Teraz jest 18 lipca 2019, 18:41 - Cz

• Reklama

Atelier Cologne - Emeraude Agar

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Atelier Cologne - Emeraude Agar (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
2
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

M_Michal

Aktywny forumowicz

Atelier Cologne - Emeraude Agar

Post25 czerwca 2017, 20:04 - N

Emeraude Agar marki Atelier Cologne to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Emeraude Agar został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jerome Epinette. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, dzięgiel, czarny pieprz, geranium, róża turecka, eukaliptus, drzewo sandałowe i drzewo gwajakowe.

Wbrew nazwie nie ma tutaj agaru. Jest za to opowieść o zieleni. Pięknej i soczystej. Trochę jak róża, która dopiero co została ścięta i czujemy soki. Jednak rozpoczyna się wszystko trochę inaczej. Początek jest mocno aromatyczny. Bergamota, pieprz i jakaś nuta zielona świdruje nos. Następnie pojawia się róża, zapach robi się nieco pudrowy i ten fragment może trochę zmylić, bo jest to ujęcie lekko damskie. Po godzinie zapach ewoluuje w zieloną, soczystą stronę i tak trwa, aż do bazy, która z kolei się wysładza. Ewolucja perfum jak widać ciekawa. Uniseks bez przechyłu w żadna ze stron.

Wszystko zmieszane jest w ładny, noszalny sposób. Projekcja jest niezła, a trwałość całodzienna. Świetne perfumy, szczególnie dla tych, którzy lubią nuty zielone. Zachęcam do testów.

Ode mnie 5.
Załączniki
Emeraude-Agar.jpg
Emeraude-Agar.jpg (104.52 KiB) Przeglądane 1052 razy

nastymic

Forumowicz

Re: Atelier Cologne - Emeraude Agar

Post26 sierpnia 2018, 20:44 - N

Jeden z moich ulubionych codziennych zapachów od AC. Zgadzam się z prawie wszystkim, co zostało wyżej napisane, z tą różnicą, że ja jednak czuję oud. Jest go niedużo, ale w połączeniu z różą, eukaliptusem i bergamotką, staje się przyjazny i noszalny.
Moim zdaniem to unisex, choć czuję jednak delikatny przechył w męską stronę (wydaje mi się, że to dzięki sporej dawce pieprzu). Najlepiej nosi mi się jesienią i chłodniejszą wiosną, ale - moim zdaniem - przy delikatnej aplikacji może być noszony także letnimi wieczorami. Trwałość 7-9 godzin, projekcja zadowalająca.
Ode mnie 5 z minusem.
Cigar&Tie. Dopełnienie eleganckiego stylu.
http://www.cigarandtie.pl

https://www.facebook.com/cigarandtie/

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex