Teraz jest 19 lipca 2019, 06:48 - Pt

• Reklama

Aether - Ether Oxyde

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Aether - Ether Oxyde (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Bardzo aktywny forumowicz

Aether - Ether Oxyde

Post04 sierpnia 2017, 22:28 - Pt

Aether - Ether Oxyde
rok wydania:
2016 roku
twórca: Amélie Bourgeois i Anne-Sophie Behaghel
nuty: nuty drzewne, nuty słodkie, iso e super i ambroksan.

Obrazek

Ether Oxyde to kompozycja, z którą AETHER wkracza na tereny medycyny. Inspiracją była buteleczka eteru: silnie uzależniającej i oszałamiającej substancji. Ether Oxyde stara się pod tymi względami dorównać pierwowzorowi. Konstrukcja zapachu rozpoczyna się eterowym uderzeniem octanu etylu [Ethyl Acetat]. Jest to jednak składnik niezwykle lotny i szybko zanika, więc aby cała kompozycja była bardziej uzależniająca, dodaliśmy Ambroxan i Iso E Super®.
(za galilu)

To już chyba wyższa szkoła perfumeryjnego kunsztu, który jest potrzebny do tego, żeby wlać do flakonu Iso E-super, nie kryć się z tą informacją i jeszcze do tego wołać za swoje dzieło 3x więcej niż Escentric za Molecule 01. ;)
Ether Oxyde to, na mój gust, w 90% ISO, odrobina ambroxanu i najwyraźniej wspomniany "Ethyl Acetat". W sieci piszą, ze powinien pachnieć jak lakier do paznokci. Dla mnie pachniał odrobinę cytrusowo, pierwsze, ale dość odległe skojarzenie, to cytrusy z Lankaran Forest. Zresztą, czego by nie przypominał to i tak jest to głównie wspomniane ISO. Jak pachnie - wiadomo. Jak długo się trzyma - między 5min. a kilka godzin, w zależności od tego jak kto na E-Super reaguje. :)
ocena: 2/6

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex