Teraz jest 07 kwietnia 2020, 06:34 - Wt

• Reklama

Wiekszosc perfum mi sie nie podoba

Ogólne rozmowy o świecie perfum.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

zamek

Re: Wiekszosc perfum mi sie nie podoba

Post14 lutego 2019, 15:29 - Cz

Rafal, upodobalem sobie Boss Bottled, CK Obsession, Dior Fahrenheit, Guerlain Vetiver, Guerlain L'Homme Ideal, Guerlain Heritage, YSL M7 Out Absolu oraz YSL Kouros.

Podoba mi sie zadziornosc i kontrowersyjnosc Kouros - szukam teraz czegos o rownie bezczelnym zachowaniu. Fajnie ktos to opisal na Fragrantica: "I feel I am competing with an oily mammal sitting tail-forward on my shoulder. The mammal insists you will smell it. Yes, you will."

Lubie Chanel Antaeus, ale on nie lubi mnie - na mojej skorze znika bardzo szybko.

Nie lubie Aventus Creed - to albo czyni mnie hipsterem albo moj nos jeszcze nie jest gotowy.

Wydalem juz mala fortune na odlewki...

PROSZĘ UŻYWAĆ JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PISANIU POSTÓW

psrus

Forumowicz

Post20 lutego 2019, 09:07 - Śr

Ja niestety mam podobnie. Obecnie podobają mi się tylko 2 zapachy na tyle by ich używać. Dziwię się trochę wielu użytkownikom tutaj, w jaki sposób są w stanie stworzyć takie kolekcje jakie posiadają, bo ja dawno już nie natknąłem się na zapach, który uznałbym za warty zakupu, a co dopiero żeby mieć kilkanaście-kilkadziesiąt flaszek jak niektórzy. Że jest ładny, to mi nie wystarczy. Ja muszę mieć jakąś relację z zapachem, on musi coś mówić o mnie, i w jakiś sposób mnie wyrażać. Większość perfum jest dla mnie nijaka, nudna, bez duszy, i nie mówi nic. Są, bo są. Może to w pewnym sensie błogosławieństwo dla mnie i mojego portfela.

byluś

Aktywny forumowicz

Post20 lutego 2019, 09:30 - Śr

Zdradź co to za zapachy, które odzwierciedlają Ciebie.

bassfreak

Forumowicz

Post26 lutego 2019, 09:52 - Wt

ja mam tak że podoba mi się głównie jedna grupa perfum np dior sauvage , bleu de channel , acqua di gio / profumo , dylan blue , prada luna rosa carbon itd
te zapachy dla mnie są użyteczne nawet zimą , takiego słodkiego JPG ultra male tylko do klubu bo normalnie w zimie by mnie zamęczył

supermariobros

Ultra Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post26 lutego 2019, 10:02 - Wt

psrus napisał(a):Większość perfum jest dla mnie nijaka, nudna, bez duszy, i nie mówi nic. Są, bo są.

Śmiem twierdzić, że mało jeszcze poznałeś ;)
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Artplum

Sensei Perfuforum

Post26 lutego 2019, 13:19 - Wt

Ale trudno odmówić mu racji.
Większość z tego, co stoi na półkach sieciówek rzeczywiście jest dosyć nijaka, zwłaszcza jeśli ma się już jakieś rozeznanie
Artur

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post26 lutego 2019, 13:30 - Wt

Artplum napisał(a):Ale trudno odmówić mu racji.
Większość z tego, co stoi na półkach sieciówek rzeczywiście jest dosyć nijaka, zwłaszcza jeśli ma się już jakieś rozeznanie

Tutaj też się zgodzę, ale kolega napisał dość ogólnie, że większość perfum jest nijaka.
To co stoi na półkach w seiciówkach stanowi, ile? 10%? 5% wszystkich perfum? Także nie wiem, czy stwierdzenie, iż większość perfum jest nijaka jest trafne.
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Artplum

Sensei Perfuforum

Post26 lutego 2019, 16:03 - Wt

Wydaje mi się, że perfumy powszechnie dostępne (Sephory, Douglasy, Rossmanny, Superapteki itp itd., do Biedronek i Carrefourów włącznie) to jednak znacznie większy udział.
Artur
Poprzednia strona

Powrót do O perfumach ogólnie