Teraz jest 19 lipca 2019, 05:26 - Pt

• Reklama

Widian - Black III

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Widian - Black III (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
1
100%

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Mirx

Bardzo aktywny forumowicz

Widian - Black III

Post06 grudnia 2018, 12:24 - Cz

WIDIAN Black III to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Trzeci (III) przedstawiciel linii Black został wydany w 2015 roku. Kompozycję stworzyli Ali Aljaberi i Jean-Claude Astier. Nutami głowy są bergamotka i mięta; nutami serca są skóra i nuty drzewne; nutami bazy są wanilia, mech, paczula, drzewo sandałowe i agar (oud).

Już dawno przekonałem się, że arabskie perfumy nie musza być duszącymi ulepami na bazie syntetycznego oudu, więc bez stresu zaaplikowałem sobie cztery strzały bohatera wątku. Widziałem, że mam do czynienia z dobrym pachnidłem, ale nie spodziewałem się, że perfumy te aż tak dobrze wpasują się w mój gust. Zaskoczyło mnie soczyste, owocowe otwarcie – coś jak śliwka z Widian II, ale lżej z świeższym wydźwiękiem. Może tak pachnie bergamotka magicznie zmieszana z miętą? Póżniej coraz bardziej daje o sobie znać przepiękny sandałowiec, jeden z najlepszych jakie poznałem. Cała kompozycja ma słodką, waniliową oprawę, przy czym nie jest to słodycz przesadna.

Kompozycja jest bardzo trwała (cały dzień), ale nie projektuje aż tak mocno, by męczyć otoczenie. Perfumy nadają się dla obu płci.

Na razie ocena na sześć jest oczywista i nie sądzę, aby mogła się zmienić.

Obrazek

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex