Teraz jest 19 lipca 2019, 04:29 - Pt

• Reklama

Maria Candida Gentile - Gershwin

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Maria Candida Gentile - Gershwin (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
50%
5 - Bardzo dobry
1
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Bardzo aktywny forumowicz

Post08 sierpnia 2016, 21:14 - Pn

Gershwin marki Maria Candida Gentile to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gershwin został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maria Candida Gentile.

Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza i pieprz;
nutami serca są lilia wodna i jawor;
nutami bazy są drzewo sandałowe, goździk (przyprawa) i kadzidło.

Obrazek

Kiedyś, szukając alternatywy do wycofanego YSL Live Jazz, zdobyłem, za niemałe pieniądze, dekant MCG Gershwin. Zapach okazał się być podobny do Live Jazz w stopniu minimalnym (nie wiem, może wśród użytkowników angielskiej fragry jest tylu melomanów, że sama nazwa spowodowała skojarzenia z jazzem?), za to dostałem niesamowite połączenie kolońskich cytrusów z balsamicznym kadzidłem. Otwarcie jest bardzo soczyste, musujące i brzmi bardzo naturalnie. Od samego początku czuć, że nie żałowano na jakości składników. Z czasem na pierwszy plan wychodzi kadzidło z odrobiną goździka i robi się jeszcze ciekawiej i bogato.
Po pierwszych testach byłem nastawiony bardzo sceptycznie do tych perfum - miałem wrażenie, że przestaję je czuć po max. 2h. Poczekałem do lata, zmieniłem sposób aplikacji (klata i szyja, zamiast za uszy) i jest już lepiej - projektują przez 3-4h, bliskoskórnie na przedramieniu czuję je 8h.

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post22 grudnia 2016, 10:48 - Cz

Cytrusy i kadzidło. Bardzo znany i ograny temat, ale jak to pięknie pachnie! Wszystko zgrane jest ze sobą z klasą. Zapach prosty, ale bardzo noszalny. Z początku czuć piękne cytrusy, kadzidło i pieprz. Jest rześko i świeżo. Po czasie zapach przechodzi w tony słone, ale nie przesadnie. Wszystko osadzone jest w klimatach wiosenno-letnich. Polecam testy.

Ode mnie mocne "5".

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex