Teraz jest 21 listopada 2019, 09:58 - Cz

• Reklama

Smieszna sytuacja w drogerii

Ogólne rozmowy o świecie perfum.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

rabarbary

Super Perfumaniak

Re: Smieszna sytuacja w drogerii

Post07 września 2017, 18:56 - Cz

Ja ostatnio gdy konsultanki podlatują pytać czy czegoś szukam, to radośnie potakuję i proszę o pomoc.
Bo owszem, szukam, grzecznie wymieniam:
Shalimar Souffle Intense
Bottega Veneta Eau de Velours
AURA Mugler.
I jakoś tracą chęć do pomocy :roll:

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Post07 września 2017, 19:31 - Cz

Piotek - Robert jest po to , żeby kosultantki były bardziej napalone :lol: :lol: :lol:

Ale się zbekałem przy tej historii :D

rabarbary napisał(a):I jakoś tracą chęć do pomocy :roll:

Ode mnie uciekają , gdy mówię , że szukam zapachu numer 574 do mojej skromnej kolekcji :lol:

lukesho

Moderator

Post07 września 2017, 19:57 - Cz

Lucjan, a jak bierzesz próbki z perfumerii to też Ci od razu odlewają 30 ml? :mrgreen:

dabell

Post08 września 2017, 14:20 - Pt

Dwie sytuacje z dwóch ostatnich tygodni:
1. D. - wpadamy z mężem przelotem do Douglasa, bo chcę mu pokazać Lalique Encre Noir (po poczytaniu forum 8-) ). Od wejścia interesuje się nami konsultantka i uśmiecha się radośnie jak słyszy czego potrzebujemy. Z rozmowy wynika, że tylko ona sprzedaje cięższe kalibry, bo sama tylko je lubi, żadna koleżanka nie waży się pokazywać takich klientom :roll: - pokazuje nam Bentleya For Men Absolute (to po informacji, że mąż kochał Gucci PH), potem proponuje Armaniego Eau de Nuit Oud. Pozytyw.
2. Czekam na syna i wchodzę do S. - młody lat 15,5 jest na początku drogi zapachowej, używa Armani Code Ice (podkradziony z puli nietrafionych prezentów taty). Patrzę na Chanelki- różne wersje AHS, psikam na blotery, wącham. Podchodzi pani i pyta czy może pomóc. Mówię, że szukam czegoś dla syna, nastolatka, a w domu jego tato raczej cięższe kalibry używa.
Pani na to, że na Chanel to on ma jeszcze czas, bo jak zacznie od Chanel to czego będzie używał po 30-tce :D - tylko Tom Ford mu chyba zostanie?! :lol: Za moment wchodzi młody (wygląda na kilka lat starszego) i pani pokazuje mu jednak Chanel, młody wącha - podobają się i owszem, ale to nie efekt wow, na który chyba pani liczyła. W końcu zdesperowana sięga po Noir Toma Forda - i tu młody po 1 niuchu ma banana na twarzy i mówi: tak to jest super :) .
Gdybyście widzieli konsultantkę :lol: - mina bezcenna. Wiem, że Noir jest raczej lżejszym i gorzej od pozostałych ocenianym dziełem TF, ale jednak. Aż miałam ochotę powiedzieć - "a nie mówiłam" :) .

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Post08 września 2017, 14:42 - Pt

lukesho napisał(a):Lucjan, a jak bierzesz próbki z perfumerii to też Ci od razu odlewają 30 ml? :mrgreen:

Taaa... Idę do jednej rudej i mówię - " bejbe , 30 ml to mój signejczer " :lol: :lol: :lol:

A tak na poważnie , to chciałbym znaleźć w stacjonarce coś , co byłoby warte próbki , niestety nic ciekawego poza Uomo Casual Life od długiego czasu nie spotkałem

Jester

Perfumaniak

Post08 września 2017, 16:23 - Pt

Jeśli już niestety zostanę zaatakowany pytaniem, czy " w czymś pomóc ?" to mówię, że brakuje mi tysiąc zł. do pierwszego,
albo jeśli proponują zobaczenie jakiegoś zapachu, od razu się zgadzam, ponieważ jeszcze żadnego nigdy nie widziałem :mrgreen:
Poprzednia strona

Powrót do O perfumach ogólnie