Teraz jest 18 lipca 2019, 18:28 - Cz

• Reklama

Andy Tauer - L'Eau

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Andy Tauer - L'Eau (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
50%
5 - Bardzo dobry
1
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Bardzo aktywny forumowicz

Andy Tauer - L'Eau

Post25 sierpnia 2017, 21:55 - Pt

Andy Tauer - L'Eau
rok wydania:
2017
twórca: Andy Tauer
n.g.: bergamotka, cytryna i słodka pomarańcza
n.s.: kwiat cytryny i irys
n.b.: piżmo, ambra, nuty drzewne i drzewo sandałowe.

Obrazek

Fqjcior już zrecenzował najnowszego Tauera: https://perfumowyblog.com/2017/07/22/leau-tauer-perfumes-kwitnace-drzewo-cytrynowe/

Ja w zasadzie mógłbym podpisać się obiema rękami pod jego recenzją (tym chętniej, że nie potrafię tak ładnie pisać 8-) ). Zacytuję tylko fragment, który moim zdaniem doskonale opisuje charakter tauerowskiej L'Eau:

Andy przemycił do tego z założenia lekkiego aromatu swoją sygnaturę, swój autorski podpis (tauerade), który najdobitniej poczujemy w legendarnym już L’Air du Desert Marrocain. Przez to L’Eau wcale nie jest typowo świeży w rozumieniu rześkości, lekkości, orzeźwienia. Jest raczej świeżo-ciepły, lekki, ale zmysłowy oraz subtelny (jak na standardy tego perfumiarza), przy tym trwały – dzięki ambrowo-piżmowej fiksacji.

Mi ta "nierześka świeżość" w wydaniu Tauera bardzo odpowiada i L'Eau nosi mi się wyjątkowo przyjemnie i komfortowo.
ocena: 5/6

myk

Forumowicz

Re: Andy Tauer - L'Eau

Post24 sierpnia 2018, 14:35 - Pt

Mam dzisiaj na nadgarstku bohatera tego wątku i niestety niczym mnie nie urzekł. Lekko duszno, trochę mdło-słodko, gdzieś majaczy jakieś skojarzenie z dzieciństwa, że znam ten zapach, ale nie mogę sobie przypomnieć skąd. Nie wiem co jest odpowiedzialne za tę dominującą nutę, może połączenie kwiatu cytryny i irysa. Zapach jest aż tak bardzo nie w moich klimatach, że chyba odpuszczę sobie test globalny.

fqjcior

Właściciel forum/Administrator

Re: Andy Tauer - L'Eau

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex