Teraz jest 25 października 2020, 00:03 - N

• Reklama

Za co zgarniacie komplementy ?

Ogólne rozmowy o świecie perfum.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Samuel

Forumowicz

Re: Za co zgarniacie komplementy ?

Post13 lipca 2020, 10:24 - Pn

komplement za aventusa (batch 16D01)
edit: a nawet 2, no normalnie szał, chyba popełniłem błąd pozbywając się flaszki tego batcha :lol:

jaciek

Forumowicz

Post15 lipca 2020, 10:57 - Śr

U mnie ogólnie ciężko o komplementy ale mam jedną, niezawodną pozycję za którą żona zawsze obdarza mnie dobrym słowem:) - Ganymede od M.A. Barrois’a

titek

Forumowicz

Post15 lipca 2020, 17:59 - Śr

Tato nigdy nie komplementuje mi niczego, ale ostatnio do garnituru wrzuciłem Gutka II i rzekł: „o i nawet pachniesz ładnie!”. Nigdy mu się to nie zdarza :lol:
Poza tym Rasasi Hawas zbiera u mnie komplementy i Dior Fahrenheit Cologne także wywołuje nieco większe poruszenie :)

bobi5445

Forumowicz

Post16 lipca 2020, 16:12 - Cz

jaques bogart pour homme :)

brz

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post16 lipca 2020, 17:19 - Cz

Ostatnio na osiedlowym grillu wyłapałem pochwałę za Mugler Cologne Come Together. Byłem w szoku, bo nie myślałem, że to jeszcze w ogóle czuć, a dodatkowo siedziałem koło wypachnionej żony. Dwie osoby wyczuły jednak Muglera zza stołu i stwierdziły zgodnie, że zajebiście to pachnie.

ironiczny

Bardzo aktywny forumowicz

Post16 lipca 2020, 17:35 - Cz

brz, pamiętasz może po jakim czasie od aplikacji wyłapałeś tę pochwałę?

brz

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post16 lipca 2020, 19:46 - Cz

Grillowy nastrój mnie poniósł, więc niespecjalnie. ;) Nie wiem, dwie, trzy godziny? Sam już tego nie czułem w każdym razie, ale wiaterek najwyraźniej pomógł.

ironiczny

Post16 lipca 2020, 20:12 - Cz

Hehe, jasna sprawa :mrgreen:

Danio

Forumowicz

Post16 lipca 2020, 20:26 - Cz

Zara Vibrant Leather Summer od mamy

jaciek

Forumowicz

Post17 lipca 2020, 10:36 - Pt

Dziś duże zaskoczenie. Z racji pogody z rana poszło gęsto na szyję i tshirt VC&A Midnight in Paris edp (ja ogólnie zawsze podlewam na ostro:). Z rana w pracy dotarła też paka z dekantami Durbano Rock Crystal i Black Tourmaline więc jakby nie było poleciało testowo na prawy i lewy nadgarstek. Minęło już kilka godzin, pokręciłem się w międzyczasie po firmie (spora hala, spawanie konstrukcji itp więc ogólnie syf w powietrzu). Przed chwilą podbija do mnie mój pracownik i pyta jakiej perfumy używam bo rewelacyjnie pachnie. Byłem przekonany, że chodzi o Van Cleefa bo grubo ulałem, ale jak dałem mu do powąchania nadgarstki to okazało się, że zanęcił go black tourmaline, który wg mnie jest obecnie mocno zagluszony przez MiP i RC, wręcz blisko skórny:)

Nephilim

Forumowicz

Post17 lipca 2020, 14:37 - Pt

Gość musi uwielbiać tę pracę, skoro na hali zapach spawania, a go jeszcze na BT nęci :)

jaciek

Forumowicz

Post17 lipca 2020, 18:44 - Pt

Nie to, że wyhaczył go gdy stałem na drugim końcu hali (tak jak rekin krople krwi z kilometra:) poprostu pokręciłem się międxy stanowiskami żeby obczaić czy wszystko gra. Dziwi mnie jednak fakt, że akurat wyłuskał ten zapach gdzie jak na mój nos był zdecydowanie zagłuszony ulanym MiP i mocniej projektującym RC (już pomijając spawalnicze zapaszki:). Nie mniej gdy poznał cenę flakonu/dekantu to nie był zainteresowany zakupem. Powiedział, że popsika się za free jak będzie ogarniał mi dom- zawsze dogląda mi mój dom i zwierzyniec jak wyjeżdżam na wakacje (zaufany człowiek:)

