Teraz jest 21 października 2019, 10:42 - Pn

• Reklama

Ferrari - Bright Neroli

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Ferrari - Bright Neroli (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
4
17%
4 - Dobry
5
22%
5 - Bardzo dobry
9
39%
6 - Genialny
5
22%

Liczba głosów : 23

• Autor
  • Wiadomość

kantor

Forumowicz

Re: Ferrari - Bright Neroli

Post31 lipca 2018, 21:47 - Wt

A ja inaczej odbieram ten zapach niż poprzednicy.
Otwarcie najgorsze, cytrusy + mocna, słodka guma balonowa, na szczęście to trwa z 1-2 minuty, guma balonowa mocno schodzi i wychodzą białe kwiaty, po jakiś 2 godzinach znikają cytrusy i ta guma, zostają białe kwiaty z piżmem, ta faza wg mnie najlepsza, czysta, bez słodkości ale wtedy już projekcja mocno przyskórna.
Cały zapach trwa jakieś 4h.
Całość, poza ostatnią fazą, wg mnie pachnie dość mocno sztucznie.

Nie mam porównania z TF Neroli Portofino ale wg mnie wykazuje jakieś podobieństwo do AC Trefle Pur, niestety wg mnie Ferrari sporo gorsze.
Całość ratuje to, że nawet w upałach zapach nosi się całkiem nieźle (nawet mimo tej słodkości nie przydusza), jak dla mnie ocena między 3 a 4, jest noszalny, cena dobra, póki co dam 4.

(Obecnie testuję trzy zapachy Ferrari i Noble Fig mocno wybija się na plus w porównaniu z Bright Neroli i Radiant Bergamot)

patoja

Forumowicz

Re: Ferrari - Bright Neroli

Post07 marca 2019, 19:12 - Cz

Nabyłam zachęcona podobieństwem do TF - NP. Pierwszy niuch i rozczarowanie - co to za babciny zapach? Jednak złapałam się na tym, że coraz częściej sięgam do nadgarstka i w sumie to zaczyna mi się podobać... Ostatecznie udało mu się, przekonał mnie, kupił, a ja kupię następny flakon. Idealny kiedy tak naprawdę nie wiem co na siebie założyć ;)
Poprzednia strona

Powrót do Perfumy unisex