Teraz jest 16 stycznia 2019, 19:46 - Śr

• Reklama

Za co zgarniacie komplementy ?

Ogólne rozmowy o świecie perfum.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

icu

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: Za co zgarniacie komplementy ?

Post09 stycznia 2019, 10:47 - Śr

"Niestety" ale tak wygląda rzeczywistość. Co prawda nie na sobie (dawno, nie używałem) ale bardzo często jak jakiś znajomy użył (różnych) STR8 i podobnych to Panie pozytywnie komentowały zapach w biurze. Są to zapachy powszechne, a na pewno częściej spotykane niż np. EN dlatego przyzwyczajenie sprawia, że ludzie oceniają jest pozytywnie (90% tego typu perfum jest tzw. przyjemniaczkami), mimo że bardziej lub mniej trąci sztucznością itp.
SPRZEDAMFLAKONY CHAHSC / DHC 07 / LOEWE 7 / CH MEN i inne...
--------------->>> viewtopic.php?f=52&t=22456 <<<-----------------

biaggi0303

Bardzo aktywny forumowicz

Post09 stycznia 2019, 10:54 - Śr

jasna sprawa, ale milo uslyszec komplement za potocznie zwanego "psikaczem do kibla" majac taka swiadomosc na temat perfum jak My ;)
Papa sie cieszy bardziej niz komplement za Amłaża, Creeda czy inne hooje muje, bo przeciez noszac tak drogie perfumy to wrecz obowiazek zeby komplementowac :lol:

ts-

Forumowicz

Post09 stycznia 2019, 22:04 - Śr

biaggi0303 napisał(a):druga, ktora ogarnia temat perfum codziennie jak wchodze zgaduje czym pachne, dzisiaj uslyszalem... Lalique EN?, Sycomore?, Coromandel?, Molecule? Nie to tylko STR8 Ahead odparlem ;)

No, jak to wszystko zestawia ze STR8, to chyba nie do końca ogarnia ;) ...Może zna marki i nazwy kompozycji, ale jak sprowadza wszystko do wspólnego (taniego, syntetycznego) mianownika to zmysłów jednak nie ma wyczulonych (chyba że STR8 popełnił jakiś cud). Nie znam akurat tego STR8, ale o ile znam EN i Sycomore (które można ze sobą pomylić) to gdzie tu do Coromandel i M01?

...Wracając do tematu, to ...zależy co kto lubi. Moja siostra lubi aromatyczne, klasyczne, męskie perfumy i drzewne przyjemniaki. Komplementuje mi Terre d'Hermes (we wszystkich odmianach), PdM Nisean, CK for Men, Dsquared He Wood RM. Na orientalną niszę, kadzidlaki i inne dziwactwa nie zwraca uwagi (bądź z kultury nic nie mówi, bo to kochana i pozytywna osoba jest).

biaggi0303

Bardzo aktywny forumowicz

Post10 stycznia 2019, 13:11 - Cz

wie co mam i probowala dopasowac ten zapach do flakonow, ktore posiadam... (czy slusznie to juz kwestia indywidualna). Nie wiedziala, ze to nowy Str8 8-)
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do O perfumach ogólnie