Teraz jest 19 lipca 2019, 07:28 - Pt

• Reklama

Zoologist - Tyrannosaurus Rex

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Zoologist - Tyrannosaurus Rex (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
22%
3 - Przeciętny
1
11%
4 - Dobry
2
22%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
4
44%

Liczba głosów : 9

• Autor
  • Wiadomość

Cookie13

Sensei Perfuforum

Zoologist - Tyrannosaurus Rex

Post03 października 2018, 10:34 - Śr

Obrazek

Tyrannosaurus Rex - Zoologist
Premiera; 2018
Twórca; Antonio Gardoni
Rodzina; drzewna

Nuty
N.G.; bergamotka, czarny pieprz, neroli, liść laurowy, jodła, gałka muszkatołowa
N.S.; magnolia szampaka, geranium, osmantus, róża, ylang-ylang, jaśmin
N.B.; żywice, olej jałowcowy, cedr, cywet, olibanum, skóra, paczula, drzewo sandałowe, wanilia

Obrazek

Zapach pojawił się już w niszowych perfumeriach, można dzielić się wrażeniami.
Ostatnio edytowano 22 kwietnia 2019, 17:53 - Pn przez Cookie13, łącznie edytowano 1 raz

pblonski

Aktywny forumowicz

Re: Zoologist - Tyrannosaurus Rex

Post03 października 2018, 19:01 - Śr

Pierwsze testy za mną i Trex nie przypadł mi do gustu. Ot kolejne pachnidło z większą dawką nut zwierzęcych. Duże nagromadzenie składników, które trudno jest wyodrębnić. Dwa główne akordy to kwiatowy i zwierzęcy.

W tej grupie masque montecristo wydają się ciekawsze, choć i je traktuję raczej w kategorii osobliwości niż perfum noszonych dla przyjemności.

Grafinya

Post20 października 2018, 15:57 - So

Miałam jego chyba 3ml w najbliższych dniach go kupuję.
Zapach jest genialny. Trwałość ponad 12h no i ogromna projekcja i to długo. Zapach bardzo gęsty pełen nut skóry, kadzidła, zwierzęcych nut. No i te mocno wyczuwalne świeże męskie nuty oraz kobiece, lekka kwiatowa słodycz. Wszystkiego dużo, pełno ale pięknie się razem komponuje

beziex

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post15 lutego 2019, 18:16 - Pt

Jeżeli szukasz zapachu apokalipsy, świata pierwotnego, pozbawionego życia, to ten zapach jest dla ciebie :roll: Od początku T-rex wjeżdża z buta - w otwarciu czuć zapach spalonej ziemi, siarki unoszącej się w powietrzu z jakimś takim metalicznym posmakiem. Po burzliwym otwarciu, które u mnie trwało dobre 2h, zapach staje się trochę bardziej stonowany, łagodny do głosu ewidentnie dochodzi skóra i coś jeszcze - nie jestem w stanie zidentyfikować tej nuty. Później, w bazie zapach staje się bardziej balsamiczny, łagodny :?: Gdybym miał ten zapach opisać w dwóch słowach to byłyby to słowa "rozgrzany asfalt". Jeżeli znacie tą nutę, to będziecie wiedzieli czego się po T-rexie spodziewać ;)
Perfumy to nie nałóg, to styl życia

STRAGAN
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=22941

Marrr

Forumowicz

Post10 kwietnia 2019, 23:45 - Śr

Producent okresla ten zapach, jako gargantuiczny i wie, co pisze. Przepotezny, wielki, ogromny. Trwalosc kilkunastogodzinna. Zawsze wyrazna projekcja, ale co ciekawe nie poddusza, nie powoduje migreny i bolu glowy, chociaz jak zawsze, wszystko zalezy od aplikacji. Dla mnie prym wiedzie tutaj kadzidlo, zapach opium i klasyfikowalbym go, jako zapach kadzidlano-drzewny. Dobrze odbierany przez innych ludzi, w tym znaczeniu, ze tworzy zamieszanie, zainteresowanie, ciekawosc, prowokuje pytania. Dodaje noszacemu dodatkowej sily i charyzmy. Proponowalbym go osobom niesmialym, poniewaz oszuka rzeczywistosc. Doceniam ten zapach, chociaz przypomina mi Dev#2 Olympic Orchids - w podobnych klimatach, takie mam skojarzenia. Z calej serii Zoologist bardzo podoba mi sie jeszcze Camel, bo ladny (chociaz ciut za zwykly), no i parametry na mojej skorze duzo gorsze oraz Moth, jednak wychodzac w nim do ludzi, czuje sie troche, jak stara pudernica (w znaczeniu kobieta) lub samotny i stary transwestyta. LOL

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex