Teraz jest 18 lipca 2019, 18:38 - Cz

• Reklama

Andy Tauer - Les Années 25

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Andy Tauer - Les Années 25 (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Moderator

Andy Tauer - Les Années 25

Post04 grudnia 2018, 17:38 - Wt

Za polską Fragrą :arrow: Les Années 25 marki Tauer Perfumes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn . Les Années 25 został wydany w 2018 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są cytrusy, przyprawy, gałka muszkatołowa i imbir; nutami serca są róża, irys i ylang-ylang; nutami bazy są fasolka tonka, nuty drzewne, piżmo i benzoes

Obrazek

Zapach stworzony z okazji 25 lecia istnienia marki - podobno edycja limitowana do około 500 flakonów.

Prośba do osób , które brały udział w rozbiórce od Maćka o napisanie kilku słów od siebie...

Piękne pachnidło - gryzące w nos cytrusowo-imbirowe otwarcie ,dające preludium do kwiatowego i coraz bardziej wysładzającego się w kierunku bazy serca. Niby oklepane składniki ale mix rewelka :shock:

sobejjj

Forumowicz

Re: Andy Tauer - Les Années 25

Post25 stycznia 2019, 20:23 - Pt

Bardzo solidne pachnidło, ale nieco wtórne. Dostajemy dokładnie to, jakie nuty są wymienione w składzie. Wszystko świetnie zbalansowane, gładko, bardzo z klasą i elegancko. Dużo część wspólna z LADDM w bazie. Taki uśredniony Tauer, ja wolę jednak trochę bardziej zadziorne zapachy, jednak niczego złego powiedzieć nie mogę. Ode mnie 4-eczka.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex