Teraz jest 15 grudnia 2018, 21:16 - So

• Reklama

Próbki z Galilu - da radę?

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Simon

Bardzo aktywny forumowicz

Próbki z Galilu - da radę?

Post17 września 2011, 19:44 - So

Hej,

Kiedyś gdzieś obiło mi się o oczy, że w Galilu można się doprosić jakichś próbek, ale na stronie nic nie znalazłem, a na maila mi nie odpisali. Więc chciałem się zapytać bardziej doświadczone osoby, czy ktoś z Was coś kombinował z próbkami od nich? Bo zależy mi na sprawdzeniu Musc Ravageur i L'Air Du Desert Marrocain. A innego źródła nie znalazłem.
Ostatnio edytowano 23 października 2011, 16:09 - N przez Simon, łącznie edytowano 1 raz

piotrek

Aktywny forumowicz

Re: Próbki z Galilu - da radę?

Post17 września 2011, 19:48 - So

Tak, można zamówić, 10 zł za 2 ml. Albo 5 zł za 1ml.

Simon

Post17 września 2011, 19:54 - So

Super, bardzo dziękuję za wiadomość. Czyli to chyba telefonicznie muszę. Tak czy siak piękne dzięki za potwierdzenie :)

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post17 września 2011, 20:17 - So

To są małe próbki, bez atomizerka.

Biral

Perfumaniak

Post17 września 2011, 20:32 - So

Małe próbki bez atomizerka, duże z atomizerem. Kupiłem kilka ostatnio. Zdecydowanie polecam z atomizerkiem.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post17 września 2011, 20:34 - So

Czyli zmiany, bo jeszcze niedawno próbek z atomizerkiem nie mieli.

Biral

Perfumaniak

Post17 września 2011, 20:36 - So

Szkoda tylko , że nie można kupić kilkanaście próbek tych samych perfum :-)

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post17 września 2011, 21:03 - So

Prawda ( ha,ha,ha ) ?

Biral

Perfumaniak

Post17 września 2011, 21:05 - So

20ml F. Malle za 100 zł. Brałbym co miesiąc. :-)

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post17 września 2011, 21:06 - So

Takich spryciarzy właśnie chcą przechytrzyć ( ha,ha,ha )....

Simon

Post17 września 2011, 21:18 - So

Swoją drogą czy orientujecie się, bo jest to dla mnie zastanawiające, jakie zapasy perfum Tauera posiadają? Bo na zdjęciach na stronie pokazują stare flakoniki, a Andy wymieniał na nowe już jakiś czas temu. Perfumy w środku wiadomo, te same. Ciekawi mnie tylko czy po prostu nie wymienili zdjęć na stronie czy faktycznie mają starsze zapasy?

I dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post17 września 2011, 21:32 - So

Oferta Tauer'a jest w nowych flakonach.

pirath

Super Perfumaniak

Post17 września 2011, 21:52 - So

pewnie ktoś kiedyś postawił im stronę i stare flakony nadal na niej straszą...

Simon

Post17 września 2011, 21:55 - So

To uspokoiłeś mnie Cookie. Piracie, z tego co mi się wydawało (być może tylko wydawało) to coś tam przerabiali z tą stroną jakiś czas temu. Nie jest to jakaś tragedia wszakże, ale przecież swoją ofertę kierują raczej do osób bardziej zorientowanych w perfumowym świecie, które mogą przecież dojść do wniosku, że mają na stanie stare perfumy. Mogą też dojść do wniosku, że biznes im nie idzie, skoro ludzie nie kupują ;) No ale to już ich zmartwienie.

pirath

Super Perfumaniak

Post17 września 2011, 21:59 - So

mnie osobiście zaniedbana witryna sklepu razi i trąci olewatorstwem... to tak jakby zastać syf i zapach rozkładu w spożywczaku... od razu odechciewa się zakupów w końcu handlują perfumami, a w internecie dobry "look" to podstawa, bo niczym innym poza wyglądem nie zachęcisz do pozostania... no chyba ze ktoś wpada bo wie czego chce... takim jest wszystko jedno, byle by wrzucić do koszyczka i zapłacić... ale takich klientów jest zdecydowanie najmniej...
w dzisiejszych czasach internet to potężna siła nabywcza i wizerunku nie powinno się jej zaniedbywać, przede wszystkim w tym aspekcie...

kamolskee

Post17 września 2011, 22:06 - So

pirath napisał(a):mnie osobiście zaniedbana witryna sklepu razi i trąci olewatorstwem...

