Teraz jest 19 października 2019, 15:18 - So

• Reklama

Tom Ford - Fucking Fabulous

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Tom Ford - Fucking Fabulous (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
2
17%
2 - Słaby
1
8%
3 - Przeciętny
5
42%
4 - Dobry
3
25%
5 - Bardzo dobry
1
8%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 12

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Tom Ford - Fucking Fabulous

Post12 grudnia 2018, 14:44 - Śr

Muszę zaprotestować, bo FF, co by nie powiedzieć o towarzyszącej mu otoczce marketingowej, nie jest zapachem tragicznym czy choćby słabym, a już na pewno nie jest to też zapach "klubowy". Jakościowo również moim zdaniem nie odbiega od innych reprezentantów linii Private Blend.
Podtrzymuję zdanie, że gdyby został wydany jako kolejny Vert Cośtam, w podobnej innym cenie, otrzymywałby lepsze oceny.

gabriel@dag.pl

Perfumaniak

Post12 grudnia 2018, 20:32 - Śr

nie jest zapach tragicznym ani złym
myśle że niektórzy moga go używać do klubu
jest w tej a nie w innej linii
i tego nie zmienimy
kompozycja jest ok i to że jest odtwórcza to też nic złego
mnie nie pasuje i tyle
inni mogą być nim zachwyceni

Mirx

Bardzo aktywny forumowicz

Post07 czerwca 2019, 06:56 - Pt

Kurz po awanturze związanej z perfumami o tak kontrowersyjnej nazwie opadł, więc w spokoju mogłem je przetestować. Jedynie Pani w Douglasie kręciła głową, gdy strzelałem próbkę na rękę. No i muszę przyznać, że to kompozycja, która mnie zachwyciła. Jest w niej coś pozytywnie syntetycznego, co trafia w jakąś cześć mojego mózgu, przygotowaną dokładnie na tę nutę aromatyczną. Może to ta przywołana wyżej plakatówka. Coś podobnego miałem w przypadku Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, tyle że to była inna nuta, adresowana do innej przegródki. Dalsze testy są w moim przypadku obowiązkowe i jest spora szansa, że pojawi się flakon.

Ruben

Aktywny forumowicz

Post25 czerwca 2019, 23:56 - Wt

Ja muszę się przyznać, że zmieniłem zdanie na temat tego zapachu. Jest naprawdę bardzo dobry. Nie wiem co teraz "kliknęło" między nami, może paradoksalnie te upały mu służą? Gdy testowałem go jakoś tak w styczniu to przeszedł bez echa, nie widziałem w nim nic szczególnego. Teraz odbiór tego pachnidła odbieram zupełnie inaczej :shock: Nie wiem o co kaman, w każdym bądź razie na mojej skórze zagrał dzisiaj wspaniale, skrzył się soczyście a parametry ma skubaniec bardzo dobre. Zdominował resztę "zawodników" psikanych równolegle na ręce.
Poprzednia strona

Powrót do Perfumy unisex