kusmi19

Post18 lipca 2020, 06:09 - So

U mnie wczoraj w pracy od kumpla "co masz za perfumy bo pachną zaje*** i do tego wszędzie je czuć?" sprawca Lacoste L.12.12 Blanc
A dzisiaj od koleżanki również w pracy "mmm ale masz dzisiaj zapach, co to jest? takie cytrusowe, pięknie pachną" - sprawca Loewe Solo Platinum. I właśnie za Platinum dostaję najwięcej komplementów od obu płci, ma coś w sobie, taką nutkę drapieżności, że wbija się w nozdrza i cały czas świdruje..

Marrr

Forumowicz

Post21 lipca 2020, 22:24 - Wt

Salut,
ja otrzymałem ostatnio komplementy za 3 zapachy. Za 1 zapach od znajomych z silnym naciskiem "powiedz, czym pachniesz", a za pozostałe 2 zapachy od obcych ludzi, którzy zrobili to bardzo ostentacyjnie.
1. MFK Oud Satin Mood, wersja extrait - od znajomych na kolacji
2. FM Portrait of a Lady - w sklepie Żabka, gdzie pierwsza skomentowała kasjerka "pan zawsze ładnie pachnie i czuć pana na cały sklep, ale dzisiaj pachnie pan zjawiskowo", po czym 3 osoby stojące za mną w kolejce do kasy, odezwały się "potwierdzamy, piękny zapach",
3. Phaedon Tabac Rouge - w aptece, stojąc w kolejce, aptekarki komentowały na głos: "co tutaj tak ładnie pachnie? Czujesz ?- pytały siebie nawzajem". w końcu się odezwałem, ze to ode mnie - spociłem się;-)

Bobtga

Forumowicz

Post22 lipca 2020, 16:03 - Śr

Dzisiaj w sklepie od pani ok. 60-ki, że bardzo ładnie pachnę. Był to Lalique - L'Insoumis. Po krótkiej rozmowie przyznała mi się, że z perfum bardzo podoba się jej Brutal.

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post22 lipca 2020, 16:08 - Śr

Czyli Brutal to prawdziwy pantydropper :P
Artur

ironiczny

Post22 lipca 2020, 16:32 - Śr

pantygrannydropper :mrgreen:

Samuel

Forumowicz

Post22 lipca 2020, 17:41 - Śr

Marrr napisał(a):Salut,
ja otrzymałem ostatnio komplementy za 3 zapachy. Za 1 zapach od znajomych z silnym naciskiem "powiedz, czym pachniesz", a za pozostałe 2 zapachy od obcych ludzi, którzy zrobili to bardzo ostentacyjnie.
1. MFK Oud Satin Mood, wersja extrait - od znajomych na kolacji
2. FM Portrait of a Lady - w sklepie Żabka, gdzie pierwsza skomentowała kasjerka "pan zawsze ładnie pachnie i czuć pana na cały sklep, ale dzisiaj pachnie pan zjawiskowo", po czym 3 osoby stojące za mną w kolejce do kasy, odezwały się "potwierdzamy, piękny zapach",
3. Phaedon Tabac Rouge - w aptece, stojąc w kolejce, aptekarki komentowały na głos: "co tutaj tak ładnie pachnie? Czujesz ?- pytały siebie nawzajem". w końcu się odezwałem, ze to ode mnie - spociłem się;-)

tylko pogratulować :)

Danio

Forumowicz

Post22 lipca 2020, 18:09 - Śr

Bobtga napisał(a):Dzisiaj w sklepie od pani ok. 60-ki, że bardzo ładnie pachnę. Był to Lalique - L'Insoumis. Po krótkiej rozmowie przyznała mi się, że z perfum bardzo podoba się jej Brutal.

Król tylk jeden

Danio

Forumowicz

Post31 lipca 2020, 18:32 - Pt

Dziś bardzo ważny komplement od bardzo ważnej kobiety w moim życiu. Komplementowany Zara Night Pour Homme V. Komplementująca zaciągnęła się zapachem mego przedramienia mrucząc przy tym następnie komplementując - mmmmmmmmm tato i to jest zapach tak masz pachnieć taki słodki mniam. Córcia lat7
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O perfumach ogólnie