D jak *** ;) to dopiero ma "świętną" witrynkę z niemniej świetnymi cenami. Oni chyba nie wiedzą, co to jest internet. Oj jestem ciekaw, jak długo utrzymają się perfumerie stacjonarne...

Tak pirath, mam na myśli Daglasika. Chociaż wiele zawdzięczam im (możliwość testów), to jednak mam im za złe, że nie dają próbek. Z drugiej strony i tak bym nic u nich nie kupił ;)
Ostatnio edytowano 17 września 2011, 22:15 - So przez kamolskee, łącznie edytowano 1 raz
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

pirath

Super Perfumaniak

Post17 września 2011, 22:11 - So

masz na myśli Douglasa? no cóż... z tymi cenami, także w internecie będzie im szło coraz słabiej... coraz więcej ludzi korzysta z tego medium i ma coraz mniej pieniędzy do wydania... oczywiście naprawdę zamożnych ludzi ten problem nie dotyczy - ale jest ich zbyt mało, by utrzymać tak duże sieci, których koszt utrzymania (czynsze i pensje) są tak ogromne...... albo zmienią politykę cenową albo znikną z polskiego rynku... oczywiście na zachodzie, gdzie ceny są dostosowane do zarobków ( u nas pensje wschodnio a ceny zachodnio europejskie) problem nie istnieje... po prostu zarabiasz tyle, że kupowanie perfum nawet w sieciówkach nie stanowi poważnego nadszarpnięcia dla budżetu...

Simon

Post17 września 2011, 22:18 - So

Zdecydowanie racja, że źle to o nich świadczy. Ja szukam konkretnych rzeczy, więc skoro mogę je dostać tylko u nich to nie wybrzydzam. Ale gdyby Missala miała w ofercie Tauera i Frederica Malle to na stronę Galilu bym nie zajrzał... Poza tym, jak oni mogą sprzedawać próbki tylko przez telefon + nie mieć o tym nic wspomniane na stronie? Plus olać mojego maila :P Nie żeby dzwonienie było problemem, ale skoro mają stronę internetową to maile chyba potrafią odczytać?

pirath

Super Perfumaniak

Post17 września 2011, 22:51 - So

jak to tylko przez telefon? nie da się drogą mailową?
jak ktoś ma obycie, odwagę i zna języki, to można kupować w zachodnich sklepach... ja jeszcze w życiu się nie pokusiłem, a nie raz korciło mnie czy nie skrobnąć jako fan do Tauera, Elleny, Corticchiato i Durbano i osobiście powinszować im niesamowitego talentu...

p.s. widzisz tylko, że klienta przez telefon łatwiej zidentyfikować niż przez maila... może o o chodzi... biorą telefon kontaktowy i oddzwaniają jak pizzerie?

Simon

Post17 września 2011, 23:49 - So

No na maila nawet nie raczyli odpowiedzieć :/ Może faktycznie chodzi o identyfikację klienta, ale odpisać by mogli.

Przyznam się, że wymieniłem kilka maili z Andym Tauerem :) Bardzo sympatyczny facet i naprawdę większość rzeczy w firmie robi samodzielnie i nad wszystkim trzyma pieczę. Dodatkowo sam odpisuje na maile klientów :) Podejrzewam, że kiedyś się skuszę i zamówię prosto z jego strony sampler set. Można płacić kartą kredytową albo przez pay pala. Choć np. zza oceanu wolałbym perfum nie ściągać. Niby można ubezpieczyć, a w przesyłce krajowej też się coś może stać, ale potem z załatwianiem, odsyłaniem, kombinowaniem, czekaniem... A jak kiedyś sprawdzałem ceny Creedów to różnicy nie było o ile pamiętam.

PS. Gdybyś chciał to po ang zawsze mogę coś pomóc.
Następna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna