Teraz jest 20 lipca 2019, 13:26 - So

• Reklama

Olibere Parfums - L'Etoile Noire

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Olibere Parfums - L'Etoile Noire (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
100%
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Bardzo aktywny forumowicz

Olibere Parfums - L'Etoile Noire

Post04 marca 2017, 21:43 - So

Olibere Parfums - L`Etoile Noire
rok wydania: 2016
twórca: Amélie Bourgeois
n.g.: włoska cytryna, bergamotka i nuty wodne
n.s.: róża, przyprawy i cedr virginia
n.b.: kadzidło, liść indonezyjskiej paczuli, tytoń, fasolka tonka, ambroksan i wanilia.

Obrazek

L`Etoile Noire to najnowsza, ubiegłoroczna premiera Olibere Parfums. Ta, która na papierze wyglądała najlepiej i ta, po której najwięcej sobie obiecywałem. Ta, która okazała się być największym rozczarowaniem. Do tego stopnia, że zastanawiam się czy czasem z moim samplem jest wszystko w porządku, bo to co jest w środku pachnie może przez 45 minut i od razu przechodzi do ambroksanowo-tonkowej bazy, którą czuć tylko szorując nosem po skórze. Ja rozumiem, że trzy fazy, ewolucja na skórze, itd., ale nie w tym tempie i nie w ten sposób. Nie wiem czy to moja skóra tak bardzo nie polubiła się z L'Etoile Noire, czy coś z samplem jest nie tak, czy też może ten zapach jednak jest po prostu słaby. Te wszystkie nuty głowy i serca idzie wyczuć, ale dosłownie przez kilka pierwszych minut, jakby kompletnie brakowało im mocy.
Oceny nie wystawiam, bo musiałaby być dość niska. :)

Cookie13

Sensei Perfuforum

Re: Olibere Parfums - L'Etoile Noire

Post30 marca 2017, 20:05 - Cz

Nie waham się wystawić temu zapachowi ocenę niską ;) . Kompozycja jest bardzo niewyraźna, jakby przytłumiona. Nie ma w niej żadnego punktu zaczepienia. Na dodatek mocno kuleją parametry użytkowe z trwałością nieprzekraczającą 5 godzin, przy niemal całkowitym braku projekcji już po pół godzinie od nałożenia. Nie ma o czym pisać.
Moja ocena; "2".

wahoo

Bardzo aktywny forumowicz

Post30 marca 2017, 20:50 - Cz

Ha, czyli to nie jest problem jedynie z moją skórą. :) L'Etoile Noire to jednak sporo potknięcie marki Olibere. Zamiast pójść za ciosem i wydać perfumy co najmniej tak dobre jak pierwszych pięć ich kreacji, zaliczyli wpadkę. Na Esxence mają zadebiutować ich 7. perfumy: Savannah's Heart, z nutami (przprszm, nie chce mi się tłumaczyć 8) ):
Top notes: Bergamot, Rhubarb, Ciste Labdanum
Middle notes: Coffe Arabica Pure Jungle Essence, Karmawood
Base notes: Sandalwood, Cashmerewood, Vanilla, Musks

I znów, na papierze wygląda to bardzo kusząco...

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post01 kwietnia 2017, 11:32 - So

wahoo napisał(a):Ha, czyli to nie jest problem jedynie z moją skórą. :) L'Etoile Noire to jednak sporo potknięcie marki Olibere.

Chyba nie będzie wielkiej przesady w stwierdzeniu, że L'Etoile Noire niewiele się różni od typowych zapachów z drogerii R. Spore rozczarowanie.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex