Teraz jest 18 lipca 2019, 18:22 - Cz

• Reklama

Franck Olivier - Oud Vanille

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Franck Olivier - Oud Vanille (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

hrhrhr

Aktywny forumowicz

Franck Olivier - Oud Vanille

Post28 stycznia 2018, 16:29 - N

Obrazek

Z polskiej strony oficjalnej:

Nuty głowy:orange, rasberry
Nuty serca: amarylis, cedarwood, cardamon, geranium, patchouly, rose, sandalwood
Baza: benzoin, cistus, labadanum, vanilla

Z fragry:
Oriental Woody fragrance for women and men. This is a new fragrance. Oud Vanille was launched in 2017. Top notes are orange, raspberry and caramel; middle notes are rose, violet, jasmine, patchouli and incense; base notes are woody notes, spices, musk and vanilla.

Nowość z 2017 roku. Ktoś już testował? W komentarzach na f lidzie pisza, ze nie ma oudu, waniliowa słodycz z Oud Touch, bardzo przyjemnyt kremowy zapach. Bardzo mnie ciekawi ta pozycja, Oud Touch bardzo lubię.

Można dodać ankietę.
Na sprzedaż / Zdjęcia
---
Kupię złoty magnetyczny korek Amouage

alkone

Re: Franck Olivier - Oud Vanille

Post29 stycznia 2018, 14:26 - Pn

Witam,
ja już zakupiłem oud vanille.
Zapach unisex. b. słodki. Na początku czuć wg. mnie oud natomiast później słodycz wanilii.
Nie ma mocy oud touch. Oud touch wystarczą mi trzy psiki, gdzie tu by czuć moc zapachu potrzeba ok. 8.
mi osobiście zapach bardzo się podoba ( jak wiele zapachów francka:-)) , taka lżejsza wersja oud toucha, dobry na zimę.
pozdrawiam.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex