Teraz jest 14 października 2019, 02:09 - Pn

• Reklama

Insurrection II Pure - Chetni ?

Ogólne rozmowy o świecie perfum.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Peterr

Forumowicz

Insurrection II Pure - Chetni ?

Post12 lipca 2016, 22:31 - Wt

Niedługo będę pokonywał trasę PL-UK i zastanawiam się, czy przy obecnym notowaniu funta zakup jednego z najlepszych zamienników Aventusa (według ocen na fragnie) za kwotę 110zl to dobra okazja ? Niby można na allegro dostać za 10% więcej raptem, wiec czy w ogóle jest sens się fatygować ? Byłby ktoś chętny na flakon ? Ja zapewne i tak wezmę bo cena wydaje się być śmieszna w porównaniu do Aventusa :|

Ps.: Nie pisze w dziale wspólnych zakupów bo nie wiem czy w ogóle ktoś będzie chętny.
http://www.perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=21084&p=540782#p540782 Amouage Overture, ARMAF, Lattafa oraz inne 'Araby' na sprzedaż!

Bendigo

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Insurrection II Pure - Chetni ?

Post13 lipca 2016, 07:40 - Śr

Znalazłem na Allegro za 119 zł, jeśli kupisz go taniej, to chętnie wezmę jedną sztukę.

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post13 lipca 2016, 07:44 - Śr

Peterr napisał(a):Niedługo będę pokonywał trasę PL-UK i zastanawiam się, czy przy obecnym notowaniu funta zakup jednego z najlepszych zamienników Aventusa (według ocen na fragnie) za kwotę 110zl to dobra okazja ? Niby można na allegro dostać za 10% więcej raptem, wiec czy w ogóle jest sens się fatygować ? Byłby ktoś chętny na flakon ? Ja zapewne i tak wezmę bo cena wydaje się być śmieszna w porównaniu do Aventusa :|

Ps.: Nie pisze w dziale wspólnych zakupów bo nie wiem czy w ogóle ktoś będzie chętny.

bzdura na resorach. szkoda kasy

Jedyny sensowny zamiennik Aventusa to na zimę M.Micaleff, Z letnich wersji to ew. Mancera. Oba są podobne, momentami nawet bardzo. Ale to nie jest Aventus.
Ostatnio edytowano 13 lipca 2016, 07:49 - Śr przez grzegorz01, łącznie edytowano 3 razy

Deco79

Aktywny forumowicz

Post13 lipca 2016, 07:45 - Śr

Też chętnie wezmę 1 sztukę ;) jak cena będzie atrakcyjna

Kruszyn

Forumowicz

Post13 lipca 2016, 07:50 - Śr

Ja chętnie sztukę wezmę na próbę ;)
Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce,
tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc : "ALE TO BYŁA JAZDA!"
:)

Deco79

Aktywny forumowicz

Post13 lipca 2016, 08:08 - Śr

grzegorz01 napisał(a):
Peterr napisał(a):Niedługo będę pokonywał trasę PL-UK i zastanawiam się, czy przy obecnym notowaniu funta zakup jednego z najlepszych zamienników Aventusa (według ocen na fragnie) za kwotę 110zl to dobra okazja ? Niby można na allegro dostać za 10% więcej raptem, wiec czy w ogóle jest sens się fatygować ? Byłby ktoś chętny na flakon ? Ja zapewne i tak wezmę bo cena wydaje się być śmieszna w porównaniu do Aventusa :|

bzdura na resorach. szkoda kasy

Jedyny sensowny zamiennik Aventusa to na zimę M.Micaleff, Z letnich wersji to ew. Mancera. Oba są podobne, momentami nawet bardzo. Ale to nie jest Aventus.

Może nie jest to 1:1 Aventus ale i tak jest to przyjemny zapach o dość dobrych parametrach użytkowych.

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post13 lipca 2016, 08:12 - Śr

jeżeli tak patrzeć to czemu nie.

protestuję tylko przed powtarzaniem mantry, że to dobra kopia Aventusa.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post13 lipca 2016, 08:17 - Śr

Co jak co, ale Insurrection II Pure oceniłbym na większe podobieństwo do Aventusa niż Mancera.
Zapach na pewno wart tych 110-120 złotych bez żadnych wątpliwości!
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post13 lipca 2016, 08:21 - Śr

no cóż mogę tylko pozazdrościć, ze Twój nos tak Ci mówi.

Co do ceny, to owocowe siuśki można dostać za połowę tej ceny więc czy warto dać 2x więcej za coś co i tak nie jest tym czym by chciało być to sprawa indywidualna.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post13 lipca 2016, 08:38 - Śr

Nie kupuję i nie używam Mancery czy Pure II Insurrection jako zamiennika dla Aventusa.
Mam wszystkie trzy ale w zależności od nastroju i pogody używam jednego z nich.
Co osoba to zdanie, ale uważam, że warto kupować zapachy, które dobrze/bardzo dobrze naśladują dużo droższe klasyki. Czasami nawet, może komuś bardziej przypaść do gustu tańsza wersja- nic w tym chyba złego (i nie piszę tu akurat o sobie- wszystkie wymienione powyżej trzy zapachy są moim zdaniem warte poznania bez wyraźnego wskazania na konkretny jeden).
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Kiszonyogor95

Super Perfumaniak

Post13 lipca 2016, 08:53 - Śr

Możliwe że też bym się skusił na jedną flaszeczkę, w zależności od ostatecznej ceny ;)
Może coś ponegocjujesz? :D

Peterr

Forumowicz

Re:

Post13 lipca 2016, 09:51 - Śr

Kiszonyogor95 napisał(a):Możliwe że też bym się skusił na jedną flaszeczkę, w zależności od ostatecznej ceny ;)
Może coś ponegocjujesz? :D

Zobaczymy czy da rade, ale skoro chetni sa to wkrotce otworze oddzielny temat bo w podrecznym to bede mial ograniczona ilosc ktora moge zabrac wiec lepiej zaklepac.
http://www.perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=21084&p=540782#p540782 Amouage Overture, ARMAF, Lattafa oraz inne 'Araby' na sprzedaż!

Arcadar

Bardzo aktywny forumowicz

Post16 lipca 2016, 18:03 - So

Na Aleperfumeria są po 119 zl
Ps Mam Aventusa, Cedrat Boise i Insurrection - jak dla mnie bliżej do Aviego ma Insurrection. CB stoi kompozycyjnie nieco dalej. Powiedziałbym, że Insurrection jest podobny do Aviego, a CB to ten sam charakter zapachu - też z grupy owocowych, jednak to nie ten sam zapach - moja wypowiedź dotyczy jedynie kompozycji, a nie parametrów czy jakości użytych składników.
Na podium za całokształt ustawiłbym tak:
1. Creed
2. Mancera
3. Reyane

Powrót do O perfumach ogólnie