Teraz jest 13 grudnia 2018, 23:03 - Cz

• Reklama

Mancera - Lemon Line

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Mancera - Lemon Line (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Moderator

Mancera - Lemon Line

Post05 marca 2018, 14:52 - Pn

Lemon Line marki Mancera to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lemon Line został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są cytryna, pomarańcza i lawenda; nutami serca są białe kwiaty, bursztyn i geranium; nutami bazy są białe piżmo i mech dębowy.

Obrazek

maxwell

Forumowicz

Re: Mancera - Lemon Line

Post05 marca 2018, 17:58 - Pn

Lucjan coś napiszesz o tym zapachu czy tylko ankieta? ;)

Lucjan

Moderator

Post05 marca 2018, 18:23 - Pn

Napiszę jak dostanę od Krzysia 8-) , który ten zapach rozbiera.

Twórcą był , jest i po wieki wieków będzie Pierd Montale , ale liczę , że będę tak samo bardzo miło zaskoczony jak przy So Iris Intense - raz , że nie ma w nim oudu :lol: , dwa , że skład jest noszalny

maxwell

Forumowicz

Post05 marca 2018, 18:46 - Pn

To czekam na wrażenia, bo od jakiegoś czasu mam je na oku (podobnie jak dwa inne zapachy od Mancery) ale nie miałem okazji jeszcze posmakować i zbieram opinie.

maxwell

Forumowicz

Post12 marca 2018, 14:17 - Pn

Niuchałem dziś kilka zapachów tej marki, tytułowy bohater niczym nie zapadł mi w pamięć, nawet się nie skusiłem żeby kupić próbkę. To był mój pierwszy kontakt z Mancerą i żaden z zapachów nie powalił mnie na kolana. Jakoś tak sztucznością z nich leci, pewnie jeszcze kiedyś się przymierzę ale jestem lekko rozczarowany.

icu

Aktywny forumowicz

Post15 marca 2018, 21:12 - Cz

Jak dla mnie jest to zapach:
ciepła woda + świeżo wyciśnięty sok z cytryny + 2 łyżeczki cukru. :)
Nie spodziewałem się, że ktoś może zrobić taki zapach, jednak wyszło całkiem OK. "Problem" jest jedynie taki, że zapach letni, a kojarzy się z zimą bo wtedy najczęściej piję takie trunki. Hmmm... wstrzymam się z oceną ale będzie to pewnie w okolicach "4".
⭐ MAINSTREAM & NISZA - FLAKONY / MILILITRY / DEKANTY ⭐ ---> viewtopic.php?f=52&t=22456

grembi

Bardzo aktywny forumowicz

Mancera - Lemon Line

Post15 marca 2018, 21:24 - Cz

Póki co wąchałem tylko z nadgarstka. Na większe testy poczekam na cieplejsze dni. Zapach niczym mnie nie porwał ale fakt świeżo wyciśniętej cytryny jest tam bardzo duzo. Mancera na nadgarstku trzymała się bardzo mocno przez 6h później ucichła ale po 10h dalej dobrze ją wyczuwalem.
Więcej napiszę po testach globalnych.

krzsmi11

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post24 lipca 2018, 20:42 - Wt

Na tą chwilę nie napiszę za wiele gdyż testowałem jedynie na nadgarstku. Zapach od pierwszych chwil kojarzy mi się z L'Humaniste od Frapina. Nie testowałem ręka w rękę więc mogę się mylić ale na tą chwilę podobieństwo jest ewidentne. Jako, że z Humanistą bardzo się lubimy to i z Mancerą jest mi po drodze. Jutro global to i o parametrach będę mógł coś więcej napisać.

Lucjan

Moderator

Post27 lipca 2018, 17:05 - Pt

Hmm , porównanie do Humanista , nie powiem , że nie , ale u Frapina ta melodia jest szlachetniejsza ;)

krzsmi11

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post27 lipca 2018, 17:26 - Pt

Niewątpliwie masz rację, szczególnie baza Mancery trochę mnie rozczarowała. W tej fazie zapach niczym się nie wyróżnia i jest trochę nudny. Miałem go na sobie 2 dni temu i parametry w porównaniu do Frapina dużo lepsze. Wyraźna projekcja przez pierwsze 2h a po 8h zapach wyczuwalny choć już dogasał. Moim zdaniem jest to świetne pachnidło na lato, naturalnie wybrzmiewające i niezobowiązujące a zarazem posiadające swój własny charakter. Z przyjemnością zużyję swój dekant i pomyślę nad flaszką. Moja ocena to 5.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex