Teraz jest 29 września 2020, 06:35 - Wt

• Reklama

Perfumowe nagany

Ogólne rozmowy o świecie perfum.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

brz

Aktywny forumowicz

Re: Perfumowe nagany

Post22 lipca 2020, 06:50 - Śr

ps1986 napisał(a):nie poniosło cię trochę?

Chyba trochę tak. ;)

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post22 lipca 2020, 07:45 - Śr

Samuel napisał(a):(...) Zarządziłem ze koleżanka ma dożywotniego bana w robocie na używanie tych perfum - przyjęła do wiadomości.

A jak zaskarży Cię do sądu o olfacto-mobbing? Teraz takie precedensy są w modzie, więc możesz wyskoczyć z paru złotych ;) :D .

Samuel

Forumowicz

Post22 lipca 2020, 12:10 - Śr

ps1986 napisał(a):
Samuel napisał(a):dziś trochę przewrotnie - ja sam dałem naganę :) koledze z pracy, który przyszedł wysikany sawydzem, po prostu od razu mnie cofnęło i trochę pogardliwie się go zapytałem czy ten zapach rzeczywiście mu się podoba. Tak poza kadrem to ja nie rozumiem fenomenu tego zapachu, osobiście nigdy mi się nie podobał, mówię tu o latach premiery i popremierowych, kiedy nie wiedziałem, że istnieje coś takiego jak nisza.

Wiem ze ten wątek służy do tego żeby pisać o swoich naganach ale cóż poradzę ze dzisiaj męczyłem się strasznie w jednym pomieszczeniu z koleżanka która na maksa się wypachnila ck eternity (powiedziała co to takiego jak zapytałem) Boże jak to waliło, myślałem ze to nawet jakaś podróba bo nie ma szans żeby to było w sprzedaży. Zarządziłem ze koleżanka ma dożywotniego bana w robocie na używanie tych perfum - przyjęła do wiadomości.

no, ale jakby ktoś tobie zwrócił uwagę i w podobny sposób skomentował wypsikanie się jakimiś niszowymi, hype'owanym na forum perfumami to zapewne byłoby oburzonko. Co ci tak właściwie przeszkadza w tym, że koledze podoba się Sauvage i kto dał ci prawo do decydowania kto i czym może się psikać w twojej obecności? nie poniosło cię trochę?

widzę, że niektórzy mają słabe poczucie humoru. Każdy używa tego co chce i jak chce. Dior savage mi się nie podoba. Nie może?
Co do koleżanki, no na serio waliło w pomieszczeniu i nie było to jedynie moje zdanie, ale wszystkich innych, którzy w tym pokoju siedzieli, a że mamy bardzo dobre relacje, więc możemy sobie powiedzieć pół żartem pół serio że nas przydusza dany zapach i lepiej będzie unikać akcji typu idę do toalety i daję 5 strzałów i wracam do pokoju (bo tak właśnie zrobiła koleżanka - dosłownie) i ja uważam, że lepiej jest komuś powiedzieć, że ten zapach nie jest storzony dla niego i trochę za dużo tego wylałaś na siebie, niż czekać aż ta osoba wyjdzie, a później mówić przy innych o tej sytuacji za plecami.
Ja akurat szanując innych nigdy do pracy nie używam zapachów "eksperymentalnych" i zawsze dbam, żeby aplikacja była skromna, bo to co podoba się jednej osobie, nie musi innej. I tak, osobiście uważam, że udanie się do toalety i walenie np. 4 strzałów sawydza lub ck nie jest ok. Można zrobić z grubsza trzy rzeczy: nic nie mówić, mówić za plecami, mówić wprost, ja wybrałem i wybieram tę trzecią opcję.
I daruj sobie poroszę takie komentarze typu "kto dał ci prawo?!", bo chyba bez odpowiedzi na to pytanie każdy wie, że nikt nikomu praw żadnych nie daje, a jak się poczułeś urażony z powodu krzywdy moich dobrych znajomych z pracy, z którymi mam dobre relacje to pragnę cię uspokoić, że nikomu się krzywda nie wydarzyła.

Samuel

Forumowicz

Post22 lipca 2020, 12:14 - Śr

Cookie13 napisał(a):
Samuel napisał(a):(...) Zarządziłem ze koleżanka ma dożywotniego bana w robocie na używanie tych perfum - przyjęła do wiadomości.

A jak zaskarży Cię do sądu o olfacto-mobbing? Teraz takie precedensy są w modzie, więc możesz wyskoczyć z paru złotych ;) :D .

takie rzeczy o chyba tylko w hamerykańskich sądach, ewentualnie w komisjach ad hoc w TVN-ie.

"no, ale jakby ktoś tobie zwrócił uwagę i w podobny sposób skomentował wypsikanie się jakimiś niszowymi, hype'owanym na forum perfumami to zapewne byłoby oburzonko"

odpowiadam na pytanie - nie, nie byłoby "oburzanka", gdyby ktoś - niezależnie od formy, w jakiej by to uczynił - powiedział, żebym się nie psikał tym zapachem lub psikał, ale nie chyba z 10 razy w toalecie, to byłoby mi myślę przykro i czułbym się zażenowany i miałoby to miejsce niezależnie od tego czy bym użył bardzo drogich czy tanich perfum (dla mnie w ogóle cena nie jest wyznacznikiem lepszych/gorszych perfum). Jeśli po moim wpisie utrzymanym w konwencji żartobliwej (taka była przynajmniej moja intencja, być może nie udało mi się tego oddać słowami) poczułeś się urażony to na to już nic nie poradzę. Na forum jest wątek o tym, czego zabraniają nam używać nasze partnerki i mnie nigdy nie przyszło do głowy, żeby komuś napisać, że powinien się rozwieść z tego powodu albo nie wiadomo co, bo zarówno wpisy, jak i uwagi partnerek ja osobiście traktuję jako utrzymane w konwencji żartu/złośliwego żartu.

lukeLee

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post04 września 2020, 22:56 - Pt

Arrgar napisał(a):Żona po powrocue z pracy: "co tak wali kościołem, ku*** fuj"

Źródło owego "smrodku" JOVOY La Liturgie des Heures

Chyba się nie lubi z kościołem :lol:

pe3lwroc

Forumowicz

Post09 września 2020, 18:22 - Śr

Druga nagana od tej samej osoby w przeciągu 3 tygodni. Sprawca Lalique Encre Noire Nagana po upływie około 1,5-2h od aplikacji dwóch małych chmurek tylko i wyłącznie na kark. Chyba nie są takie słabe te parametry nowych wypustów , wczoraj w pracy wyczułem go na sobie po upływie około 9ciu godzin od aplikacji (3 strzały)

marez777

Aktywny forumowicz

Post10 września 2020, 21:06 - Cz

Niektórym nie dogodzisz... Przywal mu Kourosem następnym razem :twisted:

pe3lwroc

Forumowicz

Post10 września 2020, 22:14 - Cz

Jej .. :lol: niestety nie posiadam :x

marez777

Aktywny forumowicz

Post12 września 2020, 06:09 - So

Ja bym zakupił malutką odleweczkę, specjalnie dla niego :twisted: :twisted: :twisted:
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do O perfumach ogólnie