Teraz jest 23 sierpnia 2019, 05:18 - Pt

• Reklama

Dior Sauvage Parfum

Nowości i zapowiedzi perfum sieciowych i niszowych
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

usel

Forumowicz

Re: Dior Sauvage Parfum

Post09 sierpnia 2019, 07:40 - Pt

Mam ważenie, że Carlos trochę walczył, bo nie za bardzo wiedział co powiedzieć, a potem trochę się z tego tłumaczy :D :D :D Czyli na zachodzie baz zmian ;)

slawekwch

Forumowicz

Post09 sierpnia 2019, 09:07 - Pt

Lubię EDT i EDP, chętnie sprawdzę także tę wersję, choć coś czuję, że na początku ceny wywalą jakieś z kosmosu

Antarjami

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post09 sierpnia 2019, 12:29 - Pt

Carlosa lubie ale w jego 'review' widzę tylko gestykulacje rękoma i strasznie "bogate słownictwo" ;) Nic nam dokładnie nie n przekazał.

turbosnail

Ultra Perfumaniak

Antarjami

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post09 sierpnia 2019, 12:39 - Pt

oglądam i ciągle to samo :D ze to nie pchanie jak zel z edt.. i macha rękoma jakby muchy przeganiał ;)
Gościa lubię bo przynajmniej jest zawsze soba.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post09 sierpnia 2019, 12:43 - Pt

Carlos to ma dobre recenzje z dziewczynami, jak wali driny, widać później jak mu fajnie uderza ten alko do głowy :lol:
Pocieszny jest :D
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

turbosnail

Ultra Perfumaniak

Post09 sierpnia 2019, 12:46 - Pt

jak na pierwsze wrażenie z małej odlewki i obietnicę pełnej recenzji po dorwaniu się do flakonu, to to co powiedział, na chwilę obecną jak najbardziej OK.
Mirx też zrozumiał :)

Spasticink

Bardzo aktywny forumowicz

Dior Sauvage Parfum

Post10 sierpnia 2019, 08:32 - So

Róbcie szybko zapasy bo kolejne reformy edt i edp już w tym roku :D

disaster3

Super Perfumaniak

Dior Sauvage Parfum

Post10 sierpnia 2019, 09:54 - So

Bez przesady. Nie jest typ zapachu dla którego warto robić zapasy ;)

Powstał aby mieć mocne i wielkie wejście w massmarket. Takie zapachy powstają cyklicznie i są zastępowane kolejnymi nowościami. Sorry taki cykl tego typu produktów.

Zapasy to można robić czegoś nietuzinkowego. Jak chociażby DHP ;)

Mam jeszcze ze 20-30 ml Sauvage EDT z 2015 (chyba) i jak wypsikam to tęsknić nie będę. Ot piskacz, którego zdarza mi się użyć jak nie mam pomysłu danego dnia co psiknac.
Dla mnie to typ tzw. „Do tańca i do różańca” :)
Sprzedam
Korek od Loewe Solo Loewe Platinum 100ml chętnie kupię!!

Marcin__

Super Perfumaniak

Post10 sierpnia 2019, 12:51 - So

Jak sobie porównuję ile osób pachnie Sosydżem lub jego wariacjami, a ile Bleu to decyduję, że zostaję przy Chanel.

Nie robi na mnie wielkiego wrażenia ta premiera, Sauvage stał się dla mnie obojętny.
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

mateuszolech

Forumowicz

Post11 sierpnia 2019, 11:22 - N

Sauvage jest beznadziejne w każdej wariacji, chemiczna masakra, śmierdzi, wiem, że jest mega popularny i ma swoich fanów... miałem kilka testów i za każdym razem byłem na nie. Próbowałem zrozumieć ten fenomen i nie jestem w stanie, nie chodzi nawet o moje gusta zapachowe, bo doceniam świetny zapach nawet jak osobiście bym go nie nosił, natomiast Sauvage to jeden syntetyczny monolit. Bleu de Chanel jest na wyższym poziomie, ale szczerze jak na Chanel wysokich lotów też nie jest, nawet Parfum, niby bardziej drzewne, niby lepsze, ale jednak nie... Z produktów Chanel dla mas chyba klasyczne Allure i Egoiste trzyma poziom.

Marcin__

Super Perfumaniak

Post11 sierpnia 2019, 11:27 - N

...i Antaeus, ale to już offtopic :)
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

mateuszolech

Forumowicz

Post11 sierpnia 2019, 12:13 - N

a tak o nim zapomniałem :P

dawit123

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Dior Sauvage Parfum

Post11 sierpnia 2019, 12:26 - N

mateuszolech napisał(a):Sauvage jest beznadziejne w każdej wariacji, chemiczna masakra, śmierdzi, wiem, że jest mega popularny i ma swoich fanów... miałem kilka testów i za każdym razem byłem na nie. Próbowałem zrozumieć ten fenomen i nie jestem w stanie, nie chodzi nawet o moje gusta zapachowe, bo doceniam świetny zapach nawet jak osobiście bym go nie nosił, natomiast Sauvage to jeden syntetyczny monolit. Bleu de Chanel jest na wyższym poziomie, ale szczerze jak na Chanel wysokich lotów też nie jest, nawet Parfum, niby bardziej drzewne, niby lepsze, ale jednak nie... Z produktów Chanel dla mas chyba klasyczne Allure i Egoiste trzyma poziom.

EDT moim zdaniem niedokończona wersja.
EDP jest jakby bardziej doporacowane i wypolerowane.

Tak czy inaczej kupiłem EDT w dniu premiery i bardzo dobre mi się go nosiło przez rok. Di tego był to mój najbardzie komplementowany zapach.
Teraz nie mogę go znieść... o tak, coś się przestawiło.
[S] DEKANTY, FLAKONY - MFK BR540, Aventus + inne

Kontakt ze mna w weekendy może być utrudniony.

Krzy

Forumowicz

Post14 sierpnia 2019, 14:47 - Śr

Wybrałem się dziś do tilburga w poszukiwaniu sauvage parfum. W Douglasie nie było, ale był w ici paris xl. Poprosiłem panią o psikniecie na dłoń (z racji tego, że testery oraz produkty są za lada gdzie klient nie może wyjść). Otwarcie mam wrażenie że świeże czyli bergamotka które trwało chwilę, a później wyszły rzeczy kadzidlane +lekko słodkie. Nie urwało mi to tyłka. EDT bardziej mi się podoba i chyba jest najlepsze z tego wszystkiego. Nie będzie to masterpiece jak napisał Antarjami. Projekcja też mi się wydawała licha. Dopiero jak ręką pomachalem to było czuć. Nawet moja pani to stwierdziła. Cenowo 133€ za 100 i 95€ za 60 coś koło tego. Na pewno zrobię globala następnym razem, ale nie oczekuje, że zmieni się coś i będę pożądał butelki. Tyle na pierwszy mini test jeśli można to tak nazwać.

Na pewno mogę dodać, że jest trwały i to bardzo co prawda bliskoskornie ale trwały. Mycie rąk i prysznic po kilku godzinach nie zmywa go do końca bo jeszcze się tli na skórze. Kobita mówi że pachnie po dluzszym czasie tak jak savaz edt czyli jak to ona mówi jak coś czym pachnie każdy czyli coś wspólnego musi mieć aczkolwiek nie potwierdzę. 10h wytrzymał.

Lucjan

Moderator

Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Nowości i zapowiedzi