Teraz jest 10 sierpnia 2020, 09:51 - Pn

• Reklama

Perfumy WOŚP Music

Ogólne rozmowy o świecie perfum.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

jazon

Aktywny forumowicz

Re: Perfumy WOŚP Music

Post28 stycznia 2020, 13:58 - Wt

Machiavelli, nie jestem w stanie zweryfikować tych informacji, ale nie widzę powodu dlaczego ktoś z Q. miałby wymyślać taką historię.
Wiem, że perfumy po zmieszaniu zostały wysłane do laboratorium - zapewne w celu analizy składu chemicznego.
Na kwestie czysto ekonomiczne, akurat w przypadku akcji na WOŚP, patrzyłbym z przymrużeniem oka.
Profil Fragrantica: https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/19140/

Poszukuję korka do Guerlain Homme (w nowej szacie)

kubanczyk

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post28 stycznia 2020, 14:16 - Wt

Ja zamówiłem na rozbiórkę butelkę. 30minut po odebraniu, zbiłem pełniutką:)
Właśnie zamówiłem kolejną. To bardzo fajny zapach. Ja wyczuwam tu jeszcze coś, rodem z Durbano Amethyst.
Jestem zwolennikiem WOŚP, więc chociaż pieniądze nie pójdą na marne:)
viewtopic.php?f=52&t=28407- Wiele ciekawych flakonów niszowych i mainstreamowych !

streak

Forumowicz

Perfumy WOŚP Music

Post28 stycznia 2020, 14:45 - Wt

Z biznesowego punktu widzenia taki microbatch z gotowca ma sens. etycznie to raczej watpliwe. Ale wiadomo nie od dzisiaj biznes raczej nie jest etyczny. a dwa ze jesli wosp generalnie ppstrzegana jest na plus i ok, nie znaczy ze nie ma za uszami dziwnych posuniec etycznie kiepskich.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
I tak powiem..

Greg

Aktywny forumowicz

Post28 stycznia 2020, 16:13 - Wt

Raczej bym obstawiał na użycie gotowych półproduktów (akordów), które podpisany pod kompozycją nos zmieszał, a które jednocześnie występują w innych kompozycjach niszowych. Ciężko chyba zmieszać kilka pełnych, kompletnych zapachów tak, aby utworzyły kolejną, raczej spójną i gładką kompozycję - mam wrażenie, że dochodziłoby do zgrzytów na rożnych etapach rozwoju zapachu.

A sam WOŚP Music jest raczej dość spójny i przyjemny.

nisha

Post29 stycznia 2020, 12:49 - Śr

jazon napisał(a):Mogę Wam zdradzić, że ten zapach to miks różnych perfum, m.in. Perris Mote Carlo Oud Imperial.

Wyobraziłam sobie ludzi tłukących flaszki w jakiejś piwnicy i wylewających zawartość do wiaderka :D

A teraz żarty na bok.

Zanim "Music" został stworzony, oczywiście że Missalowie musieli ustalić z Jurkiem Owsiakiem, jaki typ zapachu ma powstać i jaki trzeba obrać kierunek. W tym celu były pokazywane różne zapachy z oferty Quality (Perrisy i Montale również, więc może stąd ta teoria spiskowa? :D). Zapach był tworzony w jednym z włoskich laboratoriów, pod okiem perfumiarza Douglasa Morela. Różne wersje były testowane w Quality na Bemowie oraz wysyłane do ekipy WOŚP.

W końcu powstała taka wersja, która zachwyciła wszystkich - i to właśnie jest dostępne w sklepiku WOŚP oraz stoi na półkach w Q.
Koniec. Kurtyna.

