Teraz jest 07 kwietnia 2020, 09:38 - Wt

• Reklama

kilka nowych zapachów, wizyta w S. i pierwsze wnioski...

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

domurst

Perfumaniak

Re: kilka nowych zapachów, wizyta w S. i pierwsze wnioski...

Post09 października 2011, 11:11 - N

pirath napisał(a):a ja patrzę globalnie na ich gospodarkę i politykę przyjazną firmom, łatwość z jaką przyciągają inwestorów i jak zręcznie łączą swą tradycją z nowoczesnością...
i oczywiście spory plus za ich kuchnię, napitki i fenomenalnie siarczyście soczyste przekleństwa :D

To bardziej kwestia pragmatyzmu, który niewątpliwe ukształtowało na Węgrzech tradycja "ekumenizmu". Ale przy tamtejszej scenie politycznej i sposobie prowadzenia dyskursu, konflikt na linii PO-PiS jest jak kłótnia dzieci w przedszkolu.
Luksus dla mnie - piękna kobieta u boku, perfumy i dobre espresso

Opium dla mas - blog o męskich perfumach
Fragrantica PL - mój profil

Legis

Aktywny forumowicz

Post09 października 2011, 11:12 - N

domurst napisał(a):Miałem podobne wrażenie dyskutując w wątku "krem pod oczy" :) gdzie każda próba polemiki i dyskusji kończyła się przysłowiowym "wykręceniem rąk do tyłu i przyciśnięciem butem do gleby"

O to to. Najlepsze w tym wszystkim, że za każdym razem podstawą takiej, a nie innej opinii jest tajemna wiedza. Zero źródeł, zero linków do naukowej prasy. Wszystko na zasadzie: Słuchajcie gawiedzi, tako rzekę ja!!! Spijajcie perłę płynącą z ust mych korali, bo zaprawdę dobrze powiadam :)

pirath

Super Perfumaniak

Post09 października 2011, 11:12 - N

nie przesadzajmy z tym wykręcaniem rąk... jeśli ktoś się czuje mocny w jakimś zagadnieniu bo to jego "konik" - to plus za chęć dzielenia się tą wiedzą...
ale życie i liczne grono lekarzy utwierdziło mnie w przekonaniu, że każdy ma swą złotą receptę na życie, dietę i gdzie 4 polaków tam 5 opcji politycznych, więc do wszelakich zaczytanych i zasłyszanych rewelacji podchodzę z rezerwą...
widać nie wszystkim udało się zapanować nad swym zamordyzmem i powstała mała hegemonia... grunt to nauczyć się szanować prawo drugiej osoby do własnego zdania...
myślę że kolega dał się ponieść nerwom ale emocje zapewne opadną, a wnioski zostaną wyciągnięte ;)

domurst

Perfumaniak

Post09 października 2011, 11:13 - N

Ja jestem generalnie spokojny i jak widzę, że jak ktoś się mocno zapędza to po prostu odpuszczam i tyle, bo "nie mój cyrk, nie moje małpy". Ale jest to delikatnie niestosowne gdy ktoś na wieść o spożywaniu przez mnie pieczywa zaczyna straszyć mnie lekarzem i roztacza wizję szpitalnej poczekalni :) Dobra, że tak powiem, ciach bajera :)
Luksus dla mnie - piękna kobieta u boku, perfumy i dobre espresso

Opium dla mas - blog o męskich perfumach
Fragrantica PL - mój profil

Legis

Aktywny forumowicz

Post09 października 2011, 11:13 - N

pirath napisał(a):grunt to nauczyć się szanować prawo drugiej osoby do własnego zdania...

Niczego mądrzejszego ponad powyższy cytat napisać się w tym temacie nie da.

I już słowem zakończenia powiem, tylko że każdy kto radzi zastąpienie węglowodanów jajkami w mojej opinii jest szarlatanem (mogę przedstawić naukowe opracowania, na ten temat - ludzki organizm bardzo potrzebuje "dobrych węgli" czyli tych złożonych), nie chciałem już jednak zaczynać, bo miałbym scysję w dwóch wątkach.

Legis

Aktywny forumowicz

Post09 października 2011, 11:14 - N

domurst napisał(a):Dobra, że tak powiem, ciach bajera :)

Tak jest :) Było minęło, zadziałał efekt separowania tych, z którymi nam nie bardzo po drodze.

Teraz można wrócić do tonu i poziomu rozmowy, które powodowały, że to forum jest miejscem, gdzie chce się zaglądać.

dandys

Bardzo aktywny forumowicz

Post09 października 2011, 11:15 - N

honoris causa
E: Dzień dobry, w czym mogę pomóc?
J: Szukam zapachu 'iw są lorę dżez', ponoć juz nie jest dostępny, a jego opis w internecie mnie zaintrygował.
E: If.. mógłby Pan powtórzyć? [If only you were smarter, baby...]
J: 'IW SĄ LORĘ DŻEZ'
E: Nie...

drogi honorisie, tutaj nie możesz mieć wyrzutów do pani że nie zrozumiała, ponieważ mówi się "iw sę lorą" :lol: :lol:
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1027/
Money for nothin' and chicks for free

LaFleur

Forumowicz

Post09 października 2011, 11:47 - N

A na wizażu mówią "iw są lorą". Tak na serio to sami francuzi kaleczą swój język niesamowicie, albo inaczej - mówią jak im się podoba.

Wejdźcie do perfumerii i powiedzcie "żiwąszi ksehriu ruż". Emocje gwarantowane. :lol:

Jest ciekawy temat o wymowie http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69166&page=31 jednak ja głównie wymawiam po angielsku (chyba że chcę przyszpanować), ponieważ 100% ekspedientek to zrozumie i nie będzie robiło maślanych oczu i marszczyło noska. :twisted:
Poprzednia strona

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna