Teraz jest 14 października 2019, 03:08 - Pn

• Reklama

Francesca Bianchi / Lost in Heaven / The Black Knight

Nowości i zapowiedzi perfum sieciowych i niszowych
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

pblonski

Aktywny forumowicz

Francesca Bianchi / Lost in Heaven / The Black Knight

Post18 września 2019, 13:32 - Śr

https://www.francescabianchiperfumes.com/product/the-black-knight-30-ml/

coming in October
30 ml extrait de parfum

Artemisia, Caraway, Honey, Bulgarian Rose, Narcissus, Iris butter, Beeswax, Cederwood, Vetiver, Patchouli, Oakmoss, Leather, Patchouli

https://www.francescabianchiperfumes.com/product/lost-in-heaven-30-ml/

coming in October
30 ml extrait de parfum

Grapefruit, Green Tangerine, Orange Flower Absolute, Jasmin, Ylang Extra, Mimosa, Magnolia, Cumin, Cinnamon, Coriander, Ambergris, Musk, Castoreum, Beeswax, Iris Butter, Ciste Absolute, Opoponax, Heliotrope, Vetyver, Sandalwood, Patchouli, Tonka Bean

Machiavelli

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Francesca Bianchi / Lost in Heaven / The Black Knight

Post18 września 2019, 13:41 - Śr

Właśnie dziś skończyłem zbiorczą reckę pełnej (no, teraz już niepełnej :lol: ) kolekcji od Francesci. Wielce jestem ciekaw tych dwóch nowości, bo testując pozostałem zauważyłem, że z każdą premierą wychodziło coraz lepiej. Wciąż to zapachy w artisanowych, surowych klimatach, ale Etruscan Water i Lover's Tale bardzo przyjemnie się nosi. A siła rażenia tego ostatniego na wiele lat zapadnie w mojej pamięci. ;)

Generalnie styl zapachów Franceski jakoś tak mi pasuje do oczekiwań wielu osób z tego forum, więc polecam testy, myślę że się nie zawiedziecie.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

Powrót do Nowości i zapowiedzi