P.S. Też mam flakonik. No, miałam. Mąż podebrał :D
Zaświadcza się niniejszym, że okaziciel niniejszego zaświadczenia, Mikołaj Iwanowicz, spędził wyżej wymienioną noc na balu u szatana, gdzie został zaangażowany jako środek lokomocji... otwórz, Hella, nawias, a w nawiasie napisz "wieprz".
Fr Fr

jazon

Aktywny forumowicz

Post29 stycznia 2020, 20:48 - Śr

Dzięki za przepisanie oficjalnej wersji z materiałów marketingowych i dodatkowy wątek humorystyczny.
Profil Fragrantica: https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/19140/

Poszukuję korka do Guerlain Homme (w nowej szacie)

nisha

Post30 stycznia 2020, 09:10 - Cz

jazon napisał(a):Dzięki za przepisanie oficjalnej wersji z materiałów marketingowych i dodatkowy wątek humorystyczny.

Dzięki za ironię i przepraszam, że zniszczyłam Ci taki piękny, soczysty spisek :mrgreen: Znam materiały prasowe, sama je swojego czasu wklejałam na Forum o Perfumach, i wierz mi lub nie, ale nie musiałam ich czytać przed napisaniem swojego posta - bo brałam w tym udział i wiem, jak to wyglądało "od kuchni".
Zaświadcza się niniejszym, że okaziciel niniejszego zaświadczenia, Mikołaj Iwanowicz, spędził wyżej wymienioną noc na balu u szatana, gdzie został zaangażowany jako środek lokomocji... otwórz, Hella, nawias, a w nawiasie napisz "wieprz".
Fr Fr

k2cl

Forumowicz

Post30 stycznia 2020, 11:26 - Cz

"Jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów".

G. W. F. Hegel

:)

kermit223

Forumowicz

Post27 czerwca 2020, 00:22 - So

Perfumy chyba cieszyły się sporym zainteresowaniem i wyprodukowali więcej sztuk gdyż obecnie można je kupić w Sephorze. Jeżeli wierzyć stronie internetowej to są nawet dostępne stacjonarnie w moim mieście choć testerów zapewne nie będzie.

aleksander

Super Perfumaniak

Post27 czerwca 2020, 08:41 - So

turbosnail napisał(a):limitka 500 szt? jak wywąchają $$$ to będzie następna tura limitek 500 szt :D

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post30 czerwca 2020, 18:29 - Wt

S perfumy WOSP maja chyba tylko online stacjonarnie ich nie widzialem u mnie w miescinie

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post01 lipca 2020, 08:02 - Śr

Trzepnięcie trochę ponadprogramowo nielimitowanej kasy na "limitowanym" zapachu nie jest przecież niczym zdrożnym :D .

kermit223

Forumowicz

Post04 lipca 2020, 07:04 - So

Belial Lord napisał(a):S perfumy WOSP maja chyba tylko online stacjonarnie ich nie widzialem u mnie w miescinie

W Białymstoku są stacjonarnie tylko nie stały na półkach razem z innymi - konsultantki trzymały je przy kasie. Gdy poprosiłem bez problemu dostałem psik na nadgarstek. Świetne perfumy jak będę miał wolne 300 zł to chyba się słyszę.

Bazyli

Super Perfumaniak

Perfumy WOŚP Music

Post04 lipca 2020, 07:08 - So

W Płocku stoją na odzielnym stojaku z plakatem Owsiaka i informacją, że pieniądze są przeznaczone na działalność fundacji, jest dostępny tester.

Bazyli nadaje mobilnie...
Good Life, Xeryus Rouge, Kouros, Zino, Gentleman, Eternity, Declaration, Egoiste, Cacharel PH, Fleur du Male, Obsession, Roma, Jaipur - Mnie się podobają zapachy, które już raz czułem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję :D

1947

Forumowicz

Post11 lipca 2020, 16:18 - So

Dzisiaj wąchałem je w S i muszę przyznać, że ma mocarne parametry - projekcję jak i trwałość. Przypominają mi GPH I / BA. Trochę męczą po dłuższym czasie (psiknąłem na przedramię około 6 godzin temu, nadal potężnie projektuje). Na. 300 zł na pewno są warte.
Poprzednia strona

Powrót do O perfumach ogólnie