Teraz jest 15 grudnia 2018, 22:16 - So

• Reklama

Etat Libre d`Orange - Attaquer le Soleil Marquis de Sade

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Etat Libre d`Orange - Attaquer le Soleil Marquis de Sade:

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
2
50%
5 - Bardzo dobry
2
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

• Autor
  • Wiadomość

BlueJeans

Moderator

Etat Libre d`Orange - Attaquer le Soleil Marquis de Sade

Post06 lipca 2017, 13:55 - Cz

Attaquer le Soleil Marquis de Sade marki Etat Libre d`Orange to perfumy dla kobiet i mężczyzn, został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Quentin Bisch. Perfumy zawierają takie składniki, jak labdanum.

Obrazek

Ostatnio dostałem mały sampelek tego zapachu w jednej perfumerii i dzisiaj postanowiłem go na sobie przetestować. Z tego co się dowiedziałem w tej kompozycji była pozyskana esencja z całości rośliny czystka (kwiat, łodyga i liście). Cała kompozycja jest wg mnie dość bardzo przyjemna ponieważ chwilami wydaje się być bardziej kadzidlana a po chwili zapach zmierza w stronę bardziej żywiczną. Po aplikacji tego zapachu czuje się jakbym przebywał w nowym drewnianym domku w środku lasu :). Attaquer le Soleil Marquis de Sade oceniam na mocne 4 ponieważ sam zapach nie wywołuje szoku anie efektu wow po aplikacji ale jest nadzwyczaj przyjemny!

boogiewoogie

Forumowicz

Re: Etat Libre d`Orange - Attaquer le Soleil Marquis de Sade

Post11 marca 2018, 16:50 - N

O tak! Bardzo przyjemny zapach - pięknie ujęte labdanum. Wąchając ten zapach odnoszę wrażenie, że może przypaść do gustu większej liczbie odbiorców - nie jest kontrowersyjny w odbiorze. To chyba mój ulubieniec od ELdO!
Mój stragan http://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=21956&p=558651#p558651
m.in. Zoologist, Amouage, LM, HdP, Byredo...

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex