznia 2019, 10:56 - N

Czy ktoś próbował może żelu pod prysznic Asian Inspirations (albo dowolnego innego żelu perfumowanego od TMoV)?

Bohater wątku bardzo mi podszedł i jest odświeżający, pytanie tylko czy żel pachnie tak jak woda? :)
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

lukesho

Moderator

Post11 października 2019, 07:50 - Pt

[quote="GPat"]Z pewnością czuć w nim Azję (zgodnie z nazwą), kaszmir, zielone drzewa i pewnego rodzaju orzeźwienie. I wetyweria, zdecydowanie.
O, to, to!
Właśnie tak mi się skojarzył:
Obrazek

Jakbym siedział wiosną w jakimś sadzie.

Zapach zdecydowanie świeży i energiczny, no i nadaje się spokojnie dla faceta. Parametry też osiągnąłem świetne - czułem go przez 10-12 godzin. Nazwa bardzo trafiona i dobrze opisuje zawartość ;)

wahoo

Perfumaniak

Post09 maja 2020, 20:57 - So

Te perfumy powinny nazywać się „Grasse Inspirations”, są tak podobne do Voyage d’Hermes Elleny. Dodatek wytywerii moim zdaniem nie zrobił tej lekkiej i radosnej kompozycji dobrze - jest jakby przygaszona i bardziej płaska. Zdecydowanie bardziej wole kompozycje Hermesa.
4/6

Powrót do Perfumy unisex