Teraz jest 18 stycznia 2019, 14:40 - Pt

• Reklama

Rundholz Parfums - APR. 03,1968

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Rundholz Parfums - APR. 03,1968 (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
11%
5 - Bardzo dobry
1
11%
6 - Genialny
7
78%

Liczba głosów : 9

• Autor
  • Wiadomość

Artplum

Mega Perfumaniak

Re: Rundholz Parfums - APR. 03,1968

Post05 stycznia 2019, 21:17 - So

A ja mam pewien problem z tym zapachem.
obiektywnie, to on jest bardzo dobry.
Niby prosta, a jednak niespotykana kompozycja, ciekawa ewolucja (zmienność, gra) zapachu na skórze, wyczuwalna bardzo dobra jakość składników, skutkująca naturalnym, szlachetnym brzmieniem i bardzo przyzwoite parametry.
Reasumując - czego można chcieć więcej?
A jednak jest coś, co mnie w April "uwiera". Nie umiem jeszcze tego nazwać, ale jakoś mi się go nie nosi komfortowo.
Artur

mar79

Bardzo aktywny forumowicz

Post05 stycznia 2019, 21:25 - So

Zapach wybitny i nie każdemu z nim do twarzy :idea:

Artplum

Mega Perfumaniak

Post05 stycznia 2019, 23:15 - So

Hmmm... Komplement to dla mnie nie był... :lol:
Artur

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post06 stycznia 2019, 14:45 - N

wahoo napisał(a):Jestem natomiast pod nieustającym wrażeniem jak bardzo żywym i zmiennym zapachem jest April, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę jego (w teorii) prostą kompozycję.

W piątek rozmawiałem z jednym z użytkowników forum (jak będzie chciał to sam się wypowie ;) ) i na nim April to monolit. Na mnie z kolei żyją i się ciekawie zmieniają w czasie. Taka sytuacja. ;)

wahoo

Post06 stycznia 2019, 16:38 - N

Aktualna średnia ocena April to 5,67 - być może to cichy zwycięzca wyłaniającego się właśnie perfumeryjnego Topu'2018. Oczywiście ma za mało ocen, a jak już będzie miał ich więcej to przybędzie tych p.t. "Jak to śmierdzi". Taka już smutna dola trudnonoszalnej niszy... ;)

Machiavelli

Post06 stycznia 2019, 16:57 - N

M_Michal napisał(a):W piątek rozmawiałem z jednym z użytkowników forum (jak będzie chciał to sam się wypowie ;) ) i na nim April to monolit.

Wywołałeś wilka z lasu. ;) No niestety, ale moje (fakt, że wysokie) oczekiwania April akurat zawiódł. Zmienia się tylko w pierwszych kilku minutach, a potem zdaje się już spójną i jednolitą litanią słodko-kwiatowo-woskową. Na mnie wybija przede wszystkim mdły, trochę jakby marcepanowy heliotrop i jakoś tak niczego więcej się nie doszukałem. Zupełnie inaczej Mars, który bardzo fajnie się rozwijał.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

Artplum

Mega Perfumaniak

Post06 stycznia 2019, 17:30 - N

W April (którego zresztą dzisiaj noszę globalnie) wyczuwam nie tyle zmienność kompozycji w czasie, co bardziej - powiedziałbym - fluktuacje, czy też grę zapachu na skórze.
W gruncie rzeczy, to zapach rzeczywiście monolityczny - kadzidło i kwiaty, ze słabo wyczuwalną (dla mnie) nutką owocową.
W miarę upływu czasu, dochodzi nie tyle do jakichś spektakularnych przemian zapachu, co raczej do bardzo interesującej gry, polegającej na tym, że ciągle się zmieniają proporcje między kadzidłem, a kwiatami, co daje efekt "życia" perfum na skórze.
Tak to mniej więcej się u mnie układa.
Artur

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post07 stycznia 2019, 08:58 - Pn

Machiavelli napisał(a):Wywołałeś wilka z lasu. ;) No niestety, ale moje (fakt, że wysokie) oczekiwania April akurat zawiódł. Zmienia się tylko w pierwszych kilku minutach, a potem zdaje się już spójną i jednolitą litanią słodko-kwiatowo-woskową.

Taki był zamiar. Próbuję motywować ludzi do dyskusji. ;) Ja mam bardzo podobne odczucia co Artplum:

Artplum napisał(a):W gruncie rzeczy, to zapach rzeczywiście monolityczny - kadzidło i kwiaty, ze słabo wyczuwalną (dla mnie) nutką owocową. W miarę upływu czasu, dochodzi nie tyle do jakichś spektakularnych przemian zapachu, co raczej do bardzo interesującej gry, polegającej na tym, że ciągle się zmieniają proporcje między kadzidłem, a kwiatami, co daje efekt "życia" perfum na skórze.

Na mnie również nie zmieniają się w czasie, ale co jakiś czas dają o sobie znać w ciekawy sposób. Lubię takie perfumy. ;)
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex